Maxsiu

zamknieta beta GTsport

9 postów w tym temacie

Szkoda że nie zbierają na pcars 2 ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jak dostał ktoś z was kod na bete?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba nikt bo nikt się nie chwalił :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałem filmiki z bety na YT i powiem, że dobrze to wygląda.. ciekawe jak poprawił się model jazdy i dźwięki..? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostalem sie do CB i powiem szczerze, ze nie tak to sobie wyobrazalem. 

Patch 1.03 - Jedzilo sie w miare ok, mimo, ze nie czulem samochodu to fizyka sprawowala sie lepiej. Gralo mi sie swietnie dopóki nie kupilem pcars i nie spedzilem w grze dobrych kilkunastu godzin.

Patch 1.05 - Zmienili fizyke, przez co samochody trzymaja sie ziemi jakby byly tramwajami, GTR praktycznie nie traci przyczepnosci na pelnym gazie w zakrecie co jest dziwne - nie wazne czy trzymasz wysokie czy niskie obroty. Polyphony testuje cos dziwnego, ale na pewno widzieliscie lub slyszeliscie problemy z mrugajacym napisem BRAKE. Jest uciazliwy i dopiero po chwili sie go ignoruje. System ABS  mi nie lezy. Czuje sie jakby byl uzywany nawet w tedy jak go nie potrzeba, po wylaczeniu go od razu lepiej samochód sie zachowywal na dohamowaniach i nie lecial jak taczka z kartoflami.

Dzwieki wreszcie zostaly zrobione poprawnie i samochody brzmia swietnie takze nie mozna sie przyczepic do niczego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi coś nie podchodzi to GTSport... słaby ffb nie czuć auta jak w PC a do Asseto to nawet nie ma co porównywać... dźwięk też taki jakiś nijaki... na szczęście to tylko beta...i do wersji finalnej dopracują niedociągnięcia  :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gran turismo nie jest aż tak zaawansowanym symulatorem jak pcars czy assetto więc wg mnie trochę nie warto porównywać gier z dwóch różnych półek - z tym że to tylko moje zdanie. Nie znaczy to też że gry z tej serii nie są wymagające :D. Samo gtsport po patchach działa wg mnie gorzej niż w pierwotnym wydaniu bety. Gran turismo już od kilku części ma poważny problem z FFB - albo za słaby w zakrętach albo próbujący wyrwać kierownicę jadąc prosto bez skręconych kół, czy w rajdach (w rajdach myślałem że mi się kierownica rozsypie po kilku wyścigach), w GTsport osłabiono ffb po kilku patchach i opory są znikome przez co jeździ mi się teraz troszkę dziwnie. Nie zmienia to jednak faktu że GTsport zapowiada się na bardzo dobry kawałek kodu przy którym spędzę niemało czasu. Tylko trzeba będzie szybko uciec z najniższych rankingów, żeby nie trafiać na zbyt dużą ilość trolli traktujących tył mojego samochodu jako naturalny hamulec...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz