Mariusz B

Testowy wyscig Bathurst BMW M3 E30 Pcars Polska & Race Sim

37 postów w tym temacie

wyniki wyścigu :D 

20170319201055_1.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Panowie za wspólną zabawę i mam nadzieję, że częściej będziecie u nas gościć B| GRATULACJE dla wszystkich!!

Oficjalne wyniki:

Zrzut ekranu 2017-03-19 o 21.57.47.png

Edytowane przez pidz123
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje dla zwycięzców.

Przednia zabawa przy takiej frekwencji. Szkoda tylko że nie można było zapisać powtórki bo naprawdę wiele się działo i z miła chęcią obejrzałbym co tam u innych ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, skansenik napisał:

Gratulacje dla zwycięzców.

Przednia zabawa przy takiej frekwencji. Szkoda tylko że nie można było zapisać powtórki bo naprawdę wiele się działo i z miła chęcią obejrzałbym co tam u innych ;)

Oczywiście cała transmisja jest nagrana, do jutra powinno się pokazać na youtube :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, pidz123 napisał:

Oczywiście cała transmisja jest nagrana, do jutra powinno się pokazać na youtube :)

Na przyszłość, zostawiajcie sesje włączoną do czasu pokazania końcowej tabeli wyników, bo tam jest możliwość zapisania powtórek z wyścigów, a wtedy to już można się ładnie na yt i ze screenshotami pobawić..

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 17.03.2017 o 20:58, SeaAngel napisał:

Z tego co rozmawiałem z kilkoma osobami, to najpopularniejszy wydaje mi się folder 66% sopcośtam (ale ten bez kerbów).

Wczoraj wypróbowałem ten folder nr 3 jadąc Audi R8 LMS Ultra i powiem, że wrażenia bardzo pozytywne :) Jedynie próbowałem wcześniej folder 4,6 i 10.

Ciekawe jak ust FFB rozwiążą w pC2.. oby było mniej tych głupich suwaków..

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie sobie przypomnieć :)

A odnośnie zapisywania powtórek to widzę, że na końcu tego filmu była taka możliwość. Pytanie czemu inni nie mogli bo rozumiem że nie tylko mnie dopadł ten problem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, skansenik napisał:

Fajnie sobie przypomnieć :)

A odnośnie zapisywania powtórek to widzę, że na końcu tego filmu była taka możliwość. Pytanie czemu inni nie mogli bo rozumiem że nie tylko mnie dopadł ten problem?

Również nie mam pojęcia czemu, bo serwer stał do końca, aż do przejścia do lobby..

Historia, już jutro kolejny wspólny wyścig, także Panowie mobilizacja i trenujcie ..:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz