XaV

Dyskusja na temal ligi

180 postów w tym temacie

A ja taki ładny plakat stworzyłem :(

Zrzut ekranu 2017-08-07 o 17.58.22.png

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zobacze w sobote jak będzie mi się jeździło ale za DTMem nie przepadam.

Ja też nie przepadam ale pojadę bo taka była u nas liga, bo lubię Hocka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W najgorszym wypadku dozo do Le Mans.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsze Dtm jest w RaceRoom jak by takie było w pcars to bajeczka. Kubbak nie marudz i bądź 😎😁

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DTM w pcars jest łatwe, ale warto trochę zmniejszyć czułość :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Setup def niestety i zero zmian. Gorzej nie będzie jak w Reno RS 01

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łatwe nie łatwe , tylko czy ten DRS wogóle działa ?? Wczoraj pośmigałem trochę na serwerze i czasy miałem podobne czy używałem DRS czy nie , jedynie zaciepywało tyłem podczas załączonego DRS. W R3R przy załączonym DRS idzie urwać lekko z 2s a tu??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Działa Drs i zrobisz lepszy czas go używając. Byc może tylko Ci się wydawało że go używasz hehe.. Masz zbindowany guzior na kierce pod drs?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam na hudzie się zmianiało podświetlenie napisu DRS :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to nie wiem, jak jechaliśmy lige DTM było czuć mniejszy docisk ale i większy top SPEED po otwarciu DRS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy formułce i np. Monza ten DRS dużo więcej zmienia. Ale na Mercu mam wątpliwości, czy to chociaż 1sek/lap na Hocku poprawi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety od nas w tym wyścigu zbyt liczebnej stawki nie było :( Tylko 1.zawodnik. Mam nadzieję, że następny w większym składzie :)

IMG_0005.JPG

IMG_3675.JPG

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spin za spinem, na 8 okrążeniu lider zaczął mnie doganiać, szkoda nerwów i Wam przeszkadzać. W środe przyjeżdżają po kiere to Le Mans pojade na padzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co zmieniasz kierę?  czy już na pada sie przesiadasz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no, dopiero co kupiłem. Jednak jak to w menelach dostałem kiere po kimś, idzie na zwrot a znając życie to tydzień im braknie na wymiane.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ooooo widze że miałem najlepszy czas 3 sektora , buuuoooooo :).Fajny event gdyby nie moje kilka pierwszych okrążeń.Potem było już lepiej , ba nawet zacząłem doganiać czołówkę no ale jak to bywa ze mną za dobrze mi szło i na 6/7 okrążeń przed końcem zaliczyłem obrót i na tym zakończyłem wyścig :D.Jeszcze raz dzięki i do następnego .

Edytowane przez boban666
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pocieszę cię, ja też pierwsze okrążenie i spadek z 3 miejsca na przedostatnie. Potem pogoń i skończyłem na 4. Mogło być 3 ale bejos jechał bardzo równo i bez większych błędów. Za to ja hoho

No ale dzięki temu miałem emocjonujący wyścig.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęcie użytkownika RaceSim.

Pidz123 trzeba przyznać że plakaty robisz super :D

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby jeszcze tyle samochodów było na starcie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aston LMP1 też wchodzi w gre czy tylko te wymienione?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

całe LMP1  jeżeli aston się do tego grona zalicza to tak też może brać udział. Tylko nie jestem pewien czy Aston to nie inna klasa LMP,

LMP1 - prawdziwa klasa LMP1

to takie mogą być

:kierowca:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra mam nadzieję że teraz nie wkurzę się tak na kierownice i  nie wyjdę w środku wyścigu :)

W końcu jakaś klasa którą jeździłem w karierze LMP1 i moja ukochana Toyota TS040 Hybrid niestety ale na długich prostych nie co stracę bo nie ma takiej dobre prędkości maksymalnej ale na tych ciasnych zakrętach na wyjściu wyjdzie jak burza :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde wywaliło mnie i nie widzę serwera :(

Spoko wlazłem tylko nie wiem po co :(.Daremny jestem :( a tak fajnie zaczynałem ligę :(

Edytowane przez boban666

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tak ma wyglądać zabawa to ja dziękuje. Na początku kwali ktoś walnął mnie przed Tetre Rouge, w wyścigu zaraz w szykanach Dunlopa.

Ktoś się za bardzo napina to f*ck that, szkoda nerwów, ja odpadam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też miałem nerwa bo Bejos dwa razy na moim tyle auta zrobił sobie hamulec i już mi nerwy puściły i posłałem trochę bluzgów :placz::buuu:. ale za tydzień ostatnia runda na Bathrust grupą 5 więc sobie nie odmówię jazdy tymi potworkami. Kubbak ja Cię rozumiem bo trzeba mieć nerwy ze stali, Mam nadzieję że jednak ochłoniesz i będziesz za tydzień :kierowcaw: 

O 14.08.2017 o 19:40, boban666 napisał:

Ooooo widze że miałem najlepszy czas 3 sektora , buuuoooooo :).Fajny event gdyby nie moje kilka pierwszych okrążeń.Potem było już lepiej , ba nawet zacząłem doganiać czołówkę no ale jak to bywa ze mną za dobrze mi szło i na 6/7 okrążeń przed końcem zaliczyłem obrót i na tym zakończyłem wyścig :D.Jeszcze raz dzięki i do następnego .

ja ogólnie nie przepadam za LMP czy to 1 czy 2 nie ma znaczenia nie czuję tych aut , pomimo ze jeździ się nimi całkiem fajnie to wyniku nie zrobię i nie ma znaczenia czy set zablokowany czy odblokowany, fajne auta ale nie moja bajka :fuj:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz