Mariusz B

Testowy wyscig Bathurst BMW M3 E30 Pcars Polska & Race Sim

37 postów w tym temacie

zaproszenie fb.jpg

Siemka :D 

W planach razem z RaceSim we Wrocławiu mamy rozpoczęcie nowej ligi, co wyścig będziemy mieli 5 graczy więcej od nich. Lecz mamy problem co do godzin rozegrania ligi. Jak byście mogli napiszcie w komentarzu w jakich godzinach w weekendy możecie pykać :D

UWAGA INFO:

Dla chętnych w najbliższą niedzielę tj. 19.03.2017 Trening od godz 19:00 (19:30 START KWALIFIKACJI) odbywa się wyścig organizowany przez RaceSim na torze Bathurst (Australia), Pojazd: BMW M3 E30 Group A (setup zablokowany).

Jeśli są chętne osoby to proszę pisać w tym temacie.. nie wiemy czy jest sens kontynuować ligę GT4 (została ost 8 runda) w 3 osoby także tu mamy taką małą alternatywę, a przy okazji test jak taka współpraca może wyglądać w przyszłości. ZAPRASZAMY

Przebieg rundy:

19:00 Trening

19:30 Kwalifikacje (10 min)

19:40 Rozgrzewka (5 min)

19:45 Wyścig (10 okr.)

17352453_1554621834612563_82048595554966

Ja będę :D

NAzwa serwera i ewentualne hało soon

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy zdążę opanować do końca tor i auto, ale jestem. Będzie Pit i na jakich warunkach?

Edytowane przez skansenik
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tor i auto fajne połączenie :D ale jednak wymaga treningu.. ale fun jest i coś czuje, że w nd również będzie.

Co do zasad masz fotkę na górze jak chłopaki z RaceSim ust ost wyścig. Raczej bez pitstopu będzie ;) Tylko dozwolony jest ABS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemka, jak uda się potrenować to też obecny :)

Mam pytanie jestem nowy wiec jeszcze nie udało mi się nic znaleźć nowego na temat g27 i  ustawień ,czy dalej jeżdzicie na ustawieniach od Jack Spade jak tak to które, mam te stare ale nie mam tych oznaczonych nr.10 jak by ktoś miał to bym prosił :) i ogólnie jakiś link najbardziej aktualny do ustawień w grze, z góry wielkie dzięki, wiem pytanie nie tu może napisane gdzie trzeba ale wybaczcie :) 

Do zooo ;) 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja korzystałem z tych ust do kiery Thrust T300, ale widzę, że są również inne także warto spr.

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?35147-Baseline-controler-FFB-values-Google-sheet-amp-FCM-Universal

W moim przypadku śmigam na set 5 oraz folder Jack S. nr Folder 4. Bumps Plus 

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?35147-Baseline-FFB-values-Linear-FFB-Google-sheet-Universal&p=1110954&viewfull=1#post1110954

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wielkie za expresową  odp. :):)sprawdzę i przetestuję ostatnie.

Ale jeszcze jedno bo już nie pamiętam jak to się robiło, trzeba ze środka folderu np.(classic) Jacka wkleić do folderu FFB tak?:$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie nie ma folderu FFB w dokumentach gry. Trzeba zmienić nazwę wybranego folderu na FFB z zawartością plików J.S i wrzucić do folderu dokumenty -> Project CARS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co rozmawiałem z kilkoma osobami, to najpopularniejszy wydaje mi się folder 66% sopcośtam (ale ten bez kerbów).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

Wiem że muszę dużo ćwiczyć ale jak Wy robicie takie czasy jak ten BL w zapowiedzi?

Dajcie jakiś filmik, abym mógł zejść chociaż w okolice 02:20.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie,

Serwer testowo już stoi, możecie do jutra do(17-18) zadeklarować się ile dodatkowo bookować miejsc na serwerze, dla Was?

Nazwa serwera: racesim.pl
Haslo: racesimpcars

*Z racji tego, że quali u nas dobiegły końca, łapcie oficjalne wyniki. Niestety atak na WR BL nieudany ..¬¬

Zrzut ekranu 2017-03-18 o 23.25.05.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
@pidz123 myślę że z 10 slotów na serwerze dodatkowych dla nas będzie chyba wystarczające. Ogólnie to załóż na serwerze że te 20 aut i powinno wystarczać bez zastanawiania się .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zablokowany set oznacza, ze jedziemy dokładnie jak po resecie ustawień?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok panowie, też będę, ale napiszcie czy się jakoś komunikujecie na TSie ^_^ czy każdy w zaciszu domowym siedzi cicho :) 

napiszcie jeszcze jak to dokładnie wygląda taki wyścig, wchodzę do gry wyszukuję serwer wpisuję hasło i już?

to pierwszy mój wyścig online :$ czy coś jeszcze tam muszę ustawiać?

i jak będziemy wiedzieć czy się dostaliśmy do wyścigu będzie jakaś lista podana i co z malowaniami samochodu jak kto chce?

piszcie dużo dla nas laików bo widzę że nie jestem sam :) 

pozdro 

Edytowane przez skobel78

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nazwę serwera i hasło podał pidz123 w tym temacie. Nazwa do Ts to zerknij do regulaminu ligi gt4 tam jest podany nasz kanał a hasło do pokoju wyścigowego to pmccup

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak nie jadę, to jeszcze nie czas na comeback :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, XaV napisał:

Jednak nie jadę, to jeszcze nie czas na comeback :D

Nie wyłamuj się. Chodzi o fun... B|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaram się być

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie udało mi się podłączyć sprzęt po przeprowadzce. Jak wszystko będzie śmigać, to chyba jednak dam radę się pojawić.

Widzę, że jednak bez asyst... i bez uszkodzeń :)

Edytowane przez SeaAngel
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.