KaczyVR6

Wyścig Długo Dystansowy- dyskusja ogólna

7 postów w tym temacie

Seba ,a może by  Cataluny jako drugą Rundę zrobić ,dorobić kalendarz na jeszcze z osiem tak zeby do końca zimy było co jeździć i w czwartki co dwa tygodnie o 21 taki Event co..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym tak bardzo nie biegal zanim jeszcze dobrze raczkowac nie umiemy... Powoli. 

Co ja chcialbym zauwazyc to to co Arsenal mowil. Pierwszy lapsik i on rozwalone auto ma. Nalezy sie zastanowic ze czy aby nie trzeba bylo robic restartu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie to na początku 3 okrążenia mi auto rozwaliło. Zaraz za linią mety. Z przejęcia źle zapamiętałem. Error ma powtórkę to może zobaczyć, że nie cyganię. O zrąbanym Force Feedback nie wspomnę.

Warto może się zastanowić, czy nie robiłć restartu do pierwszych 5-7 minut jak komuś takie cuś się stanie

Kiepski to wyścig jak masz 5 okrążeń do tyłu i zamiast się ścigać to oglądasz niebieskie flagi przez 2 godziny :/

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam sie, pozatym umowmy sie to i tak nie mam wiekszego znaczenia na ktorej pozycji startujesz w takim wyscigu... i tak jesli jestes szybki to sie przebijesz jesli jestes wolny przebijesz sie nie.

Aha tylko taka mala uwaga Sebus. Swietne to co robisz tylko ja bym jeszcze w ramach przypomienia w okolicach wtorku - srody zrobil jeszce raz zaproszenie do wyscigu za pomoca psn. Wtedy byc moze juz sie okaze ze ktos nie moze albo co... :?

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Macie rację z tym restartemq. Szczerze to ja wyciszylem słuchawki bo error calu czas mówił a chciałem sir skupić na starcie hehe.  Jak bym słyszał że Arsenal takie jaja ma odrazu by poszedł restart.  Irestart zrobić można bez Qwalifikacji z rozgrzewka 5 min.  A pozycje możemy ustalić jadąc jedno Okrążenie na luzie bo i tak mamy start lotny. Na przyszłość już nie wyciszenie słuchawek na starcie.  tydzień przed zawodami zrobię zaproszenie na psn żeby ludzie mi potwierdzili że beda jechać ( tak jak wygląda e naszej lidze bmw)  

;)

Można taką nie oficjalna tabelkę z wynikami zrobić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seba to co ja zrobie tabelkę po tej Rundzie :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rób ;) ale z wyniki z sesji poprzedniej też weź pod uwagę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach