Mariusz B

Newsy na temat Gran Turismo Sport/7

48 postów w tym temacie

upload_2017-7-25_13-13-24.png

Ciekawy ficzer, czyżby możliwość importowania własnych zdjęć?:rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedy większość kładzie kreskę na Polyphony Kazek uderza swoją ścigałką ze zdwojoną siłą, 500 darmowych aut, edycja tekstur na samochodach wzorem FORZA MOTOSPORT, któż inny może zniszczyć konkurencję jak nie gigant Sony, dajmy im pracować ;).

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fizyka w GT zawsze była poprawna lepsza niż w pcars. Myślę że będzie dobry racer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fizyka w gt lepsza od tej w pcars hmm ciekawe. Maksiu Ty może przestań pisać już głupoty. Bo robi się z ciebie ekspert od wszystkiego, a jak wiadomo jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max... Nie skomentuje tego nawet, bo to szkoda się produkować. GT nie ma startu do pcars czy ac. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaa fizyka drzew tak to w Pcars jest faktycznie lepsza :). No właśnie pora by coś komentować podpierając się faktami. Fizyka w Gran Turismo 5 i 6 jest bardzo poprawna, podobna do Assetto Corsa, fizyka w Pcars jest podobna do NFS Shift.

W Project Cars auta odbijają się od ziemi na przykład na dużych krawężnikach - jakby miały polecieć, co wygląda komicznie jest to związane na pewno ze złą wagą (widać to replayach). Po utraceniu kontroli bardzo szybko odzyskuje się przyczepność, brak bezwładności aut (widać to dokładnie na moim babolu w ostatnim wyścigu na EauRouge - przy takiej prędkości wydupił bym w bandy z siłą 99G). Fizyka opon w Pcars jest słabiutka opowie wam o tym expert od jazdy na feldze " Pan Błąd" w GT 5 opony się zużywają.

Jest pewnie wiele więcej spraw ale z wami to można pogadać o jeździe na rowerze. Czekamy na powrót THE REAL DRIVING SIMULATOR bo ani Pcars ani AC na konsolach nie są skończone a główny mnie interesujący temat czyli VR w ogóle zapomniany. Ja liczę na POLYPHONY.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ciebie Maks nie rozumiem ,serio z jednej strony się zachwycasz nad Pcars 2 a z drugiej piszesz jakieś brednie o GT i o tym the real driving simulations , serio ty w to jeszcze wierzysz bo ja myślałem że cały internet już wie że to bełkot marketingowy i nadużycie ze strony Poly . Nad PC2 nawet ortodoksyjni kolesie z simracing.pl chylą czoła że jest to dobra symulacja a oni tylko wcześniej uznawali RF2 i Iracing, mniej Assetto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Maxtoto112 napisał:

No właśnie pora by coś komentować podpierając się faktami.

100% popieram.

Argument, że koledzy z zaprzyjaźnionego forum lubią bardziej grać w to niż tamto, to nie argument.

Osobiście nie wiem co ma lepszą fizykę (nie mam takiej wiedzy i doświadczenia prosto z toru, więc skąd mam wiedzieć), ale moje osobiste odczucia z jazdy między GTS vs AC są na korzyść AC. PC2 ma dużo fajnych ficzerów (jak ten cały LiveTrack), miażdży konkurencję ilością torów. Ale to nie ma nic wspólnego z fizyką.

Także nie mylmy pojęcia WŁASNE ODCZUCIA z FIZYKĄ JAZDY, bo to zaniża wartość merytoryczną tego wątku ;)

Pozdro.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jak popieracie to czemu żadnych argumentów nie podajecie o wyższości Gt pod względem fizyki. Chyba że brak argumenów to największy wasz argument lol. A chyba że Kaz nazwał to real coś tam a to przecież guru simracingu. To ja podam wam argument tylko dwa simy na rynku maja właściwe spec aut Gt3 to jest pcars i raceroom.

Wszytkie inne maja dane z dupy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie tutaj wyciaganie GTS to smiech troche jest. Juz kilka stron wczesniej pisalem odnosnie tej swietnej fizyki itd. Nie wiem jak ktos jezdzacy na kierownicy moze miec jeszcze jakies watpliwosci. Przeciez w gts nie czuc auta, nie czujesz tej masy, samochody majace na tyl nawet sie nie majtaja, no i te marne zniszczenia, brak fizyki opon, samonaprawiajace sie zniszczenia. Serio szkoda sobie marnowac klawiatury na argumentacje tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja nie piszę że GTS ma extra fizykę, a na Real Driving Symulator od dawna patrze z przymrużeniem oka. Nigdzie też nie piszę że PC1 czy PC2 to szajs.

Chcę znać wasze portfolio wyścigowe, z prawdziwych torów a nie gierek. Żeby ocenić czy coś ma lepszą fizykę niż inne, to już trzeba mieć jakieś doświadczenie i porównanie do rzeczywistości.

Co to znaczy że PC ma fizykę opon a GTS nie ma? W obu grach grzeją się opony, zużywają. Gdzie jest ta granica między fizyka jest a fizyki nie ma?

Samonaprawiające się auta mi się nie podobają, ale biorąc pod uwagę że było to w wyścigach 3-4 okrążeniowych to można to przełknąć. Jeżeli będzie to w wyścigach długodystansowych to duży minus dla PD.

Marne zniszczenia to też minus, ale jak marne będą tylko wizualne to mi przeszkadzać to nie będzie.

W GT zawsze podobały mi się smaczki. Weźmy na przykład 2 modele Audi: S3 i S4. Niby oba AWD, ale tylko S4 da rade zakręcić bączka. Nawet jak w S3 podbijemy moc do góry. Dlaczego tak jest? Bo S4 to stały napęd 4x4, a S3 to haldex (przód z dołączanym napędem na tył). I w realu, w serii jest dokładnie tak samo. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie jestem fanboyem w żadną stronę, prałem każdy tytuł, a na kierze od gt2.

Dotknąłem i polizałem każdej ścigałki na konsolach.

Zgadzam się że odczucia w pcars są super ale czy coś się poprawiło w jeździe, raczej nie. To dobry tytuł dla wszystkich najlepszym przykładem jest to forum. Wszyscy jesteśmy Kubicą heh.

GTS będzie miało obłędną oprawę i mam nadzieję VR online. Auta ociekające tłuszczem i oby żywe jak w Pcars czy Assetto tego tam zawsze brakuje, uginającej się maski, zionących ogniem wydechów, iskier, palenia gumy i aktywnych kamer. 

Ja kupię gdy tylko VR zatrybi. Muszę to mieć więc ogarnij to Kazek, plis. :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczekajmy, aż zagramy w pełną wersję GT Sport i będzie można dyskutować. Głupotą jest chyba oceniać grę na podstawie bety, która ma już pół roku. Przecież to 1/4 czasu produkcji PC2, a POLYPHONY ma chyba troszkę większą kadrę i wiele się mogło zmienić w kwestii fizyki i ffb. Moim zdaniem porównywanie PC2 i GTS do AC to kompletne nieporozumienie. AC to wyprany z bajerów surowy symulator w którym liczy się tylko jazda, która najbardziej mi przypomina zachowanie się auta w rzeczywistości i żadna z wspomnianych wyżej gier tego poziomu nie osiągnie. Gra, która daje mi wyobraźnie jak mogą się prowadzić sportowe auta obok, których zapewne w życiu nawet stał nie będę:)  W pozostałych grach możemy liczyć na dający frajdę system jazdy i to moim zdaniem wystarczy. GTS Sport zostawił bym w spokoju do czasu premiery, ale jestem przekonany, że POLYPHONY nie wypuści takiego nie dopracowanego tytułu jakim jest PC2. Gram od premiery w PC2 i nie powiem, jeździ się super (oczywiście nie wszystkimi pojazdami, bo nie które są wręcz męczące w prowadzeniu, jakieś uślizgi na boki masakra, proszę nie mylić z wymagającymi), ale trzeba przymknąć oczy na wiele błędów. O błędach na tym forum jest poświęcone oddzielne miejsce, więc nie bd się powtarzał. Troszkę mnie to dziwi, bo liczyłem, że studio odpowiedzialne za PC ma doświadczenie i PC2 będzie po prostu wymuskane. Niestety tak się nie stało i pozostaje czekać na patche i liczyć, że będzie wszystko naprawione, bo na chwilę obecną w grę wchodzi tylko samotna jazda lub ze znajomymi, bo SI to porażka i na wyższych poziomach boty masakrują, a jazda z przypadkowymi osobami w sieci jest uciążliwa. Na pierwszym zakręcie zwykle jest karambol podczas którego auta wylatują do góry na kilkanaście metrów i spadają nam przed zderzakiem serio! Wiadomo, że to wina graczy, ale ja mam na myśli system kolizji/fizyki, który nie działa właściwie. To z rzeczywistością chyba ma niewiele wspólnego, a najgorsze jest to, że jak ktoś wchodzi lub wychodzi z sesji to pojawią się masakryczne lagi, ale to pewnie naprawią. Pytanie jak można wypuścić tytuł z tyloma błędami i żądać 250 zł (AC chociaż była tańsza na premierę) za grę będącą chyba jeszcze w fazie produkcji. Przy pierwszej części można to zrozumieć, ale przy drugiej... Brak bety doprowadza do takich właśnie sytuacji. Wielka szkoda, bo gra ma duży potencjał świetne tory, system pogody to poezja, ale gierka powinna wyjść chyba w 2018 roku.

6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co się betą sugerować. Za dwa tygodnie okaże się czym naprawdę jest GT Sport i co sobą będzie reprezentować. Patrząc po tym co oferowało GT6 w kwestii konfiguracji pokoju online, to niebo a ziemia w porównaniu z AC czy pC2. Do ideału brakowało chyba tylko wyświetlania w trakcie wyścigu różnic czasowych między graczem a zawodnikami z przodu i z tyłu. Ponadto GT6 ładnie pokazywało co się dzieje z zawieszeniem i łatwiej było mi wyczuć balans auta niż w pC czy AC.

Poczekamy zobaczymy.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby 9-12.X.2017 startuje open beta 

GT Sport one day edition Open BETA9th October - Open Beta Live12th October - Open Beta Closes.

Open beta with no UK limit for entrants.
Available to all PS4 owners, and will not require a PS+ membership.
Modes available
Arcade
1. 3 Tracks (Northern Isle, Dragon Trail, Colorado) Sport Mode
2. Daily Races Only
3. Campaign Mode
4. School - 8 Events
5. Missions - Stage 1 and 6
6. Circuit Experience - 3 Tracks
7. Race Etiquette - Not included

Unlocks
Daily Workout One vehicle unlock for every 26 miles driven per day.
1. 4 Day demo, 4 vehicles Campaign Mode
2. Missions Stage 1 completion - Group 4 vehicle
3. Missions Stage 6 completion - Group 6 vehicle

Elements transferrable to full game (Details to be confirmed)
1. Cars
2. Currency + Experience Points
3. Driver Profile including Sportsmanship + Driver Rating

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No czekam na te beta testy jak na wode. Mam nadzieje, ze zostaly poprawione bledy trapiace poprzedna bete... Mój preorder jest zlozony na psn wiec juz go nie odwolam... Wiecej bugów niz w pc2 nie bedzie, ale tez gra nie bedzie oferowac tylu rzeczy :D ...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Bilasek21 napisał:

Poczekajmy, aż zagramy w pełną wersję GT Sport i będzie można dyskutować. 

VR! VR!

Widzę, że cośtam ogarnięty chłopak jesteś pytanie dlaczego Cię nie ma w RUF cup, Meda zresztą też, szczwany :huh:? Zapraszam do walki z hardcorami.

http://pcars.com.pl/index.php?/forum/117-pmc-lte-league-porsche-super-cup/

Edytowane przez Maxtoto112
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potestujemy i podejmie się ostateczną decyzję czy brać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie posiadam PC 1 dlatego odpadam. Jak będziecie organizować coś w PC2 to jestem chętny, tylko po najbliższym patchu;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polyphony lekko mnie zszokował:diabelek:o podejściem do kolejnej części, iskry, ogień, dym, grafika, udźwiękowienie, ogólnie mega power w tej odsłonie. 

Odpaliłem M4 na komfortach i bez asyst, wszystko pięknie się prezentuje jedyny mankament to standardowo skompresowany dym ale może na PRO jest lepiej. Must have dla fanów serii. Dla mnie na razie brak 100 % wsparcia dla VR dyskwalifikuje zakup, na razie :23_134_5:

Tony frajdy:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.