Gustaw

Czym jeździmy na co dzień + zdjęcie

59 postów w tym temacie

Nasze Auta w Realu - jak mówi temat z czego korzystamy czym jeździmy fajnie by było do rzucić jakieś foto.

(u mnie to będzie park maszyn :) mojej wspólnej plus żony i teścia bo razem prowadzą gospodarstwo rolne/sadownicze będzie i pospolity ursus i lambo :) case i 20-sto kilkoletni tranist i inne ) - zrobię foto to napiszę ładnie wszystko. 

zapraszam do tematu. 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny pomysł Gustaw....

Tym jeżdże Ja....Nissan Murano

20170715_173526.jpg

A to mojej Żonki :D Toyota RAV4 - II

20161119_111116.jpg

A to moja stara VR6...chlip chlip

DSC00023-1-1.jpg

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dużo śniegu tam jeszcze u was ;) tej VR6 już nie masz rozumiem ? 

Ja z takich ciekawostek miałem kiedyś z 97' Corolle G6 po fabrycznym tuningu. 

na "2" pognała do 100 , 6 skrzynia full opcja łezka w oku się kręci 

rollka.jpg

Edytowane przez Gustaw
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra jak pisałem moja żona z teściem prowadzi gospodarstwo sadowniczo/rolne porzeczka, agrest, rabarbar takie tam tematy. 

Mówię w gwoli ścisłości ja nie rolniczę czasem coś tam pomogę ale przeszło 11 lat pracuje w reklamie, poligrafii na produkcji i w "obsłudze klienta"

Polecę po łebkach ...

IMAG0611.jpg

Tranist 20 kilka lat 2,5d nie do zajechania nadwozie robione niestety już 2-3 razy :)

IMAG0614.jpg

Ursus jeszcze Dziadka :) 30 parę lat cały czas na chodzie wjedzie wszędzie gdzie większe ciągniki nie dadzą rady bo są za cięzkie

IMAG0621.jpg

Ładowarko-Koparka ulubieniec dzieciaków. wyszła cało ze stłuczki z moją starą mazdą 3 u mnie niestety zderzak zarysowany.

IMAG0612.jpg

Radiowóz w wersji cywilnej niezawodny na co dzień łupie dziennie min. 60 km do pracy i z powrotem

IMAG0616.jpg

Huyndai Tuscon z przeceny na raty 10x0 % 

IMAG0619.jpg

Nowy w domu na sezon do wożenia ludzi jeszcze do poprawy maska i zdrzecz z przodu w weekend może go już okleję częściowo folią.

IMAG0613.jpg

Case niby nowy ale straszny łub co chwilę coś problemy wieczne z hamulcami zapowietrza się i potrafi zblokować je na amen napraw gwarancyjnych miał bez liku :(

IMAG0627.jpgIMAG0628.jpg

Lamborghini 2.0 Diesel :) od 10 lat zero problemów tu z opryskiwaczem przednim do środków chemicznych 

IMAG0629.jpg

Różowy Merc S600 mojej córci pełne ledy z przodu dotwarza nawet dwa kawałki plus klakson pneumatyczny.

Jest jeszcze od groma maszyn typu opryskiwacze itd. z ciekawostek Kombajn do zbieranie porzeczki i agrestu...

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śnieg bo zdjecia w marcu robione....

Tak VRka sprzedana niestety żałuje tego no ale cóż... miała z 200 koni po moich małych przeróbka ( spolerowane kanały dolotowe w głowicy...stożek, strumienica i kolega trochę przy kompie grzebał)....licznik zamykała czyli 260 km/h...teraz mam w planach E30is kupić i zrobić swapa z E36 motor 2.8 wsadzić , wywalić wszystko ze środka zostawić tylko siedzenie i do Driftu, ale to plany może na nastepny rok.

No Gustaw garaż to masz ciekawy ...od maszyn rolniczych po transporter kończąc na suvie nice :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozumiem że tylko z kaczym mamy jakieś pojazdy w realu ?

dopisywać się Panie i Panowie prosimy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

http://www.abload.de/img/rckleuchtentp3r.jpg

Moje pierwsze auto. Nie mam swoich zdjęć jego, ale (poza naklejkami i nieseryjnym wydechem) wyglądało tak samo. Same lampy TRESER były warte połowy tego auta. Pod maska już niezbyt ciekawie, 2.0 115koni. Samochód wyglądał szybciej, niż jeździł.

==========================================================================================

Audi a4 b5 1.8T 1999r. polift nowe LPG Białystok - image 1

Drugie auto. 1.8T i w serii 150KM. W między czasie doszły mody na 210/310 i finalnie miałem już osprzęt żeby zrobić okolice 250koni, lecz zauważyliśmy z żoną że robi się w nim ciasnawo (dwójka małych dzieci). Auto sprzedałem, a po nim przyszła kolej na A6 C5 z 2.7BiT pod maską i automatem..... który swoją drogą wcale taki zły nie jest ;) Zdjęć nie mam, zrobię przy okazji.

Gustaw, u mnie w obecnym aucie na dwójce rozpędza się do ~140km/h. Przy 100km/h na piątym biegu mam ~1700obr/min, a więc z dużej górki teoretycznie pojechał bym licznikowe 400km/h :ph34r::P

Marzy mi się, że kiedyś będę mógł sobie kupić zabawkę z VRT pod maską i w haldexie. bardzo wdzięczne silniki, piękne brzmienie. Szkoda, że na marzeniach się pewnie skończy.... :S

Edytowane przez Med
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaa i zapomnialem o moim małym warjacie....i jego super motor...:D

20160213_103827.jpg

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

+ 30km/h do v max jak się tak złożył elegancko już prawidłowe odruchy są :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta...a jak się wykłada na łukach....hehe mały Valentino Rosi rośnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Displaying IMG_20170530_150211_HDR.jpg

Obecny dupowóz, czyli 2.7BiT + Tiptronic + Quattro. 250Km/350Nm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale za parkowanie nalezy sie kk. :D

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Med wrzuć jeszcze raz zdjęcie bo nic nie widać....:ph34r:

Uuu moce dobre, moje Muranko to 3.5 V6 Benzyna 240 KM ,320NM, 4WD na zajefajnej bez stopniowej skrzyni CVT z sześcioma biegami tiptronic....ten sam motor montowany jest w Nissanie 350Z i 370Z tylko tam ma 280 KM, do Murano Japońce zmiejszyli moc ze względu na skrzynie....ale przy wadze 2 tony autko jest naprawdę dynamiczne...chyba przez tą skrzynie CVT naprawdę jest rewelacyjna...licznik zamyka 230 Km/h...na suva to myślę, że jest dobrze.:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
48 minut temu, Khasius napisał:

Ale za parkowanie nalezy sie kk. :D

Tak parkują u mnie pod pracą (przyjeżdżają na 6.00), a ja się tylko dostawiam w wolna lukę (przed 7.00) ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minutes ago, Med said:

Tak parkują u mnie pod pracą (przyjeżdżają na 6.00), a ja się tylko dostawiam w wolna lukę (przed 7.00) ;P

65141263.jpg

(bez obrazy) :D.

Swoja droga to w UK plus jest taki, ze widac jak ludzie sie staraja. Czesto nawet po 4-5 razy facet poprawia, co by w liniach idealnie stac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A w Londynie jak zaparkujesz na krawężniku to mandacik ,odrazu bez gadania....:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to mój pocisk 1.4 16v i zabójcze 98 kunia śmigam nim drugi miesiąc oczywiście podtlenek LPG i za 90zeta robię 460 km w mieście a w trasie pewnie 550/600 ubezpieczenie na rok jak za rower 389 zł 😈. Fura świeżo po myciu i woskiwaniu. Auto fajne dużo miejsca i pełno schowków. c1d99306ab127907642072d9bf78bd39.jpg144c63f993d2b10d450a4623967bda49.jpgaf213badfaf4b25a4b674ce19b979a38.jpg

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie "rodzina" w pełni sztaplarka z magazynu na zbiory dołącza to parku maszyn i traffic oklejony szyby tył i światła tył 

IMAG0654.jpg

IMAG0655.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dupowóz - 528iA, DOHC R6 -192 KM, Felga styling 32, M-zawias, M-kiera, Kontury fotele, 10l/100 V-max = 220 
33b0g7s.jpg

Black Widow - 740iA, DOHC V8, 286 KM, Felga styling 101, Zawias B12 Pro-kit, 13l/100 V-max = 250

http://i67.tinypic.com/35k4dwk.jpg

Edytowane przez Maxtoto112
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max, nie miałeś wcześniej przypadkiem E34 z V8 ? Co się z nim stało ? To chyba dobra lokata kapitału była :cool:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Była była, ale została pogrzebana, niestety, szkoda szkoda... a skąd te dane Med?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Maxtoto112 napisał:

Była była, ale została pogrzebana, niestety, szkoda szkoda... a skąd te dane Med?

Dane na temat wartości auta ? Czy o Twoim byłym garażu? :cool:

Jeżeli to pierwsze, to po prostu coś tam sobie sledze rynek. Topowe (albo te o szczebel niżej, jak u Ciebie) odmiany danego modelu, które zdobyły odpowiedni status (czyt. stały się kultowe) już nie tanieją. 

Kiedyś wrzucałeś zdaje się filmiki, jak gdzieś tam z ekipą jechaliście/ wracaliście z Nurba :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na filmie jest Black Widow, więc coś tu kręcisz :), skąd wiesz że miałem e34 i to z v8?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to był touring ? Na granturismo.amiga.pl musiałeś w takim razie jakieś foto czy coś wrzucać jego, a ja z filmikiem coś pokrecilem :0dirol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Med,Med,Med czyli Medmaxx te ksywy zmieniacie jak podkolanówki potem kto? co?To nie wiadomo :)

No raczej tam wrzucałem jej foty, coś tam bije ale nie wiadomo w którym kościele ale miło że coś pamiętasz ja na pewno też zapamiętam Medmaxxa.

To był turas i woził starego na SPA w 2008 roku, gdyby żył to by dalej stał pod domem, rysa na łbie i żal zostanie jak i wszystkie boki i bąki wykręcone też, wyglądem i rykiem miażdżyła mi kolana - straszny to kozak był. Teraz już takich nie widać a ceny idą tylko w górę święta racja. 

23h36vs.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.