sebaws

Liga PMC & LTE Blancpain GT Series - Wnioski, Kary i Ostrzeżenia

141 postów w tym temacie

Proszę o weryfikacje z moim filmem bo ja wyliczylem 8 wyjazdów. W 4, 7, 10, 11, 13 i w 15 dwa razy. Chyba ze się mylę

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ralfinio ale 8 czy 29 wyjazdów na jeden Race nic nie zmienia...DSQ i tak się należy....:cry: chlip chlip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na silverstone chyba nie ma takiego zakrętu kórego ścięcie dawało by spory boost czasowy no może ten pierwszy po starcie (ale tam tez kara zaraz gra narzuca),resztę zakrętów mocne ścięcie powoduje 5 sec kary lub więcej , no chyba ze jeżdzicie bez tego, albo w wersji konsolowej nie ma kar czasowych przez grę. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mowie wole dostać za 8 niż za to ze niby 29 to by było ze na 15 które są liczone w każdym okrążeniu 2 razy wyjechałem. Możecie to sami zweryfikować. I uznać ile wyjazdów było bo ja już sam nie wiem jak to liczyć

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mariusz po końcu 1 sektora masz zakręt w lewo tam.  Można czterema kołami ściąć zakręt i gra nie liczy błędu  a zyskać można dużo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

34 minutes ago, Mariusz B said:
Na silverstone chyba nie ma takiego zakrętu kórego ścięcie dawało by spory boost czasowy no może ten pierwszy po starcie (ale tam tez kara zaraz gra narzuca),resztę zakrętów mocne ścięcie powoduje 5 sec kary lub więcej , no chyba ze jeżdzicie bez tego, albo w wersji konsolowej nie ma kar czasowych przez grę. 

Myślę że chłopaki nie analizują cięcia tylko zbyt szerokie wyjazdy poza linie które dają zysk... gra nie nalicza tam kary a jest korzyść z poszerzenia toru jazdy i większą prędkość na wyjściu... Ale sobie tylko gdybam bo nic nie oglądałem i nie zamierzam ;)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Edytowane przez pela222

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie będzie jak ktoś wrzuci film z moimi wyjazdami. Żeby było widać gdzie co zrobiłem 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek ma później wrzucić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ok. Zaczynam zdjęcia wrzucać. Ja też jestem za tym by nie odwalać numerów z tą pogodą bo czasem jest przesada. No i na 15 minut przed końcem we mgle jedziemy.

Na początek Ralfinio92: http://imgur.com/a/Urekz

Tomaszan: http://imgur.com/a/INGFQ

GTPL_oldboy1957: http://imgur.com/a/xqGMs

Edytowane przez Yarek
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uuu Ralfinio...zapoznaj się....mi wystarcz... Jarek next pleas...:ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok. Zaczynam zdjęcia wrzucać. Ja też jestem za tym by nie odwalać numerów z tą pogodą bo czasem jest przesada. No i na 15 minut przed końcem we mgle jedziemy.

Na początek Ralfinio92: http://imgur.com/a/Urekz

No ale chyba jak koleś zrobił błąd i ciśnie po trawie to już sam się ukarał i nie o takie wyjazdy przecież chodzi...A połowa z tych zdjęć właśnie taką sytuację pokazuje. Pozostałe to naprawdę aptekarsie podejście do sprawy.

Ja spojrzałem na dwa / trzy okrążenia ralfinio z jego onboard i nie miałem wrażenia żeby kolega szukał na siłę prędkości poza torem (takie moje odczucie na podstawie 3 losowych okrążeń)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, pela222 napisał:

No ale chyba jak koleś zrobił błąd i ciśnie po trawie to już sam się ukarał i nie o takie wyjazdy przecież chodzi...

To zależy czy go ta trawa zwolniła czy po tej trawie wyprzedził ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, pela222 napisał:

No ale chyba jak koleś zrobił błąd i ciśnie po trawie to już sam się ukarał i nie o takie wyjazdy przecież chodzi...

Nie zawsze na trawie stracisz...ale nawet pomijając wyjazdy na trawe...reszty jest wiecej....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam. Wnioskuje o rozpatrzenie kary dla naszej koleżanki Marty za uderzenie mojego samochodu przed zakrętem. Rozpisywać się nie będę i podeślę linka dla lepszego obrazu sytuacji. Wspomnę jedynie że uderzenie było na tyle silne że samochód zaczął tracić przyczepność na zakrętach (mówię o nadsterowności) i również to że straciłem pozycję.

Pozdrawiam i czekam na werdykt

Dobrze pamiętam to zdarzenie,zagapiłam się tam i przegapiłam tabliczkę. Wiem, że powinnam oddać pozycję,pomyślałam nawet o tym przez moment ale zrezygnowalłam ponieważ kilka chwil przed tym zaraz po starcie na trzecim lub czwartym zakręcie Popiołek zaatakował i wyprzedził mnie bardzo nieczysto. Praktycznie w każdym wyścigu gdy jedziemy razem obrywa mi się od niego. Nie mam powtórki bo nie chciała się zapisać z powodu braku miejsca...Jeśli ktoś by mógł zerknąć byłoby fajnie...Proszę o łagodny wymiar Wysoka Komisjo ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Patrząc na moje wyjazdy to są spowodowane raczej błędem a nie chęcią zyskania czasu,zobaczę swoja powtórkę bo mi to kompletnie nie pasuje do lini która jechałem

Edytowane przez Tomaszan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Mi najbardziej chodzi o tą pogodę. Bo jak zaczęło lać i mglić to wszyscy do dupy żeśmy jechali. Albo się umawiamy na jeden slot deszczowy albo dajmy sobie spokój do czasu Project Cars 2.

Edytowane przez Yarek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie zawsze na trawie stracisz...ale nawet pomijając wyjazdy na trawe...reszty jest wiecej....

Temat wyjazdów poza tor jest poruszany od kiedy z wami jeżdżę. Sam jestem w tej sprawie bardzo ortodoksyjny i niejednokrotnie takie przewinienia komuś wytykalem. Nie chciałbym jednak żeby dzisiaj dyskusja przerodzila się w jadke dlatego apeluje o ostrożne oceny... A najlepiej zostawić je sędziom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Oczywiście. Takie coś nie powinno mieć miejsca:UoqqrK8.png

Ale jak wyrzuca z toru to jest moim zdaniem off track a nie ścinka. Albo liczymy to osobno, albo wszystko do kupy. Albo wcale. Ale ja tam się nie znam na regulaminach wyścigów.

Edytowane przez Yarek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oczywiście. Takie coś nie powinno mieć miejsca:UoqqrK8.png

Ale jak wyrzuca z toru to jest moim zdaniem off track a nie ścinka. Albo liczymy to osobno, albo wszystko do kupy. Albo wcale. Ale ja tam się nie znam na regulaminach wyścigów.

A dla mnie akurat ta sytuacja bez wideo nic nie mówi.

Scenariusz 1: oldboy zwalnia i dodatkow zawęźił nadmiernie tor jazdy aby minimalizować ryzyko kontaktu z rywalem. Rozsądne zachowanie.

Scenariusz 2: oldboy w tej sytuacji atakuje rywala robiąc to poza torem i zyskując. Naganne i karygodne.

Ale bez wideo tutaj to ja nic nie widzę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

To mam teraz 4 godziny nagrania robić? Przejrzenie powtórek i robienie fotek mi zajęło wczoraj 3,5 godziny. Ja nie robię ich po to by się do A przepchać. Sam powyjeżdżałem za dużo a następne wyścigi jestem nieobecny. Mamy po prostu problem. Albo wszystko jest wyjazdem poza tor i liczymy( jak w iRacing, 17 razy wyjedziesz i kara. Nie ważne czy tracisz, zyskujesz czy uciekasz przed kolizją) albo dajmy sobie spokój bo nikt nie będzie godzinami ślęczeć i analizować wideo.

Edytowane przez Yarek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co najmniej 5 moich wyjazdów to jazda w kretyńskiej mgle jak pisał Oldboy , która wypacza cały wyścig.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To mam teraz 4 godziny nagrania robić? Przejrzenie powtórek i robienie fotek mi zajęło wczoraj 3,5 godziny. Ja nie robię ich po to by się do A przepchać. Sam powyjeżdżałem za dużo a następne wyścigi jestem nieobecny. Mamy po prostu problem. Albo wszystko jest wyjazdem poza tor i liczymy( jak w iRacing, 17 razy wyjedziesz i kara. Nie ważne czy tracisz, zyskujesz czy uciekasz przed kolizją) albo dajmy sobie spokój bo nikt nie będzie godzinami ślęczeć i analizować wideo.

Ale broń cie Panie Boże od robienia wideo. Ty swoje zrobiłeś. Zwrociles się z wątpliwościami. Oldboy, tomaszan I ralfinio to są dorosłe chłopaki. Przejrzą sobie swoje powtórki i tobie napiszą, że zrobili błędy. A może odpuszczali gaz po tych błędach i tego na zdjęciach raczej nie widać. Albo napiszą prosząc o ocenę sędziów... Tak to chyba powinno być.

Ps. O już tomaszan napisał że sobie przejrzy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrząc na te zdjęcia to troszkę tego jest i te manewry powtarzają się na tych samych zakrętach... :ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My na Pc też na początku zwracaliśmy uwagę na ścięcia zakrętów a potem doszliśmy do wniosku że gra ma swój system kar i te 5 sec spowolnienia lub więcej jest ok, a jeśli gdzieś gra pozwala trochę na więcej hmm trudno tak widać ma być. Zastosujcie się do tego a zaoszczędzicie sobie nerwów i dodatkowej roboty. 😁

Aha co do losowych slotów pogody zawsze gdy jest slot gdzie ma losowo wybrać, gra wybierze deszcz więc też się zastanówcie czy ten losowy slot to dobry pomysł. My też z tego zrezygnowaliśmy z tego powodu.

Tylko że na PC mamy taki bajer że pobiera pogodę z serwera więc jest jakaś losowo dobierana pogoda, tylko że nie w ten sposób że zawsze pada. A jak chcecie żeby się pogoda zmieniała to co za problem ustawić zachmurzenie i stopniowo w deszcz żeby się zmieniło i tak do końca nie wyczujesz w którym momencie to dokładnie nastąpi.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie zgodzę się bo w pokoju prawie nigdy nie pada:) ale faktycznie jak burza jest to lipa się robi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz