KaczyVR6

Liga PMC & LTE - Porsche Super Cup 2017

57 postów w tym temacie

Error i po co piszesz to, jak na czacie PSN wyjasniłem Ci dlaczego nie było restartu...bawisz się w PiS... nie siej propagandy...

Dla wszystkich którzy nie przeczytali na czacie... nie miałem słuchawek właczonych na czacie w czasie wyscigu... po prostu wylaczylej je ( pierwszy raz tak zrobilem :( ) i to był mój bład. Sorki za to nie słyszałem was a widzialem że tam coś gadaliście, ale nie było zadnego disconecta tylko Sylwek sam wyszedł....

Ja na ostatnik okrążeniu brak paliwa i P5 poszło.... z nerwow wyszedłem z gry bo i tak miał bym zero pkt....

Graty dla Maxa za P1 w kwali i Race...i reszcze że dotrwała do końca i wogóle , że się zjawiły.

Nastepne GP Monaco mam nadzieje że będzie już bez moich wpadek.

Wyniki kwali

pCars Dash Picture 4.png

Wyniki Wyścig

PS_Messages_20170514_075624.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzę że bez problemów na inauguracje się nie obyło :S

Sory że nie dotarłem ale o 3 w nocy byłem w domu... :) tak na marginesie Kaczy ten sam błąd zrobiłem jak na Monza organizowalem długi wyścig wylączyłem na starcie wszystkich i to był błąd :) gratulacje dla podium i zwycięzcy.  Na następnej GP będę na 99%:)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seba jak zwykle w setno :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki chlopaki za wyscig....... troche zamieszania...hahahahha jak widac u Error-a do 6-go okrazenia trening, a dopiero od 7-go wyscig....bylo fajnie i do zobaczenia na MONACO.Grrrrrrrrrr.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Monaco na pewno nie odpuszczę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max nie lubię Cię, ale nie wypada Ci nie pogratulować imponujących kwalifikacji i pewnego zwycięstwa w pierwszym wyścigu tej bardzo fajnej serii. Powodzenia:)

=============

Z innej beczki. Dlaczego miałby być restart wyścigu? Jak przyczyna, bo ja nie widzę takiej na filmie Errora? Pytam, bo jeżdżę z Wami od niedawna i od "wielkiego dzwonu" i chciałbym poznać Wasze "tradycje":) Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyczyna byla prosta. Sylwek dostal zwiechy na starcie samym. Kilka osob sie wladowalo w niego.. ja tez swoje oberwalem. Liczylismy ze skoro ledwo zaczelismy to mozemy powtorzyc.. niestety nie bylo nam dane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz