Sir Siekier

Wrazenia, pytania, odpowiedzi, nasze przemyslenia...

130 postów w tym temacie

granie online ( z obcymi) to raczej nie ściganie a sprawdzenie do kiedy wytrzymasz nerwowo hehe.  ściganie z ludźmi którzy wiedzą o co chodzi to jest to . Sama przyjemność można na  ostatnim miejscu  dojeżdżać ale wiesz że nikt specjalnie Cie nie rozwali ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
granie online ( z obcymi) to raczej nie ściganie a sprawdzenie do kiedy wytrzymasz nerwowo hehe.  ściganie z ludźmi którzy wiedzą o co chodzi to jest to . Sama przyjemność można na  ostatnim miejscu  dojeżdżać ale wiesz że nikt specjalnie Cie nie rozwali ;)

Chyba ze spotkasz errora :-)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty powiedz mi lepiej ty do Asseto czy tez Project Cars??

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, franchack napisał:

Po pierwszym wspólnym wyścigu online wiem czego mi brakuje, a co bardzo podoba mi sie w rywalizacji tutaj - pokora ! Do tej pory grając online w różne tytuły, na torze panowało destruction derby, a tu prosze - gracie jak w realu, takich kompanów potrzebuję do nauki i większego realizmu :) 

Dzięki...:clap:

W końcu znalazł się  ktoś ,kto Nas nie krytykuje tylko chwali...Woow!!!!:yahoo:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@KaczyVR6. Myślę, że znajdzie się wiele osób. Widać też po tym, że przychodzą nowe i ciągle chcą z wami jeździc :0dance3:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaczy za duzo na sloncu byl. Mnie ciagle chwala :)..... Choc moze to ja sam siebie tak doceniam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O Tobie to juz kazdy zapomnial ... . Takie czasy :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez prawda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skąd brać setupy do AC na PS4? Jest jakaś strona/baza danych gdzieś w necie?

LSD sobie ustawię, ale na zawieszeniu to ja się zbytnio nie znam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się w setupy nie bawię, ale może tu coś znajdziesz: KLIK

Ja mam z kolei takie pytanko: Czy da się oszukiwać w ten sposób, że zamiast zjeżdżać do PIT i tam tracić ze 30-40sek. po prostu mijam linię S/M i robię teleport do PIT ? Jeżeli jest taka możliwość, to proponuję zakazać podobnego zachowania podczas wyścigów Fun Race :angel:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AC w końcu to uber sim więc można oszukiwać w ten sposób, najlepsze że za linią mety auto zezłomujesz i przenosisz się do pit stop auto naprawione w ułamek sec i jazda dalej i poco się turlać całe okrążenie do pitu i tracić masę czasu jak cyk pyk i po sprawie :0dirol: na PC jest jakaś tam fanowska apka która sprawdza wyjazdy i takie pierdoły ale na konsole niestety lipa :0dash2:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi nawet przez myśl nie przeszło ze można minąć linie S/M i kliknąć powrót do PIT żeby zyskać,wiec jak widać jestem w czarnej du..... z możliwościami tej gry

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba liczyc na to, ze jezdzimy w FUN race i takie zachowanie nie bedzie mialo miejsca, bo przeciez sie szanujemy i nie ma sensu oszukiwac w serii stworzonej for fun?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po co w ogóle ten teleport jest dostępny podczas wyśigu? Na co tp komu? Rozumiem że przydaje się podczas treningu, ewentualnie kwalofikacji, ale zostawienie tej możliwości podczas wyścigu pozostawia pole do nadużyć.

I skoro na PC jest specjalna apka, to raczej nie zanosi się na to, aby coś się w tej materii zmieniło.

Na szczęście tu same uczciwe chłopaki są :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeeee tam ERROR na pewno używa teleportacji :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, SzczwanyGapa napisał:

Po co w ogóle ten teleport jest dostępny podczas wyśigu? Na co tp komu? Rozumiem że przydaje się podczas treningu, ewentualnie kwalofikacji, ale zostawienie tej możliwości podczas wyścigu pozostawia pole do nadużyć.

Użyłem tego w ostatnim wyścigu na Nurbie. Sytuacja była taka, że gdzieś tam w ok.2 min okrążenia rozwaliłem silnik i nie dało się jechać. Gdyby nie było możliwości teleportu to po prostu wyszedł bym z wyścigu. I tak duże przerzedzenie (stosunek startujących do tych co wyścig ukończyli) Było by jeszcze większe :shy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś mi może objaśnić jak działa MGU-H mode   ,  mgu - k   delivery , recovery  w Porsche  hybrid ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Eeeee tam ERROR na pewno używa teleportacji :)

W punkt!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ktoś mi może objaśnić jak działa MGU-H mode   ,  mgu - k   delivery , recovery  w Porsche  hybrid ?

Jeszcze tego nie rozgryzłem do końca,ale wiem ze na tym przedostatnim ustawieniu jeździ mi się najlepiej mam kers na dwa sektory

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj jechałem po dłuższej przewie i dwie rzeczy mnie urzekły w AC (a raczej mi się przypomniały):

- flagi podczas wyścigu :23_130_2:

- zakładanie pokoju ze swoją nazwą i hasłem (przede wszystkim). Jak host ma dobrego neta i ci, którzy dołączają to nie powinno być problemów, a rozgrywka jest płynna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W AC jest chyba tak, że może stać jednocześnie max 100 pokoi, a te "wynajmujesz" - serwery dedykowane. Tutaj każdy z osobna odpowiada za swoje lagi :shy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie jak wczoraj zakładałem pokój to miał domyślnie 51ms czyli bardzo dobry Ping do ścigania i chyba tylko jedna osoba miała chwilowe lagi które ustąpiły po jakimś czasie,pod tym względem AC mi się bardzo podoba ale nadal ma dużo braków,zapisywanie powtórki,teleport z dowolnego miejsca na torze podczas wyścigu do boxu.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego Assetto nadaję się narazie tylko na Funn Race....spelna sie w 100%:upup:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz