KaczyVR6

Szósta Runda PMC & LTE -League [ Blancpain GT series ] Zolder 18.06.2017 Start 21;00

121 postów w tym temacie

Zapraszamy na Szóstą Runde PMC & LTE - League

Blancpain_Endurance_GT3_News_gross.jpg

Zawody odbędą się na torze :

Zolder

zolder.gif

Ustawienia  serwera:                         

Data 18.06.2017

Godzina 13:00

Progresja czasu 2x

Progresja pogody 5x

Kwalifikacje 15 minut

Rozgrzewka 5 minut R1.... okrążeń pogoda :słoneczna

R2...1 Formujące  okrążenie..

Pogoda: będzie podawana w dniu wyścigu ,  ustawiona na 4 sloty , zgodna z pogodą Live z aplikacji Accuweather ( Tor zgodny z kalendarzem)

Asysty fabryczne

Zużycie opon 2x

Zużycie paliwa realistyczne

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

odpadam na 100 % jezioro z rodziną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o 21:00 jezioro ? grubo :P

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba chciał dodać że do 21:00 Jezioro, no chyba że nocka z rybkami to po.....xD

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo po 21 to już chyba nie z dziećmi tylko jakieś old party z %

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to 18 czerwca jest GP :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo zaj......ty tor, super sie tam ściga ale niestety musze zpasować:( ļede  18-go na innne wyśigi obiecuje że wstawie kilka filmioków. Zyczę wszystkim udanych występów.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pioniu zapraszam w najbliższy piątek 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda to interesująco, a jakie czsy średnie aby sobie obciachu nie narobić ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3:32-34 z pełnym bakiem. 3:30 i mniej na oparach:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nie jeździłem.  Jutro ruszam z treningiem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja zpróbuje dzisiaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U Ciebie dobra pora.  umnie trochę do przodu z czasem hehe idę spać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem Ci Old tak, "małe" wyjazdy dwoma kołami  (  też jestem przeciwny wyjazdą ) potraktujemy z przymrużeniem oka, ale ten kto będzie notorycznie wyjeżdżał czterema kołami i ewidentnie będzie widać, że tnie bedzie kara...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, GTPL_oldboy1957 napisał:

Około 15 godzin poświęcone na uczenie się toru Zolder i ustawienie Merca. Na tę chwilę best lap 1.31.100 ale na maksymalnym ryzyku.

15h? :) Wow. Ja też nie miałem jeszcze okazji się tam ścigać ale po kilku kółkach zapoznawczych jestem pod wrażeniem, ciekawy i zróżnicowany tor. Co do cięć ganionych przez grę to mi rzucił się w oczy ostatni lewy przed prostą S/M - jadąc zupełnie prawidłowo, dwoma kołami w torze dostaje się unieważnienie okrążenia. Ciekawy jestem czy to oznacza także karę czasową w samym wyścigu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MotoGP to inna para kaloszy motocyklista ciężko było by się utrzymać czterema kołami w torze bo maja tylko dwa a tak na serio oni mogą poszerzać tor jazdy na wielu torach a wszystko przez to ze większości zakrętów jadą na limicie w torze bo każdy wie czym się skoczy wyjechanie motocyklem po za tor

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No w MotoGP bym nie wnioskował o karę bo tam są inne zasady nawet z doborem opon,masz możliwość jechać na innych z przodu innych z tyłu a w większości serii samochodowych musisz mieć takie same opony na przedniej i tylnej osi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

chyba nie bedziemy zmieniac regulaminu pod ten tor.

ja jak bede widzial, w wyscigu, ze ktos przycina szykany to obejrze calego replaya i podlicze ;-). na tym torze mozna duzo zyskiwac na przycinkach.

od zawsze mamy takie zasady, ze jezdzimy tak zeby co najmniej dwa kola dotykaly bialej linii, jak wyjedziesz czterema to odpuszczasz gaz.

byl kiedys taki wyscig, na zolderze, ze niektorzy przycinali szykany i po wysjciu z niej mieli zajebista predkosc i wyprzedzali przed kolejnym zakretem. takie cos jest mega wku.....jace.

Edytowane przez topru
6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Old nie napinaj się tak przecież jak te foty będzie robił to musi oglądać powtórkę i ma pojecie co ogląda i jak ktoś gaz odpuści za ścinkę to to będzie widział i tego nie policzy, zawsze po takim liczeniu możesz policzyć delikwenta sam prawda , ale zaraz wyjedziesz że u ciebie powtórka działa inaczej ;)

kurcze daj trochę na luz bo wyrastasz na starego zdzidziałego tetryka na forum nie takiego Adama znam owszem byłeś krytyczny ale teraz jesteś monotematyczny i w kółko to samo ;) 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Old , jak oglądam czy oglądamy  powtórki to widze kiedy ktoś odjął gaz a kiedy nie i cisnął ile fabryka 4 kołami za torem po kilka razy w tym samym miejscu i na dowod tego robię zdjęcia. Wiadome jest że jak taki delikwent wyjeżdzał w danym miejscu po kilka raza, ale za każdym razem odejmował gaz to takich wyjazdow sie nie liczy, czy przy walce kolo w kolo czy w sytuacjach ekstremalnych też ,te wszystkie rzeczy wydawały nam sie normalne dlatego nikt o nich nie pisze, wiec przyjacielu drogi jak widzisz ze ktoś z sędziów wrzuca zdjęcie z gościem który wyjeżdża uwierz mi że jest to b,dobrze zweryfikowane zanim zostanie podjeta decyzja czy ściął czy nie.... 

Dziekuje 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po co właściwie te "dowody"? Bądźmy poważni, jeśli mamy sędziów i im ufamy to powinno nam wystarczyć ich stwierdzenie po weryfikacji. Jest zgłoszenie, jest weryfikacja i jest decyzja. W większości przypadków to wystarczy.

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieglo ja to wiem ty to wiesz, ale Old myśli że jak zdjęcia wrzucamy to są bez żadnej weryfikacji, wyjechał to wyjechał zdjęcie i do ukarania, nie tak to nie wygląda,  wszystko jest dokladnie sprawdzane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Old takie sa u nas zasady.... i raczej nie będziemy ich zmieniać...poczytaj Regulamin ze zrozumieniem to doczytasz kto jest sędzią....:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
25 minut temu, GTPL_oldboy1957 napisał:

Mnie nie chodzi o "dowody", a o rozsądek i o to, że skoro mamy sędziów, choć nie wiem gdzie są wymienieni, to niech sędziowie zajmują się sprawdzaniem przestrzegania zasad, a nie każdy komu przyjdzie na to ochota i tylko wybiórczo.

Nic na to nie poradzę, że irytują mnie osoby które chcą być świętsze od Papieża i gdyby mogły, to nawet i jemu robiły by zdjęcia z "grzechami". Oglądałem wiele różnych wyścigów na torze Catalunya GP i wielokrotnie więcej jazdy poza liniami ale nigdy nie słyszałem żeby komuś z sędziów to przeszkadzało i ktoś dostał karę, choć niewątpliwie przekraczano obowiązujące zasady. A tam przecież jeździ się o tytuły i niemałą kasę. A tu ? Catalunya ma 16 zakrętów, a przy 11 okr. wyścigu jest ich do pokonania 176. Ktoś parę razy wyjedzie kilka lub kilkanaście cm za linię i już robić mu zdjęcia i karać, jakby ukradł komuś tą jazdą zwycięstwo, które i tak nie ma żadnego znaczenia. Więcej rozsądku, luzu i funu panowie, a mniej rygorystycznego reżimu, bo on tylko zabija zabawę.

Rzecz w tym, żeby był w tym rozsądek i raczej nie mamy tu na myśli okazjonalnych wyjazdów z trasy. Mowa o przypadkach gdzie jest to nagminne, rzuca się w oczy i powoduje nieuczciwe zyskiwanie sekund. Ktokolwiek musiał kiedy uciekać/gonić takiego osobnika będzie wiedział co mam na myśli. Mimo wszystko nie jest to częsta sytuacja bo jednak ekipa jest w miarę dojrzała ale jeśli już jakiś przypadek się wydarzy to moim zdaniem wystarczy wniosek do sędziów z prośbą o sprawdzenie naruszeń i koniec. Ktoś odpali powtórkę, sprawdzi i wyda werdykt. Można o tym dyskutować na forum (w końcu po to jest) ale w znakomitej większości przypadków skończy się na ogłoszeniu stanowiska sędziego i koniec. Ja osobiście nie potrzebuję terabajtów zdjęć z każdym możliwym ujęciem - mi wystarczy informacja od sędziego, że zapoznał się z incydentem i konkretnie go ocenia. Nikomu też nie powinno zależeć na mnożeniu przypadków wymagających sprawdzenia i tak chyba w praktyce jest - procedura jest na wniosek a nie "z urzędu". Jaki to reżim? :) Wszyscy bawią się chyba dobrze ale warto sobie czasem przypomnieć, że reguły obowiązują. Ocena przypadków i zgłoszenia incydentów (w tym dyskusje) to też część zabawy i klimatu ligi.

Old, wydaje mi się, że robisz widły z igły :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz