Mariusz B

No to Hypujemy :D

129 postów w tym temacie

Ja karierę zaczynałem kilka razy ale nie udało mi się jeszcze jej skończyć hehe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tam też kariery mam może z 10 godzin i 200h on line dla mnie równie dobrze w mogło by jej nie być :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak bym miał czas to bym grał karierę ale nie mam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kariera fajna jest bo cały sezon mamy różne zaproszenia do różnych serii wyścigowych ;) karierę grałem za nim do ligi dołączyłem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkie auta (Nie licząc DLC)

Wszystkie tory (Nie licząc DLC, ale chyba nowe tory nie będą częścią DLC)

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wiadomo co będzie w DLC?? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najbardziej sie ciesze, ze pojawiaja sie owale w grze. Bedzie sie dzialo na tych torach :)!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mnie osobiście robią bardzo te historyczne trasy Monza Spa etc jakiś tam klasyk i seria na nich 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie największą zaletą PC2 to ilość aut GT3 :kierowca: i to naprawdę doszły konkret furacze :fajnie:

Wow

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trochę ciekawostek plus porównanie wersji PS4 i PC :kierowca:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O kurcze słabo na konsolach.... To w GT6 i FM6 można śmigać w 24 os. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FM6 faktycznie da radę 24 osoby, GT6 (poprzednia generacja) - 16 osób.

Póki co na ps4 tylko GTS da możliwość jazdy 24 osobom jednocześnie, ale to chyba tylko kalendarzowe wyścigi. Prywatne pokoje pewnie 16 osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

16 osób w pokoju może dupy nie urywa ale też nie jest źle i tłok na torze można zrobić 😎 w FM 6 jest chyba 22 sloty. To tylko 6 aut więcej. 32 osoby na PC to niby dużo ale są gry gdzie się da więcej hehe, zawsze można ponarzekać.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie, akurat pod tym względem więcej = lepiej. Szczególnie odczuwalne jest to przy długodystansowych wyścigach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i co z tego, że masz 16 osób na długim wyścigu jak kończy 5-8 :2rower:...? 

Liczyłem na 20 ale od jakiegoś tygodnia wiadomo o ilości graczy, bo pojawiło się FAQ pcars2 na ich stronie. Z kolei porównywać do GTS też nie ma co, bo tutaj dostajemy nawet rozbudowaną karierę możliwą do grania w coop, a tam jakieś treningi do online, które po becie mnie w ogóle nie rajcuje przez zrypany system punktacji no i ludzi, którzy robią z twojej doopy garaż. 

Jestem ciekaw co z tym multirace. Mówią, że możesz zrobić 4 różne klasy na wyścig... To na ps4 będą po 4 auta w klasie? Trochę bez sensu mimo wszystko. Z drugiej strony fajnie mieć taką opcję, na pewno będzie to łatwiej ze strony organizacyjnej. Zobaczymy, na razie to wygląda ciekawie i cieszę się, że mam pre-order :clap:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, axeMaltesse napisał:

Z kolei porównywać do GTS też nie ma co, bo tutaj dostajemy nawet rozbudowaną karierę możliwą do grania w coop, a tam jakieś treningi do online, które po becie mnie w ogóle nie rajcuje przez zrypany system punktacji no i ludzi, którzy robią z twojej doopy garaż.

Mnie z kolei zupełnie nie interesuje kariera, co kto lubi.

System punktowy w iRacing na początku też chyba kulał? Na przestrzeni patchy chyba się poprawił, więc i w GTS jest na to szansa.

Póki co mój hype co do PC2 trochę się ostudził, za to GTS w moim prywatnym rankingu pnie się do góry.  Będzie beta, będzie można wysnuć ostatecznie zdanie.

EOT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałeś okazję sprawdzić bete GTS czy nie? 

No ja obecnie z pcars jestem na etapie pre-ordera i nie wiem co mogłoby to zmienić... Za to po becie ostudzilem się na GTS, bo niestety ale lepiej mi się tam jeździ padem niż kierownicą, na której nie czuć za wiele. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem, ale tylko na patchu 1.05. Ponoć przy wypuszczeniu 3 kolejnych patchy niemal wszystko się zmieniło na plus (FFB, punktacja, feeling z jazdy jak i sama fizyka)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie nie ma co się sprzeczać i porównywać co będzie lepsze .bo puki co nie ma tych gier na rynku. Premiera pcars za miesiąc, premiera GTS trochę później albo trochę bardzo później w końcu to Polyphony :papieros2: . CO do Pcarsów to po cześci pierwszej można się spodziewać że i 2jka będzie udana , a dużo wskazuje że będzie bardzo udana i sporo nowinek. Seria GT rozwijała  się słabo w ostatnich latach i generalnie fizyka w kolejnych częściach to kopiuj wklej tak samo dźwięki i system kolizji. Jedyne co się widocznie zmieniało to grafika. Gdyby porównywać chociażby to do Forzy to GT stoi w miejscu a FM się co kolejna cześć zmienia (nie zawsze na lepsze bo FM5 to dno i pół metra mułu) więc ja bym tu do GTS bardiezj sceptycznie podszedł jak do kolejnego Pcars

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pCARS 2 biorę day one, tak jak brałem jedynkę. Natomiast GTS mimo pozytywnych zmian pod koniec bety raczej na premierę odpuszczam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Med ja grałem od początku do końca tą bete i tak jak coś poprawili, tak potem spieprzyli. Jestem ciekaw co wyląduje w finalnej wersji produktu... 

@Mariusz B. My wymieniamy własne doświadczenia, do sprzeczek daleko jeszcze jest :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 8.08.2017 o 11:16, Med napisał:

Mnie z kolei zupełnie nie interesuje kariera, co kto lubi.

System punktowy w iRacing na początku też chyba kulał? Na przestrzeni patchy chyba się poprawił, więc i w GTS jest na to szansa

System kar i awansów w iRacing działa bo są ludzie fizycznie oddelegowani do pilnowania tego. Ktoś ci w iRacing zrobił kuku w wyścigu. On i ty macie zabrane punkty i reputację bo tak działa automat.  Ale ten incydent zgłaszasz razem z powtórką i ktoś to faktycznie sprawdza. No ale iRacing kosztuje więc musi to działać. Podobnie działa "kablowanie" na kogoś w Sim Racing System w Assetto na PC.

Wszelkie systemy kar i reputacji obsługiwane tylko przez "głupi komputer"  nie mają sensu na dłuższą metę. Zawsze będzie ktoś poszkodowany bez szans na cofnięcie kary. Jak ma pecha to będzie trafiał na idiotów w publicznych pokojach ciągle i się zniechęci szybko. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nadzialem sie na ciekawe video odnosnie fizyki w pcars2. Poleacam zobaczyc

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!