XaV

Kolejna liga?

11 postów w tym temacie

Siemka :D 

W planach razem z RaceSim we Wrocławiu mamy rozpoczęcie nowej ligi, co wyścig będziemy mieli 5 graczy więcej od nich. Lecz mamy problem co do godzin rozegrania ligi. Jak byście mogli napiszcie w komentarzu w jakich godzinach w weekendy możecie pykać :D

I szczególnie pytam jak byśmy o 19:30 w niedziele startowali to nie był by problem ^^

UWAGA INFO:

Dla chętnych w najbliższą niedzielę tj. 19.03.2017 godz 19:00 (19:30 START KWALIFIKACJI) odbywa się wyścig organizowany przez RaceSim na torze Bathurst (Australia), Pojazd: BMW M3 E30 Group A (setup zablokowany).

Jeśli są chętne osoby to proszę pisać w tym temacie.. nie wiemy czy jest sens kontynuować ligę GT4 (została ost 8 runda) w 3 osoby także tu mamy taką małą alternatywę, a przy okazji test jak taka współpraca może wyglądać w przyszłości. ZAPRASZAMY

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja to od 19 niedziela i sobota a piątek to od 19:30 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie 19 powiedzmy, że pasuje w pt, sb i nd. Pozostaje czasami kwestia pracy lub małego pirata, który może nie wykazywać chęci wcześniejszego pójścia spać ;)

Ogólnie bardzo podoba  i się struktura racesim.. Inne auto oraz tor co tydz oraz zablokowany setup :D Takie połączenie raczej gwarantuje fun z jazdy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi 19 zawsze odpowiada. Asysty na bathrus realne będą? Jestem chętny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jeszcze ten weekend raczej odpadam, chyba że się błyskawicznie przeprowadzę, podłączę i wszystko będzie śmigało. Ale od następnego powinno już być wszystko po staremu, czyli praktycznie na każdym możliwym wyścigu się stawiam. Niedziela 19:30 z reguły jest ok. A GT4 z wielką ochotą bym jechał dalej, ale nie zawsze wszystko da się pogodzić :(

A czemu tak, że ABS akurat? Przy niektórych autach (szczególnie tych co osiągają prędkości 300+) o wiele sensowniejsze jest np. TCS. Chociaż ja jestem jak zawsze za asystami rzeczywistymi.

Co do blokady setupu - jak to będzie? Po prostu umawiamy się, że nie ruszamy go, czy faktycznie na sztywno?... bo wiecie o co chodzi - te nieszczęsne pit stopy. Np. nie dość, że mi ktoś przywali, to jeszcze w nagrodę mi wymienią nowe opony i dotankują.

PS. W poniedziałek Skansenikowi pokazywałem Bathusta, mam nadzieję, że przypadł tor do gustu :)

Edytowane przez SeaAngel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ostatnio ścigałem się z ludźmi podobnie jak u Piotra, tyle że z UK. Przesłali też taką wiadomość - może przyda się podpatrzeć, jak to tam wygląda. Może nawet wyrosną jakieś zmagania pomiędzy "stacjonarnymi gralniami" :) W sumie miło, jakby pidz też tu coś napisał osobiście, szczególnie że jestem ciekaw, jak tam się rozwija racesim, nie tylko pod kątem naszych wspólnych wyścigów.

Hi, we are a simulator centre based in the UK looking for racing teams to take part in our new online league: VRacer. We currently host 3 sessions per week, two practice sessions (Tuesday 5-8pm and Thursday 5-8pm) and one qualifying / race session (Sunday 5:15 qualifying 6pm race). Each week there is a new car chosen and the track rotates on a monthly basis.

The competition currently has participants from our UK Sim centre and from a partnered sim centre in Valencia however we are looking for racing teams of two to join us from home. Each team will have a custom car branded for the week and will be given access to the VRacer teamspeak. The teamspeak is there for you to talk to your team-mate and other racers as well as to marshall the race.

We broadcast all races live on twitch TV at http://twitch.tv/v_racer with live commentary. These broadcasts are all saved so that you can watch back your race afterwards.

If you are interested, please let us know and we can assign you a team-mate, however if you have any friends who would also like to take part, please pass on this message to them and we can arrange a team from there.

We look forwards to hearing from you soon,

VRacer HQ

Edytowane przez SeaAngel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli nie dostaniemy potwierdzenia przynajmniej od 5 osób to nie ma co się szarpać w tą nd. Bez sensu gościnnie się pojawić w dwóch.. raczej średnio to wyglada.. także ewentualnie przesuniemy testowy wspólny wyścig za tydz :)

Co do ABS jest to sensownie ust. nie każdy ma super pedały itp. dlatego uważam to za rozsądne w przypadku akurat BMW DTM. Nie wiem jak to działa w przypadku aut typu LMP1, ale to się pewnie dowiemy jak już przykładowo pojawi się taka propozycja wyścigu :)

Wiem, że setup jest zablokowany, ale czy faktycznie jest to ust na serwerze to nie mam pojęcia. Prawdopodobnie na tzw słowo nic nie ruszamy, ale to jeszcze do potwierdzenia/ustalenia. Jeśli chodzi o problem z paliwem przy zablokowanym setupie to z tego co widziałem chłopaki śmigają z zużyciem paliwa na "NIE" także ten problem odpada. 

Na tą chwilę cały zarys eventu wygląda aby dobrze się bawić oraz zażyć zdrowej rywalizacji w fajnym towarzystwie. Jeśli testowy wyścig wypali i z dwóch stron będą pozytywne emocje to myślę, że wówczas można dyskutować jak to ma wyglądać. Na tą chwile chcemy gościnnie pojechać na warunkach jakie proponuje Piotrek :) 

Na poniższych wynikach są rozpisane na jakich zasadach jechali ost wyścig.

Zrzut%20ekranu%202017-02-25%20o%20231488

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro wrzucę info na FB i steam o planowanym ewencie testowym i zobaczymy co wyjdzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, SeaAngel napisał:

Tak ostatnio ścigałem się z ludźmi podobnie jak u Piotra, tyle że z UK. Przesłali też taką wiadomość - może przyda się podpatrzeć, jak to tam wygląda. Może nawet wyrosną jakieś zmagania pomiędzy "stacjonarnymi gralniami" :) W sumie miło, jakby pidz też tu coś napisał osobiście, szczególnie że jestem ciekaw, jak tam się rozwija racesim, nie tylko pod kątem naszych wspólnych wyścigów.

Cześć,

W kwestii rozwoju RaceSim jest mega dobrze, cały czas lecimy do przodu i przybywa na dobrych kierowców, więc wyścigi niedzielne są na wysokim poziomie. O czym świadczyć mogą czasy w sesjach treningowych czasem w pierwszej 10.tce, a nawet 3.ce na świecie. Oczywiście auta na def ustawieniach!

W tygodniu również nie brakuje chętnych, którzy siedzą w temacie, jak i takich co dopiero rozpoczynają swoją przygodę z simracingiem :) 

Kwestia wspólnego ścigania bardzo mi się podoba i jest to dobry czas, żeby rozpocząć współpracę na innym poziomie z korzyścią dla obu stron. Oczywiście organizacja wyścigu i wszelkie zasady nie są sztywne, jesteśmy otwarci na uwagi/sugestie, zwłaszcza takie, które mogą coś usprawnić. 

Jesteśmy w trakcie stawiania serwera 24h dla AC i Pcars, oraz programu do leaderboard na www. Tak więc z domu również będzie można polecieć czasówki quali do niedzielnego wyścigu. Docelowo również transmisje TV są w planach(wiem miały być już od startu, aczkolwiek natłok wszystkiego skutecznie zabiera cały wolny czas...)

Pozostaję do Waszej dyspozycji

Do zobaczenia na torze! :)
RaceSim

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto