2 posty w tym temacie

Podobnie jak Sebastian jestem tu nowy więc i post nr.1.

Sporo grałem na ps3 w GT i szło mi to całkiem nie źle. Po latach spędzonych razem z ps3 i GT przyszedł czas na zmianę w postaci ps4 i z powodu braku nowego na tą chwilę GT, skuszony opiniami na temat PC postanowiłem zainwestować w nową kierownicę i PC.

Tu zaczęły się schody. O ile w GT wsiadało się do aut i jako tako nawet szło jechać o tyle w PC jest to w moim odczuciu katastrofa. Zdaje sobie sprawę z tego że jest to znacznie bardziej rozbudowana gra, ale naprawdę, bez ustawienia choćby układu kierowniczego na maksymalnie czuły nie daje się w ogóle skręcać( znaczy da się ale wygląda to jakbym parkować Titanica pod Tesco).

Po godzinach spedzonych nad ustawieniami auta Ruf gt3 na Spa max. czas to około 2:20.

Wiem, że potrafiłbym przejechać ten tor szybciej, ale wszystko rozbija się o ustawienia.

Na koniec, czy ktoś może mi podpowiedzieć w jakiej kolejności ustawiać zawieszenie?

Na Spa z AI jeżdżę na 83% i jestem w stanie ukończyć na 2-3 miejscu, ale po 2/3 dystansu na 15 obrażeń bardzo spada mi tempo a opony są jeszcze w całkiem dobrej kondycji.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Po pierwsze na jakiej kierownicy jeździsz..? Musisz ją skalibrowac , ustawić martwe strefy, moc ffb i potem główny ffb. Nastepnie jak jestes autem w garażu tam ustawiasz ffb do danego auta i toru a dopiero potem bawisz się ustawieniami auta... A setup samochodu to podstawa w tej grze do dobrej jazdy a w szczególności do Rufa, tym autem dobrze nie pojezdzisz jak nie znajdziesz dobrego setupu.

Gra jest o wiele bardziej skomplikowana niż GT ,  GT to gra bardziej na pada :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz