KaczyVR6

Czwarta Runda PMC & LTE -League [ Blancpain GT series ] Circuit de Spa-Francorchamps 21.05.2017 Start 21;00

65 postów w tym temacie

Zapraszamy na Czwartą Runde PMC & LTE - League

2012_Porsche_911_(_997_)_GT3_RSR_-_Spa-Francorchamps_(_Int._GT_Open_)_002_0159.jpg

Zawody odbędą na torze :

Circuit de Spa-Francorchamps

58e510682d2d7_SPAGT3.jpg.abb486e46f2b83a08a52e05b5e6144cd.jpg

Ustawienia  serwera                              

Data 21.05.2017

Godzina 13:00

Progresja czasu 2x

Progresja pogody 5x

Kwalifikacje 15 minut

Rozgrzewka 5 minut R1. 9. okrążeń pogoda :słoneczna

R2   18+ 1 Formujące  okrążenie..

Pogoda: będzie podawana w dniu wyścigu ,  ustawiona na 4 sloty , zgodna z pogodą Live z aplikacji Accuweather ( Tor zgodny z kalendarzem)

Asysty fabryczne

Zużycie opon 2x

Zużycie paliwa realistyczne

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieoficjalna lista startowa na ten wyscig...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś coś dzisiaj na Spa? Ja pewnie wpadnę po 21:00.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ktoś coś dzisiaj na Spa? Ja pewnie wpadnę po 21:00.

Ja też będę po 21

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja propozycja na ilość okrążeń

R1-9 R2-18+1 Formujące

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do audi jaki docisk macie?

jak na monza czy coś bardziej kombinować troszkę szybkich łuków tu jest ale długie proste też.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, polatałem wczoraj w Assetto i naprawdę mnie ta gra nie porwała. Nie widzę tam argumentów, które miałyby dobić PCars, nawet jeśli dopracują to co obecnie tam kuleje. Może wnioskuję zbyt pochopnie ale moim zdaniem liga w PCars nie ma się czego obawiać. Moja wczorajsza sesja w AC spowodowała, że dzisiaj mam wielką ochotę polatać w PCars :)

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam na Lotusa Cienglasz B|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki ale aż tyle czasu nie mam :) W planach GT3 w niedzielę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lotus dopiero 26 maja Cienglasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

właśnie Asseto odrzuca trochę grafiką ale nie to jest najważniejsze , najważniejszy jest model prowadzenia który jest w AC bardzo naturalny i nie tak 0/1 jak w PCarsach moim zdaniem modelem jazdy i wykonaniem laserowym torów biję AC na łeb PC ale AC graficznie to inna liga mniej fajerwerków żeby resztę pociągnęło.

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

O, to nie w niedzielę nawet te Lotusy. Odpadam. W piątki mam inne aktywności sportowe.

Co do AC to zupełnie nie podzielam tego co pisze Gustaw. To w PCars jeździ mi się bardzo naturalnie, wiem czego się spodziewać po aucie, potrafię znaleźć granice możliwości swoich i auta. W AC nie zawsze mam pewność - fakt, że jeździ się przyjemnie ale żeby widzieć w tym inną jakość niż w PCars to już mocna przesada. Wykonanie laserowe? To chyba najbardziej przeceniany slogan w tej branży. Niewielu z nas było na torach, po których jeździmy i nie sądzę, że odwzorowanie co do milimetra może robić - w warunkach ligowych - JAKĄKOLWIEK różnicę dla graczy takich jak my. Ja tam specjalnej różnicy między Imolą w AC a w PCArs nie widziałem. Pewnie też niewielu jest w stanie opisać na czym polega technologia skanowania laserowego, czym różni się od innej - powiedzmy tradycyjnej - i dlaczego jest lepsza. Wg tego co się pisze różnica powinna być UDERZAJĄCA a wg mnie jest ŻADNA :) 

Grafika jest w tym wszystkim najmniej istotna.

Edytowane przez cieglo
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurka wodna, jutro mogę nie dopisać. Okaże się w ciągu dnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiejsze GP zapowiada się z lekkim zachmurzeniem ☁ :)Screenshot_20170521-105145.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bede meczyl bule ale nie mamy jeszcze Hosta do pokoju B.!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie w AC lepiej czuje samochod wiem na co sobie moge pozwolic  w PC jak wpadne w poslizg go jedyne co moge zrobic to zajarac fajeczke bo itak co nie zrobie i nic nie da a w AC mimo ze duzo nie jezdzilem specjalnie probowalem wprowadzic samochod w poslizg i fakt jak przegiolem to ok polecial ale bez problemow wyprowadzilem samochod z poslizgow niestety jak dla mnie AC bije PC jesli chodzi o FFB i prowadzenie wozu a grafika w AC haha to jak z Amigi ale jak ktos napisal grafika sie nie liczyc tylko grywalnosc w simach. Z tego co widze kazdy ma jakies tam swoje odczucia itd dla mnie lepsze jesli chodzi o model jazdy jest AC reszta przemawia za PC :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie szanse rosną, powinienem być. Dajcie tylko znać kto stawia pokój, kilka nowych nicków widzę i trzeba by się zawczasu dodać.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety brak powiadomień i zaproszenia na SPA.  W związku z powyższym mój udział w wyścigu z przyczyn obiektywnych jest niemożliwy. Trudno niemiła niespodzianka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój występ na Spa średnio udany. Najlepsza ilustracja jest filmik. Wrzuciłem dwa kluczowe ;) momenty z obu wyścigów.

1) Scena pierwsza to start do R1 i po bug lub lag wyścig się dla mnie właściwie zakończył. Pozostało tylko z uszkodzonym autem / krzywa kierownica odjechać 9 okrążeń, a na koniec nasluchac się płakałania i dywagacji Gustaw o lag i wyższości połączenia kablem LAN nad WiFi ;)

2) Scena druga z aktakcyjnego ujęcia pokazuje jak po podcieciu przez marte ładuje na pełnym gwizdku na bandzie a elementy mojego prosiaczka latają na prawo i lewo. O dziwo dało się jechać i nie wiem jak ale kończę na P6.

A tutaj obiecany filmik:

Może jeszcze mógłbym tylko dodać że w R2 zapałem paliwa po dach. Więc jak miałem metę to jeszcze miałem 26 litrów... Od taki zapasik ;)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, krzysztoforos66 napisał:

Niestety brak powiadomień i zaproszenia na SPA.  W związku z powyższym mój udział w wyścigu z przyczyn obiektywnych jest niemożliwy. Trudno niemiła niespodzianka.

Co?? Nie byles online... nie pisales nie odzywales sie.

Moj wyscig na goraco...

Kwali mega fajne i jakbym poskladal to bylo p2.. niestety nie poskladalem i bylo p3.

Race 1.

Seba mnie wyprzedza, mega manewr, po czym walczymy walczymy i udaje sie go zdusic. Walka mega super extra. Potem juz samotnie na p3. Widze Chrisa ktory stoi bokiem i go wyprzedzam. Odrazu lekki strach bo ten to dobrze opony oszczedza wiec walcze aby utrzymac przewage. Udaje sie konce na p2.

Race 2

Tu jak zwykle ciezko. walka w sumie ze wszystkimi. nawet nie pamietam z kim dokladnie. w pewnym tylko momencie przejerzdzam miedzy tyczkami wykonanymi z naszych zawodnikow i awansuje kilka pozycji. Popelniam kilka bledow i p4 jak najbardziej udane i zapracowane. 

Galerianka...

Moj LIVE:

Co tam sie stalo w pokoju B. Corn twierdzi ze Topru i Popiolek zajezdzali mu droge. Z drugiej strony chlopaki mowia ze to on sie darl i ogolnie wioche zrobil. Yasiiek ty moj arbitrze najlepszy prosze powiedz i pokaz nam jak bylo jesli mozesz. 

Pela grubo... ja nie wiedzialem ze z tylu bylem :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje dla najlepszych.

Przepraszam Martusia za wpakowanie się w bok. Totalnie zawaliłem sprawę i za późno zacząłem hamować. Oddałem pozycję, ale składaj protest, bo przeze mnie straciłaś kilka miejsc:/

Error w W2 myślałem że mnie uderzyłeś w tył, ale byłem w błędzie. Atak był ok, więc ja nie mam żadnych pretensji. Chyba że Ty masz? Nie widziałem Cię z boku.

Do zobaczenia za 4 tygodnie, bo za 2 nie jadę. Może zaczną się bardziej kręte tory, bo na tych z długimi prostymi Cadillaczek szybkościowo nie domaga :D

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz