Lil_Violent

Dobry setup (Logitech G27, BMW M3 GT)

5 postów w tym temacie

Witam serdecznie. Jest to tutaj mój pierwszy post na forum. :)

Kupiłem 2 dni temu Project Cars i chciałbym rozpocząć znów zabawę na torze bo 6 latach przerwy. :D

Mam do was pytanie czy macie i możecie mi podać dobry setup do tej gry dla kierownicy, żeby jak najprzyjemniej się grało oraz dla wozu BMW M3 GT?

Jestem kompletnie w tym zielony i nie mam pojęcia jak ustawić. Za pomoc dziękuje!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak patrzę i widzę całe to zamieszanie z tymi kierownicami i ustawieniami do każdego samochodu to odechciewa mi się zakupu jej coraz bardziej i denerwowania się, że coś nie tak, że znowu trzeba coś przestawiać. Mam PS4, dlatego że nie lubię komputerów, instalacji, patche, sracze i inne sterowniki i tak dalej coś nie działa. Tutaj wkładam płytę i tyle. Proste i wygodne. Może gdybym tego dotknął to miałbym inne zdanie ale na razie idzie w stronę zrażania się. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz dopiero widzę, że autor tematu pytał o ustawienia kierownicy a ja podałem link z ustawieniami samochodów. Trochę nie na temat. Sorry.

Generalnie nie ma zbyt wielu gier, w których można tak mocno modyfikować ustawienia FFB w kierownicy. Project Cars za to robi to aż do przesady. Możesz ustawiać rzeczy, których pewnie nigdy nie poczujesz. Na początku bawiłem się z wprowadzaniem ustawień FFB dla każdego auta oddzielnie, ale coś po drodze naknociłem i kierownica robiła różne dziwne rzeczy. Od tamtej pory jeżdżę na domyślnych ustawieniach kierownicy. Niestety uważam, że oddanie takiego ogromu możliwości ustawień kierownicy to wada tej gry a nie jej zaleta. Przecież jak wsiadasz do samochodu to on się prowadzi tak jak się prowadzi, a nie że możesz sobie dowolnie poustawiać parametry wpływające na "czucie" prowadzenia pojazdu. Te ustawienia powinny być wprowadzone na stałe przez programistów. Rozumiem podstawowe ustawienia typu moc FFB, promień obrotu kierownicy czy deadzone, ale w PCars przesadzili.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może i przesadzili z ilością suwaków które odpowiadają za FFB, ale jest to spowodowane, że każdy z nas ma inne odbiorniki FFB mowa o kierownicach. Assetto Corsa (PC) też posiada bodajże 6-8 suwaków, ale to od razu wiemy za co one odpowiadają.. podbijają tylko efekty drogi, kerbów itp.

Proponuje przejrzeć temat Jack Spade, który również posiada ust FFB na konsole  http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?22938-Jack-Spade-FFB-Tweaker-Files

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz