Mariusz B

No to Hypujemy :D

186 postów w tym temacie

Gościu gada jak potrącony hehe i te jego brytyjskie poczucie humoru lol

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

już trzecie wideo od producentów gry tym razem online 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

zamawiam tym autem jakąś krótką serię wyścigowa w środy o 22.00  3 race na Texsas motorspeedway road,  Long Beach i np. Daytona Speedway Road od 27 września :D

Edytowane przez Gustaw
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gustaw po amerykańsku lecisz hehe :037:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to się czaje na open wheel i owale :D! :picpiwo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pamiętam tym autem organizowałem event jeszcze w GT5 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym poście nie zamierzam dawać żadnych linków bądź filmów odnośnie Project CARS 2, ponieważ chciałbym wiedzieć jak inni oceniają Project CARS 2 względem nowej Forzy bądź GT Sport.Głównie chodzi mi o ocenę ogólną gry, lecz także smaczki bądź aspekty bardzo ważne.

To zaczynamy! :D (Moja opinia)

GRAFIKA

Nie jestem w 100% pewien, ale myślę, że Gran Turismo Sport będzie najładniejsze, po GTSport, Forza, a po Forzie Project CARS 2.

1. Gran Turismo Sport

2. Forza Motorsport 7

3. Project CARS 2

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

POJAZDY

Tutaj nie trzeba dużo mówić. 

1. Forza Motorsport 7 (Ponad 700 samochodów)

2. Project CARS 2 (Około 180)

3. Gran Turismo Sport (Około 150)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

TRASY

W tym roku Project CARS 2 stawia na trasy, nie na pojazdy(co moim zdaniem jest plusem) nokautując przy tym konkurencję.

1. Project CARS 2 (Około 60 lokacji, w tym 160 wariacji)

2. Forza Motorsport 7 (Około 32 lokacje)

3. Gran Turismo Sport (17 lokacji, w tym 28 wariacji)

DODATKOWE WSPARCIE / OPCJE

Project CARS 2 w zasadzie zmiażdżyło konkurencję [Jedynie nie mogę wybrać między Forzą a GT Sport]

1. Project CARS 2 (PEŁNE wsparcie VR, tryb E-Sportowy, ogrom funkcji online)

2. Forza Motorsport 7 (BRAK wsparcia VR, powiązanie z usługą Mixer, dużo funkcji online, + tworzenie własnej postaci)

2. Gran Turismo Sport ( POŁOWICZNE wsparcie VR, ciekawostki o autach, dodawanie własnych grafik na auto)

To tylko moja opinia (oczywiscie nie o wszystkim co w grze będzie). Jeżeli chcecie porozmawiać ze mną na Discordzie to zapraszam na serwer: https://discord.gg/4afuAzP

Serwer na Discordzie został specjalnie zrobiony i przygotowany pod to forum, jednak dołączyły jedynie 2 osoby, i jest bardzo pusto, mam nadzieję, że teraz to się zmieni i serwer będzie bardziej aktywny ;)

Linki do wszystkich 3 symulatorów tego roku:

http://www.xbox.com/pl-PL/games/forza-7#add-info

http://www.gran-turismo.com/pl/products/gtsport/

http://www.projectcarsgame.com/?lang=en

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pcars2 to pełny symulator. Nie wolno go wrzucać do tego samego worka co GTS i fm7. Ilość samochodów też 180 - w 100% wystarczy, bo w każdej grupie mamy wystarczająca ilość. 

Fizyka o wiele lepsza też jest w pc2. Ogólnie to nie ma porównania bo to co nam daje pc2 jest daleko przed konkurencją... Nic dodać nic ująć

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórzy twierdzą, ze Project CARS (1 i 2) to gry arcade... jak można tak myśleć, dla nich PRAWDZIWY symulator to rfactor. Nie rozumiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo to ludzie którzy zatwardziale siedzą w przeszłości i nie są otwarci na nowości, a jak coś już ma do tego super grafikę to panie czyste arkejdy hehe...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez przypadek zauważyłem nowe ładowanie trasy, są rekordy aut, dzień miesiąc oraz rok, pogoda, ilość zakretów, długość toru oraz ładowanie w %. Zapowiada się użytecznie :Dladfowanietoruindcyar.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Z_Jikun_Z napisał:

Niektórzy twierdzą, ze Project CARS (1 i 2) to gry arcade... jak można tak myśleć, dla nich PRAWDZIWY symulator to rfactor. Nie rozumiem

Bo chodzi im chyba o to że np. jadąc samochodem klasy GT3 na tym samym torze w podobnych warunkach w grze robi się czasy okrążeń lepsze o kilka sekund. Czyli jest za dużo przyczepności, a co za tym jest to arcade.

To tylko dywagacje i moje domysły, a nie opinia, więc na mnie nie naskakujcie :)

Jestem fanem PCars (mimo moich bardzo trudnych początków z grą) i o PCars 2 jestem w miarę spokojny (trochę się obawiam że zwyciężą $€£ i trochę ułatwią model jazdy żeby wszyscy na wszystkim mogli hasać). Jak jadę którymś ze starych DTM-emów to aż nie mogę przestać nacieszyć się tymi chwilami. To co zrobili z tymi samochodami to dla mnie majstersztyk :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, axeMaltesse napisał:

Pcars2 to pełny symulator. Nie wolno go wrzucać do tego samego worka co GTS i fm7. Ilość samochodów też 180 - w 100% wystarczy, bo w każdej grupie mamy wystarczająca ilość. 

Fizyka o wiele lepsza też jest w pc2. Ogólnie to nie ma porównania bo to co nam daje pc2 jest daleko przed konkurencją... Nic dodać nic ująć

Rozumiem że grałeś we wszystkie wymienione przez siebie gry? Oraz masz duże doświadczenie w realnym ujeżdżaniu przyklejonych do toru aut, żeby stwierdzić co ma lepszą fizykę od reszty? Bo jak nie to znaczy że piszesz o własnych odczuciach i tyle.

Okej, rozumiem jakbyś wnioskował to z video gdzie STARE auto fwd (takie bez elektorszpery czy szpery mechanicznej, bez wielowahacza z tyłu i innych wspomagaczy) pokonuje zakręt 90st. Jak przyklejone do drogi. Jednak żadna z tych gier czegoś takiego nie wypuściła ( w zasadzie to nie wiem jak fm7, tego tematu akurat nie śledzę)

Także następnym razem prosimy o konkrety a nie wszechobecne przeklejanie z forum na forum brednie nie poparte żadnymi rzeczowymi argumentami. 

Ps 

To nie znaczy, że twierdzę że GTS jest super ekstra, bo nie jest. Po prostu na tym forum siedzą fani motoryzacji (skoro grają w symulatory) i trzeba czegoś więcej niż pieprzenia wprost z Onetu.

Przepraszam i Zachęcam do rzeczowej dyskusji.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Med - grałem w obie gry: Pc2 jak i GTS. Fm7 mnie nie interesuje, ale poczytałem opinie różnych testerów jak i osób które mają press wersję i wszyscy zachwycają się grafiką. 

Grając w bete GTS, czułem się fantastycznie dopóki jeździłem na padzie, coś tam wibrowalo, hamulce ok, auto w miarę się trzymało. Po podpięciu kierownicy nie czulem za wiele mając ustawienia ffb na Max, I to każde możliwe. Informacje jakie miało mi przekazywać auto znikały, nie czułem masy, ani niczego związanego z tym co w danej chwili się dzieje. Czy jadę po tarce, czy skręcam. Zero jakiegokolwiek oporu przy dużej, małej, średniej prędkości. Samochody zachowywały się czasami jak kartony bez masy które jak poduszkowiec przemierzają ten tor. Grafika owszem, jest świetna, szczególnie na powtórkach, ale fizyka jazdy trochę mnie odstrasza. 

Zostawiając samą fizykę. Autentycznych torów jest 5, reszta to wymysł twórców, brak danych na temat temperatury opon, zapalają ci się na czerwono za każdym razem jak wpadniesz w poślizg co skutkuje brakiem jakiejkolwiek przyczepności, nie tak to trochę powinno działać... Dalej, różnica nawierzchni. W pc czy pc2 jadąc I zahaczając trawę czy piasek czuć na kierownicy jak cie ściąga I musisz ostro kontrowac, bo inaczej ściągnie cię na pobocze. W GTS łapiesz pobocze to nie dość, że nic nie czujesz to dwa ściąga cię jak od linijki w bok. Jak już cię ściągnie to panie powodzenia z wyjechaniem, bo lekkie dodanie gazu kończy się od razu serią piruetów. 

Brak porządnego modelu zniszczeń, wiecznie ten sam dźwięk przy uderzeniach, który brzmi jak zgniatana puszka, i usterki mechaniczne które wprowadzili, no i które naprawiaja się podczas wyścigu, bo jedziesz czysto (sim po ch*). 

Na sam koniec brak dynamicznej pogody, brak cyklu dnia i nocy i stale wersje do wybrania to trochę bieda jak dla mnie... 

To tyle odnośnie GTS jeśli chodzi o symulacje i dlaczego twierdzę tak,  a nie inaczej. Podsumowując : na to czy dana gra jest czy nie jest symulatorem dla mnie to nie jest napis real driving simulator tylko to jak gra ma się do rzeczywistości pod kątem modelu jazdy, pogody i czynników składowych aut, które wpływają na osiągi. 

Pc2 - ogrywalem buildy 7xx I nie moglem za wiele pisać, bo każdego obowiązywała jakaś tam klauzula, którą kliknąłem ale nie czytałem xD... 

Jeździ się świetnie, czuć poprawę od czasu pierwszego pc, a gra oferuje chyba wszystko co pierwsza część powinna oferować. Trochę irytujące jest jak z 300 km/h walne w ścianę i nie zostanie że mnie tyle co z Ferrari 488 na Lemans, no ale przynajmniej mi koła odpadają... Fizyka jazdy i model został uprawniony na tyle, że można czuć auto i przewidzieć w miarę jak się zachowa. Mamy zmienny cykl pogodowy, i fantastycznie to wygląda jak chmury burzowe nadciągaja na tor I inżynier zgłasza ci możliwość opadów, a kilka Okrążeń później pada. 4 sloty pogodowe robią swoje szczególnie, że zostało to dobrze zrobione i z niczego deszcz ci nie spadnie, latem nie dostaniesz śniegu na twarz, a zimą 30 st. C. 

Prawda jest taka, że w paczce GTS dostajemy świetnie wykonane muzeum danej firmy i świetny photo mode..tylko nie tego oczekiwałem, owszem kupię tą grę i będę pewnie dobrze się bawił, ale to pc2 jest tym tytułem który mnie bardziej interesuje i same możliwości online, które nam gra dostarcza (tryb turniejowy, licencje, esport, możliwość nakładania kar przez organizatora turnieju itd) pokazuje to, że nie są oni glusi na sugestie graczy i idą w dobra stronę. 

Mam nadzieję, że uzasadnilem ci trochę mój punkt widzenia i dlaczego tak, a nie inaczej odbieram GTS. :0ulan:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GTS nie ma szans nawet z PC1 , a co dopiero porównywać do PC2....GT to arcade na pady i tyle, nie żaden symulator, to NFS ma juz lepsza fizyke   hihihi:takaemotka:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowy ciekawy gameplay z rallycross! :D

Jeżeli ktoś jest zainteresowany owalami to niech zobaczy te filmy ;)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
There’s very little that compares to sitting on the grid waiting for the lights to go green surrounded by the eager blipping throttles of drivers from around the world. Online racing is tense and action-packed, and will come to Project CARS 2 much enhanced on September 22 with the new Competitive Racing License that will ensure both clean races and match-made opponents …

Competitive Racing License 

New to Project CARS 2, and a game-changer with respect to the quality of the races you will now experience online, is the introduction of the Competitive Racing License, created to ensure online racing offers you the type of racing you desire and deserve.

Broadly speaking, the license tracks three main spheres of a driver’s career: a driver’s reputation for safety, a driver’s strength in terms of ability and racecraft—both of which can be used as a filter for online racing—and driver experience.
Driver experience tracks your professional driving ability in Project CARS 2, and can be viewed in the Driver Network Profile as a graphical embellishment that charts your rise through the ranks of your motorsport profession. While this is an insight into your ability, it won’t affect your online rankings.

Picture

The driver reputation and driver strength stats, meanwhile, will have a large-scale impact on your online racing. These two stats, moreover, are both tracked independently, which means the host of a lobby can decide which (or both) of these driver rankings is most important to them. The host, what’s more, also has the option of not running the online reputation component if they so desire.

If the online reputation component is chosen, it will ensure that the drivers who enter online races can be pre-scanned in accordance with ability, safety, both, or neither.

For instance, the lobby can specify drivers of any strength are eligible to join, but their safety rank must meet certain basic standards: This will ensure that drivers of all abilities (pace-wise) will be permitted to join (up to the lobby host’s own strength rating), but drivers who have a low safety rating will be barred.

The host, moreover, may set the lobby to accept only elite drivers with high skill ratings and safety ratings. Or drivers of lower skill ratings but high safety ratings. The choice is yours. (To note: Both strength and safety cannot be set higher than that of the host.)

The Project CARS 2 Competitive Racing License is, at its core, a system whereby all Project CARS 2 drivers are constantly assessed throughout their online racing career when they enter online races that track their stats. Every race counts, and how you race—and also how you choose to conduct yourself in online races—will directly impact both your strength as well as your online reputation when the lobby you're racing in has the competitive license enabled.

The consequences of this are threefold: esports functionality is greatly enhanced; a powerful and effective matchmaking tool has been created; and with the online reputation component, wreckers will find it hard to ruin online races for drivers who want to race rather than get involved in random carnage. 
Picture

How does it all work? 

For the safety rating, drivers who decide that Turn 1 is the perfect opportunity to forget where their brake pedal is, and do so consistently, will gradually get matched with drivers of similar impulses in online races that have low (or no) minimum safety requirements.

Your online reputation now matters because Project CARS 2 lobbies have the functionality to directly choose the level of reputation (in other words, your safety ranking) permitted in their servers. Get a reputation for wrecking, and soon enough you’ll find yourself barred from online servers that take safety rating seriously.

Drivers, meanwhile, who race clean, will find themselves matched with drivers of similar ideas.

Additionally, drivers will also be matched for their overall ability, speed, and racecraft, so that those who are seriously proficient will gradually find themselves matched with similarly ranked drivers. This ensures that, whatever your ability, the more you race online, the closer you will be matched with drivers of your own capabilities in order to ensure competitive races.  
Picture

The way this works is as follows: If you race and win against drivers who are a lot better than you, you’re going to get a lot of points—similarly, beating drivers who are slightly better will also see you get assigned a decent point score. If you beat drivers who are worse than you, you’re still going to get points, but not as much as if you beat higher-ranked drivers. Of course, should you lose against drivers who are ranked lower than you, you’re going to lose points.  

The Competitive Racing License has been introduced to remove toxicity from online sessions, as well as adding a whole new component to the Project CARS franchise; progressing through your online racing career is now another way of enjoying the world’s most authentic racing game.

The final aspect to consider in your online progression is that, as you climb the rankings ladder, so will you become more of a candidate for recruitment for teams looking to recruit into a pro esports team.

The Safety Ranks system is as follows: U (lowest, and also the starting point), F, E, D, C, B, A, S (highest).
This strength number ranges from the lowest at 100, up to 5,000 as the highest, with the player’s starting strength set to 1,800.

The Competitive Racing License comes to Project CARS 2 on September 22, 2017, for the PlayStation®4 system, Xbox One, and PC.
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Materiał na Youtube odnośni maksymalnej prędkości Formuły X, naprawdę niewiarygodne! :D

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki, prosze, niech mi ktos w koncu wytlumaczy czym jest Driver Eye - bo po nocach mi sie to sni jak ogladam gameplay'e, czy to software'owy MOD czy efekt na googlach VR? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to chyba Helmet cam czyli widok z kasku kierowcy, lub tak jak przypuszczasz VR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Helmet Cam na pewno nie, bo nie ma efektu szybki od kasku. Nie daje mi to spokoju, bo wygląda to niesamowicie, widziałem kiedys do kupienia jakieś sensory, ktore przyczepia sie do głowy i one symulują potem w grze ruchy kierowcy, tylko nie pamietam gdzie to kupic i jak to sie nazywa, ktos kojarzy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz