Mariusz B

Kolejna LIGA /PCars, F1 2016 ,RaceRoom,Dirt Rally,Assetto ?

W jaką grę kolejna LIGA   10 głosów

1. 1. Jaka platforma do ligi

• Project CARS
    • RaceRoom
    • Dirt Rally (rally cross)
    • Assetto Corsa
    • F1 2016

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

21 postów w tym temacie

Witajcie , rozpoczynam wątek z propozycją /Dyskują nowej ligi bo jakoś tak dziwnie że sie na platformie PC nic nie dzieje a chłopaki na PS4 tak prężnie działają że aż wstyd że my nic nie robimy :@. Więc może "skoro " pcars się trochę przejadło to zmieńmy platformę na jakiś czas na ,RaceRooma lub Assetto Corsa. Race Room to albo WTCC albo ADAC 2013 ,tudzież DTM 2013 bo te paczki są dość tanie, a Assetto nawet jak ktoś posiada podstawkę to tez tam są jakieś auta i tory co się da pojezdzić czy może DIRT RALLY i Rally Cross a może F1 2106. ZAPRASZAM dod DYSKUSJI i składania propozycji. Ankieta dołaczona do wątku, Ankieta wielokrotnego wyboru więc mozna zaznaczyć nawet 4 opcje.

Ja zagłosowłem na każda grę . ;)

LOGOS DO NOWEJ LIGI.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko głosuje na AC. Pozostałe gry wątpię, że przyciągną minimum 10 os.. RaceRoom Racing DLC prawie 20 euro, DR rallycros jedyny minus na torze może być tylko 4 osoby. W przypadku większej liczby os dwa pokoje po 4 os. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dirta można tak jak mówisz ewentualnie dwa pokoje i eliminacje jak w prawdziwych mistrzostwach, Ci z najlepszymi czasami idą do finału A , a Ci z gorszymi do finału B .. czy jakoś tak ;) . A to RaceRoom nie ma już Paczek osobnych Adac 2103 ,czy DTm 2013 itd? WIem ze jakieś tam podstawowe DLC do RaceRooma chyba dużó nie kosztuje bo 6€  czy jakoś tak i jest po jednym aucie z kilku klas (Wtcc,ADAC,GT3 WTCC itd i kilka torów)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

W końcu coś ruszamy. Wydaje mi się, że do assetto będzie nam najbliżej, więc głosuję na asseto. Może nawet hulk by wrócił :)  i inni starzy członkowie jak xylo itd.

Pierwsza rzecz to pasowało by chyba zmienić forum albo przenieść się na nowe, żeby nie mieszać ludziom w głowach i jako coś zupełnie nowego zacząć działać. Coś ogólnego co będzie odnosiło się do wirtualnych wyścigów. Reklamujemy, porobimy kilka wypadów po grupach na steam. itd. Wszystko możemy na pewno jakoś zrobić i ogarnąć. Proponuję "burzę mózgów" na ts-ie. Jutro tj. 23.05.2017 o godzinie 21 ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uni to jest nasze forum to dla czego mamy je zmieniać zwłaszcza że za nie zapłaciliśmy? Nic nie stoi na przeszkodzie aby poszerzyć działalność forum o kolejne gry wyscigowe (otworzyć się) i przyciągnąć graczy tutaj czy to F1 2016 soon 2017, Dirta 4/rally RaceRoom itd. 

i zagłosuj w ankiecie :P  ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, UniCroN napisał:

Proponuję "burzę mózgów" na ts-ie. Jutro tj. 23.05.2017 o godzinie 21 ??

Z chęcią bym się zjawił, ale ten tydz chodzę na nocki do roboty (20:00) :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może burze mózgów zróbmy w niedzielę o 19 lub 20 i przy okazji coś polatajmy 😀

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Generalnie jeśli chodzi o Asseto. Jak mam przestawić się na AC, to nie obraź się Mariusz, ale ja szybciej bym dołączył do jakiejś działającej już grupy.

Ja bym pCars jeszcze dał szansę, ale tylko nie powiązane ze sobą wyścigi, ewentualnie jakoś luźno powiązane, ale nie w formie lig jak wcześniej, bo zwykle ludzie nie lubią dołączać w połowie, a wykruszać się już owszem. A i taka forma tylko przy założeniu, że osoba, która by się tego podjęła, porozmawia na steam indywidualnie z wieloma osobami, które wcześniej z nami śmigały. Przy takich "imiennych zaproszeniach" łatwiej jest zorganizować więcej osób. Myślę o zadaniu każdemu z osobna pytania typu: "Czy jeśli by się zgłosiło kilkanaście osób na wyścig w niedzielę o 19, to byś wystartował". Jeśli by te kilkanaście osób odpowiedziało twierdząco, to bierzemy się do roboty. Godzina wcale nie przykładowo 19, bo z tego co wiem, już trochę osób od nas zapisało się na 21 na AC. Jakby co, to mogę "pomęczyć" trochę ludzi na steam, tylko napisz Mariusz, czy podejście od tej strony by Ci odpowiadało, bo nie chcę się nieproszony wcinać.

Dirta jakiś czas temu kupiłem, ale powiem, że ten rallycross mi się średnio podoba. Dla mnie Dirt to czyste czasówki i koniec. AC też sobie ostatnio kupiłem, ale w ankiecie głosu na AC nie dam, bo z Wami bym wolał pograć w coś innego. F1 2016 jakbym miał pewność, że będzie fajna liga, to ewentualnie też jestem w stanie jeszcze kupić. W RaceRoom jakoś niespecjalnie mam ochotę inwestować, mając pC i AC, gdzie pC nadal mi się nie znudził, a AC jeszcze nawet nie ograłem. Dlatego ostatecznie głos w ankiecie na pCars i F1.

Edytowane przez SeaAngel
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W niedziele się spotkamy, pogadamy i pościgamy. Godzina 19:00 zanotuj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Angel ja też wolę Pcarsy i mi się nie znudziły. Dyplomatyczne zagłosowałem na wszystko. Ja nie zamierzam się przenosić na inne forum, jeżeli dojdzie do tego że nikt nie będzie chciał jeździć tutaj, to ja "skaładam broń" i kończę z administrowaniem forum i ligami i będę sobie upalał offline z AI czasem gdzieś na publiku. Jak to ostnio robię w F1 2016.

Forma spotkań jaka proponujesz, powiedzmy że do zaakceptowania. Jest też pomysł by zrobić dobrowolne składki na rozwój lig, powiedzmy że 5 zł na jakiś nagrody typu, pucharki i za udział w lidze losowa nagroda. 5 zł to nie majątek a pucharki i nagroda losowa za udział w lidze mogła by przyciągnąć ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem za AC i popieram pomysl z nagrodami :-)

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja właśnie wolę jak nie ma nagród, bo pojawia się wtedy czasem nieprzyjemna spina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chodzi o nagrody wartościowe, bardziej pucharki dla podium, i jakiś gadżet dla losowego gracza, typu kubek z logo forum czy coś podobnego. Coś typu nagroda za frekwencję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wątpię, że jakiekolwiek nagrody poprawią frekwencje lub przyciągną nowych graczy :( ale zawsze to jakiś pomysł. Nie chce krakać, ale raczej żadna liga nie wypali. Jedyny powód na tą chwile to mała liczba osób zainteresowanych na forum. W tym tkwi problem, raptem wymienię kilka osób które powiedzmy są regularne na forum: Ja, Mariusz, Xav, SeaAngel, Uni, Jacol, Olek hmmm to chyba tyle plus kilka innych/nowych osób. Jak tu stworzyć coś sensownego aby był fun..?

Najlepsze czasy/ligi za nami i raczej już tak nie będzie.. Wybaczcie, że widzę to w tak czarnych barwach :(  Oczywiście rozmowa na TS nie zaszkodzi, ale czy poprawi frekwencje??? Zobaczymy, ale było spora takich rozmów ;)

Jedynie może nas uratować pC2, ale to dopiero we wrześniu jak nie przełożą premiery ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do czasu pC2 nie odpalal bym z nowa liga. Bardziej jakies funrace, a jesli chcemy z tabela aby bylo "ciekawiej". Co tydzien albo co kilka wyscigow zmiana gry i tak w kolko do pC2 ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@tomessi wymieniłeś 7 osób więc nie tak mało, o ile pamiętasz to nawet na początku chyba pierwsza liga to kończyliśmy w tyle lige więc 7 osób to nie tak mało żeby był FUN, może na wielką lige to nie, ale jak by np. dał jakieś krótkie tory i Reno Clio :D to by była zabawa. Nie ma co dramatyzowac i wyrokować tak jak to robisz bo to też nie pomaga :P. 

@XaV pomysł dobry żeby się pobawić w rózne gry dla urozmaicenia i na zmianę raz Pcars ,raz Assetto a innym razem Dirta Rally Cross czy F1.

Tak wczoraj z Jackiem rozmawiałem i sobie gdybaliśmy że fajnie jak by tak pocisnąć w F1 2016 , powiedzmy żę było by 7 osób uzupełnić grid SI , fajna jest opcja mistrzostw Online gdzie się je tworzy i nic więcej nie trzeba robic bo na kolejny wyścig jest z automatu całe lobby ustawiane jak poprzednio ,wszystkie pkt sa podliczane itd. Tylko nie wiem czy są tu tacy maniacy F1 co by podjeli taką zabawę.  

Smutne jest to że oprócz mnie to cały administracyjny TEAM się podddaje :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby wymieniłem 7 osób, ale odpadają 2 os i robi się słabo. Przy gridzie 14-16 osób 2 osoby nie zrobią dużej różnicy.

Smutne jest to że oprócz mnie to cały administracyjny TEAM się podddaje

Jestem realistą.. Problem tkwi w ilości chętnych osób na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz wpadł mi pomysł na "Ostatnia" Lige na Project Cars, czyli tribute to Project Cars i wielkie pożegnanie z platforma, więc zrobiło by sie ligę na zasadzie przegląd 2 letniej naszej działalności ligowej i co wyścig inne auto (klasa) które brało w naszych zmaganiach ligowych (Porsche CUp, Clio Cup, GT3, DTM stare i nowe, Formułki rookie itd itd) 

Pomysł wydaje sie chyba fajny...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

We Wrocławiu jest 5-6 stanowisk a w wyścigach czasami jechało nas z 15. Ja z miłą chęcią bym jeszcze pojeździł na pC.

Podobała mi się kwestia zblokowanych setów i różnorodności aut, bo było to dla mnie wyzwanie i musiałem przysiąść aby poćwiczyć.

Jakby by liga w starym pC by nie była, to zawsze w niedziele spędzę miło czas.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, co do zbiórki jutro o 19:00, jak byśmy się spotkali o 18 było by znakomicie, bo później idę na żużel, a mam niecny plan, dokładniej chcę was wykorzystać ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz