Mariusz B

No to Hypujemy :D

104 postów w tym temacie

W tym temacie Hypujemy nową część Project Cars 2 :D Filmiki jak i inormacje prasowe wskazane :D. Let's the Hype begin ;)

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

All aboard the hype train!

Tak przy okazji, to przytuliłbym taki zestawik do jeżdzenia :D Tylko skąd na to pieniądze i miejsce w moim M3 :D

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Project-CARS-2-Lotus-38-02.jpg

Kolejna dawka Informacji odnośnie nowych torów jak i pojazdów! Gra nabiera kolorów, a ja rumieńców jak na nią czekam :)...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

22 godzin temu, krazislaw napisał:

All aboard the hype train!

Tak przy okazji, to przytuliłbym taki zestawik do jeżdzenia :D Tylko skąd na to pieniądze i miejsce w moim M3 :D

kupujesz mieszkanie obok masz m6 wywalasz ścianę masz duży salon a obok robisz sobie w pokoju stanowisko do sima :) 

Marketing ruszył pełną parą trzymam kciuki i mam osobiście nadzieję że dużo trafi do gry z tego marketingowego bełkotu.

Czekam na PC2 z wywieszonym jęzorem bo po becie GTS nie mam nadziei dla tego tytułu. 

acura na red bullu wyścig

Edytowane przez Gustaw
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troche wiecej z gameplay'u na lodzie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W GTS najbardziej podoba mi się radar pokazujący gdzie dokładnie jest rywal w momencie walki koło w koło i tylko tym mnie GTS urzekła :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę nowych inf na temat pcars2 :D! Producent potwierdził na razie tylko informacje o ilości torów w grze - ma być ich 60, nie wszystkie zostały jeszcze ujawnione. Wczorj pojawił się filmik przedstawiający Algarve International Circuit:

algarve.jpg

Niedawno też developer potwierdził, że w grze znajdzie się pełna lista IndyCar z 2016 roku, która miała "podobno" być w pakiecie DLC. Gra będzie zawierać wszystkie teamy, zawodników i wspomniane samochody. Hype coraz większy u mnie - kopia już też zamówiona :) 

Project-Cars-2-206-IndyCars-05.jpg

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewno juz dobrze wiecie. Pierwszy oval zawitał do pCars :D indy500   

18700013_1296540533795112_1944553550882856856_n.jpg

Reszta tutaj: LINK

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pcars2 z Porshe!

Wywiady potwierdzający zawarcie umowy pomiędzy SMS i Porshe.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

th_big_nws_3192243trailer_projectcars2_2

A więc garść nowych NEWSÓW .

Pcars 2 ma się ukazać pod koniec roku jednak dokładnej daty premiery nie ma (więc może być i przyszłym roku :/ ) 

Gra będzie dostępna w trzech wersjach - Edycja limitowana (podstawowa) w cenie od 179,99 zł na PC do 269,99 na konsolach ,dodatkowo dostajemy tutaj  zestaw naklejek oraz ekskluzywny Zestaw Japońskich Samochodów. Ten dodatek dostarczy cztery samochody z ikonicznych japońskich fabryk Hondy oraz Nissana - dwa sportowe, jeden koncepcyjny oraz jeden standardowy.

th_big_ProjectCARS2_LEBeautyshot_PL_OK.j

• Edycja kolekcjonerska - zawiera wszystkie elementy znajdujące się w edycji limitowanej oraz dodaje Przepustkę Esport Live VIP, Art Book, fizyczny model niesamowitego McLarena 720S w skali 1/43, przepustkę sezonową oraz dodatek MotorsportCena to 629,99 złotych na PC i 669,99 złotych na konsole.

th_big_ProjectCARS2_CEBeautyshot_PL_OK.j

• Ultra Edition - edycja dostępna w Polsce tylko w sklepie muve.pl - najbardziej ekskluzywne wydanie serii  Project CARS, jaka kiedykolwiek została stworzona. Wyprodukowana w ilości jedynie 1000 kopii, zawiera wszystkie elementy z edycji kolekcjonerskiej, oprócz modelu McLarena - w zamian za to gracz otrzymuje model Resin McLaren 720S wykonany w skali 1/12! Ultra Edition zawiera plakat, indywidualnie numerowaną czapkę snapback, oraz sketchbook McLarena, prezentujący rozwój modelu 720S, od powstania szkicu, przez projektowanie, do produkcji kultowego samochodu. Cena to 2149,99 złotych na konsole.

th_big_ProjectCARS2_UEBeautyshot_PL_OK.j

Ja chyba będę celował w tą wersję standard bo reszta ceny z kosmosu jak dla mnie :cool:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe poryło ich z tymi cenami, przynajmniej za wersje Kolekcjonerską i Ultra Edition....Ja też piszę się na wersje standard for ps4....:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale pomyśl jaki lans na "dzielni" jak kupisz Ultra Edition B|:D hehe... Szczerze to nie wiem do kogo jest taka wersja kierowana ,chyba tylko do największych kolekcjonerów gier , co to zbierają wszelkie wydania gier w takich wersjach i tworzą jakąś unikalną kolekcje , również nakład 1000 szt by coś takiego potwierdzał. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sie nie moge na razie zdecydowac czy brac limitowana czy kolekcjonerke :d... 

W UK cena Limitowanej i zwyklej jest praktycznie taka sama :) 

Cena Ultra Edition to masakra - nie wiem czy ktos jest w stanei taka kase wywalic. Drozsze to niz ps4 pro :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie czaiłem się na Ultra, ale pierw nie zdążyłem jej kupić, za wcześnie ją wrzucili, a później zauważyłem jaka cena :D

Więc kolekcjonerka moja :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dasz 600 zeta za grę 😈

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z braku kariery w GTsport czekam na project Cars

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Screenshot_20170607-162614.pngAle w pre-order widzę że wysylka 1 Grudzień.....?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Info wyszlo jakies 1.5h temu, wiec sklepy musza sie dowiedziec i pozmieniac placeholdery na normalne daty :) 

Przynajmniej ja to tak widze. Nie sadze, zeby na twitterze i oficjalnej stronie gry robili nas w bambuko :P 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To łykam pre-order

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minutes ago, KaczyVR6 said:

To łykam pre-order

Zmienili już news jak i tweeta. Teraz jest napisane late 2017 :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe to nie łykam....:cry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi sie, ze data miala sie pojawic na E3 i tam te zsie okaze taka sama jak podali w tym newsie. Zrobili to pewnie przez przypadek. Dowiemy sie tak na prawde w ciagu tygodnia, bo SMS ma miec stoisko na targach w LA i zaprezentowac Pcars2. Zobaczymy co wyjdzie, bede miec oko :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj przeciek - dzis oficjalny trailer. Czy to ma ze soba cos wspólnego :) ? - Proponuje ogladac do konca :D

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz