KaczyVR6

Czwarta Runda PMC & LTE -League [ Blancpain GT series ] Circuit de Spa-Francorchamps 21.05.2017 Start 21;00

65 postów w tym temacie

Kaczy haha a gdzie głosowanie nad głosowaniem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że nie chodzi o głosowanie, a o rozsądek. Skoro na starcie zawsze są jakieś problemy nie wynikające z czyjegoś błędu czy przesady w ataku, a których efektem są rozbite auta i strata szans na dobry wynik, to rozsądnie by było wprowadzić taką procedurę startu, która te problemy niweluje. Nikt przecież na lotnym starcie nie traci, a można tylko zyskać, bo lag nie zabije już nikogo po zapaleniu się zielonych świateł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Myślę, że nie chodzi o głosowanie, a o rozsądek. Skoro na starcie zawsze są jakieś problemy nie wynikające z czyjegoś błędu czy przesady w ataku, a których efektem są rozbite auta i strata szans na dobry wynik, to rozsądnie by było wprowadzić taką procedurę startu, która te problemy niweluje. Nikt przecież na lotnym starcie nie traci, a można tylko zyskać, bo lag nie zabije już nikogo po zapaleniu się zielonych świateł.

Jeśli zawsze są problemy to warto się zastanowić. Ale ja wiem o problemach jakie miałeś ty 2 tyg temu i ja na Spa. O innych przypadkach ostatnio nie słyszałem, ale fakt że mogłem nie słyszeć. Ja przynajmniej miałem problem na starcie pierwszy raz, a i tak nie wiadomo czy to lag czy tzw. pole magnetyczne ;)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ile GP się to przydarzyło? :) 2?  Start z miejsca daje większe emocje i możliwośc zyskania jak i straty jak widać po moim ostatnim starcie z P4 na P3 awansowalem.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na ile GP się to przydarzyło? 2?  Start z miejsca daje większe emocje i możliwośc zyskania jak i straty jak widać po moim ostatnim starcie z P4 na P3 awansowalem.  

Też tak to widzę że emocje większe. Co prawda wiem że cześć z nas startuje z ręcznego dzięki czemu podobno jest jakiś handicap. Ja nigdy nie testowałem. Przypomina mi się o tym jak oglądam powtórki i widzę jak ktoś 2/3 pozycje zyskuje ;)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dodam jeszcze że lubię ten moment gdy światła zapalają się i czekam aż zgasna serce wtedy wali mi jak oszalałe.  :heart:

Największe emocje daje mi ostatnie kółko pomiarowe w Q no i start w R1 :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Start ze świateł to czysty refleks jak ktoś sie wstrzeli to awansuje kilka pozycji ,jak nie to albo dostanie Drive Thru :D za falstart albo straci kilka pozycji bo zaspał. Więc start ze świateł to jest fun ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale po mnie pojechaliście hlip hlip , ale czy ja gdzieś napisałem że na wszystko trzeba głosować bo tu was emocje poniosły, a error to już w ogóle jakiś nie dopieszczony smutną ma twarz powiedz brakuję ci chyba polskiego klimatu na tych wyspach. 

fakt start ze świateł jest "bardziej" jak start lotny  

Edytowane przez Gustaw
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Gustaw bo wyrastasz na naczelnego malkontenta co to na wszystko ma komentarz ale nie taki zwykły tylko taki zawsze w opozycji i tak jak by na nie ;) . Tak że chłopie więcej optymizmu, uśmiechu na twarzy a i świat zacznie być piękniejszy ;)

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe to była tylko propozycja:D

Mi chodziło o uniknięcie problemów wynikających z lagów i bugów, tak jak to opisał Oldboy powyżej, a nie żeby wkładać kij w mrowisko. Spoko jedziemy dalej, bo już do końca GT3 mało pozostało i nie ma nad czym się rozwodzić.

Oczywiście też jestem fanem startu ze świateł, ale żeby to było ekscytujące przeżycie to muszą być spełnione pewne warunki. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bart a ty co rezygnujesz ze startów...? Widzę że wyszedleś z czatów.....?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, jadę GT3 do końca. A z czatów wyszedłem, bo w..... mnie ta ilość wiadomości co chwilę przychodząca. Tutaj na forum jest kalendarz, lista, zapisy, regulamin, zmiany, dyskusja i mi w zupełności to wystarczy.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bartas ale w info only to zostan. Tam malo pisze i tylko najwazniejsze. Pozatym w ten sposob latwiej dodawac do znajomych.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyłacz powiadomienia i bedzie spokój...Ja tak zrobilem bo inaczej bym oszalał.... jak chcesz ale pamiętaj czatu używamy też  w sytuacjach awaryjnych kiedy szybko trzeba się z kimś skontaktować ( np restart wyscigu itp, itd....) Nie chce później słyszeć marudzenia że mnie ktoś nie poinformowała że nie wiedziałem....nie słyszałem.... to tyczy się  wszystkich którzy opuszczają czaty....:D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz