XaV

IEM Katowice

8 postów w tym temacie

Witam, i znowu jakiś event :D Więc 3 rok z kolei organizuje wyjazd na IEM Katowice, a dokładniej nocleg, który mieści się, według google maps, 500m od spodka, cena za noc 45zł w pokoju min. 3 osobowym. Zbieram już listę teraz, ponieważ jak zostanie ogłoszona data targów nocleg są rezerwowane w drastycznie szybkim tempie :) Tylko pewniacy. cena rezerwacji 50zł, tzn wpisowego hehe ^^ 
Co do noclegu, www.gwarek.katowice.pl żabka i jakieś inne sklepy blisko, zadbany, wygodnie się śpi ^^

Lista:
1. XaV
2. Lewy (kumpel)
3. SeaAngel
4. Aleksandra (koleżanka)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówiłeś ostatnio, że Adrian też jedzie.
Ja się piszę, ale tym razem jednak potrzebuję przynajmniej poduszkę, bo tak jak mnie szyja napierdzielała ostatnio, to ja dziękuję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, SeaAngel napisał:

Mówiłeś ostatnio, że Adrian też jedzie.
Ja się piszę, ale tym razem jednak potrzebuję przynajmniej poduszkę, bo tak jak mnie szyja napierdzielała ostatnio, to ja dziękuję :)

Adrian chce jechać, ale nie wie jeszcze co z biletami, więc nie chciał abym go wpisywał. Jeśli czegoś się dowie od razu go wpisuje.

W tym roku ty masz priorytet jeśli chodzi o łóżko ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A właśnie bilety... jak będziesz miał cynka kiedy wchodzą, to daj znać. Się w jakimś Empiku ustawię 15min przed czasem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, SeaAngel napisał:

A właśnie bilety... jak będziesz miał cynka kiedy wchodzą, to daj znać. Się w jakimś Empiku ustawię 15min przed czasem.

Spoko, dam Ci znać. choć proponuje kupić na stronie, bo w empiku możesz nie zdążyć, bo oni ze strony tickepro kupują, czy tak jak ja wypełniają formularz kupna, szybciej będzie Ci przez www

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na stronie masakra była ostatnio. Zwiechy, 20-30min logowania, a jak się nic nie kupiło w 5min to wylogowanie. Więc jak się w odpowiednim momencie nie wstrzelę z logowaniem, to dupa.

Empiki, Saturny itd mają osobną pulę i ostatnio starczyło na 15-20min, a nie jak w necie na 4min.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
33 minut temu, SeaAngel napisał:

Na stronie masakra była ostatnio. Zwiechy, 20-30min logowania, a jak się nic nie kupiło w 5min to wylogowanie. Więc jak się w odpowiednim momencie nie wstrzelę z logowaniem, to dupa.

Empiki, Saturny itd mają osobną pulę i ostatnio starczyło na 15-20min, a nie jak w necie na 4min.

Z tego co mi wiadomo, oni kupują z ticketpro, czyli tam gdzie reszta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem skąd biorą, ale na pewno mają osobną pulę, bo ostatnio jak kupowałem, to gadałem z babką. Jedna pula dla kupujących przez neta i druga wspólna pula dla wszystkich punktów dystrybucji.

Edytowane przez SeaAngel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz