XaV

Dyskusja na temal ligi

116 postów w tym temacie

Po Spa jest Clio cup i Brand Hatch Indy więc chyba nie o takie combo Ci chodzi

😀

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamień kolejność! Nie chcę Brand Hatcha i Clio chętnie ominę ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może uda mi się pojechać na Spa :D tym bardziej fajne zestawienie :D Jak coś to wpadnę od razu na rozgrzewkę ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile okrążeń będziemy jechać jutro w wyścigu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

myślę ze koło 20

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym proponował 15 - przy średnim tempie powinno to zająć około 35 minut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może być i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyniki qwali wyścigu i best lap

Kwalifikacja

2fceba1a8b6f6f0ef79fbb42bc1f77ab.jpg

Best Lap

145a624a6cfa9fccf0de0507411d1030.jpg

Wyścig

7f18bb75381ca6502c4a6d2de354b65c.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za fajny wyścig. Szkoda ze dalej tal mało osób nie umie się przekonać do pCars.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za późno do nas trafiłeś 😉 dwa lata temu było więcej. Podejrzewam że po premierze pcars2 znowu będzie więcej.

Co do wyścigu, fajnie było auto mega trudne i wymagające uwagi i najmniejszy błąd kończył się spinem, więc jazda bez błędów zaowocowała wynikiem. Olek cisnął ostro i szybko ale za dużo błędów, gdyby pojechał trochę bardziej pasywnie pewnie wygrał by bez problemu. Ja popełniłem dwa małe błędy ale bez spina tylko z małą obcierką o bandę, i za ścięcie 5sec kary. Potem równa jazda, na początku wyścigu 2:16 potem się wjechałem w auto (około 5/6 okrążenia ) i czasy szły 2:14 /2:15. Ale bardziej męczący był jednak wyścig w zeszłym tygodniu 😁

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja z spinami nie miałem na początku problemów. na pierwszym okr. przy tej szykanie na końcu zbyt szybko skręciłem i wypadłem (zbyt duża czułosćc sterowania) i był to dla mnie cios bo wyładowałem z dużo stratą. przy 4 okr. postanowiłem wjechać do pitu niestety ale.. nie trafiłem i musiałem trochę ściąć  mój chyba najgorszy pit stop :) .pozostałe okrążenia  jadąc i będąc cały czas dublowany,nie chciałem wam psuć wyników i zgodnie z zasadami FIA niebieska flaga zjeżdżałem wam.zauważyłem że  na prostych mnie wyprzedzaliście ostro,muszę ogarnąć jeszcze tor przejazdu i popracować nad biegami i gazem w zakręcie. muszę się przyznać ale nie za dobrze jest z moim setupem kierownicy.przy takich ostrych zakrętach kierownica jest zbyt... nie wiem jak to powiedzieć po prostu za szybko chodzi.spróbuje popracować nad setupem.i jak to kolega Mariusz "Trening czyni mistrza''.mam strasznie dużo pracy ale najgorsze jest to że nie chce mi się po kilku minutach wyłaczam carsy ,postaram się już przyłożyć :)

Edytowane przez Polish Trucker
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

R.S.01 do łatwych w prowadzeniu nie należy więc to też Ci nie pomagało. Z godzinami skill będzie wzrastał także ćwicz i będzie dużo lepiej w PC2.

U mnie opony z tyłu osiągały po 115*C i spin za spinem niestety był.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Renówka ma bardzo czuły układ kierowania i można to zniwelować setupem ale my jeździmy na ustawieniach default i jest jak jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak przypadkiem chciałem zobaczyć jakie opony mi dali po pit stopie gdy to zobaczyłem pękłem ze śmiechu   Prawy Tył-Slicki                        

Lewy Tył-Slicki

Lewy Przód-Slicki

Prawy Przód-Opony Rain..? XD

chyba jakaś nowa technika :)

2 godziny temu, kubbak napisał:

Z godzinami skill będzie wzrastał także ćwicz i będzie dużo lepiej w PC2.

możliwe że tak.narazie bardziej ćwiczę w F1 2016 i w Race 07 ale spróbuje to zmienić.tak btw to wczoraj po wyścigu próbowałem ćwiczyć Renault Clio Cup na Brands Hatch Indy niestety miałem ogromny problem z skręcaniem tego wozu 

pomimo FWD nie skręcał sie za fajnie przynajmniej na domyślnym setupie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ustaw kierownice na 540 stopni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

już mam 540.spróbowałem potem z 900 ale trudno potem wracać do pozycji 0 i jednocześnie zmieniać biegi 

Edytowane przez Polish Trucker

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj pojeździliśmy z godzinke Brands Hatchu Clijówką. Jedno powiem - to będzie masakra :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no jak jadę tym samochodem to czuję jak bym nim nie jechał ani przyspiesza ani nie skręca a o prędkości maksymalnej  ale co się dziwić to  renault clio  w wersji touring 

nie mogę się doczekać LMP1 i mojej ulubionej Toyota Hybrid.ma dość dużego kersa więc na starcie ma dużą przewagę.nie wiem czy to w pcars działa ale kers najwięcej da na starcie tak przynajmniej uszyszłem grająć F1 2012 :)

1 minutę temu, Polish Trucker napisał:

Toyota Hybrid.ma dość dużego kersa więc na starcie ma dużą przewagę

ale też trzeba uważać na wheelspina i nie wpieprzyć się w sąsiada :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no przyspieszenie jak na małego bzyczka jest fajne, skręca też całkiem ok ale lewy przód dostaje po zupie i nie trzyma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy da się hamulcem w Zakręcie to skręca mocniej FWD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurczę ja mam wrażenie że skręca dopiero po redukcji jak się odpuści gaz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W niedzielę będą z nami jechać chłopaki z Racesim tak że +5 osób będzie i oni założą serwer, nazwa i hasło takie jak zawsze. W tygodniu piwunien też stać serwer ich. Dobrze by było jak by Piotr z Racesim tu napisał coś.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Mariusz B napisał:

W niedzielę będą z nami jechać chłopaki z Racesim tak że +5 osób będzie i oni założą serwer, nazwa i hasło takie jak zawsze. W tygodniu piwunien też stać serwer ich. Dobrze by było jak by Piotr z Racesim tu napisał coś.

Witajcie :)

Tak jest, info już poszło na naszym FB, także dokładamy od siebie 5.ciu najlepszych zawodników z tygodnia od jutra serwer będzie stał do treningów. Z naszej strony zapewniam kulturę i zasady jazdy zgodne z przyjętymi standardami... Także walka będzie myślę zacięta, aczkolwiek na najwyższym poziomie!

Zrzut ekranu 2017-07-19 o 20.12.33.png

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, skansenik napisał:

Kurczę ja mam wrażenie że skręca dopiero po redukcji jak się odpuści gaz ;)

to normalne przy FWD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz