KaczyVR6

Szósta Runda PMC & LTE -League [ Blancpain GT series ] Zolder 18.06.2017 Start 21;00

121 postów w tym temacie

Wiedziałem Że tak będzie na tym torze. Ja usiadłem bez żadnych jazd.  Kwalifikacje e R1 tragicznie hehe na starcie tyle było kolizji że awans na 6 miejsce.  Wzorowa walka z Sieniem.  W końcu mnie dopada i wyprzedza mnie co było kwestią czasu bo moje tempo tragedia.  Na 11 kółku jakiś idiota umnie na osiedlu rzucił petarde podskoczylem hehe wylecialem ma szukanie straciłem ze 3 pozycje.  I tu mam wielkie ALE do Krzysztof.:diabelek: Tak walczyć nie można że ja ją wychodzę szybciej z zakrętu  atakuje Cie a Ty gdy jestem na Twojej wysokości wklejasz mnie w bandę.  R2 nie ma co tu pisać.  Wpierw sytuacja ze ciężko ludziom spojrzeć na wyniki i dostosować samemu swoje pozycje trzeba w kółko czytać.  Udaje się e końcu wystartować coś jadę i nagle na którymś kółku widzę McLarena bokiem stoi ( Sieniu)  próbuje uniknąć boom auto rozbite do 50% jadę do pokoju większość mnie mija bez problemu jednak Topru postanowił mnie bardziej ukarać w tylek mi wjeżdża bo ja szybciej hamuje obrót spadam na ostatnie miejsce.  Dojeżdżam do boksu naprawa.  Wyjeżdżam błąd za błędem lider mnie wyprzedza.  Stwierdzam że nie ma co jechać dalej i przeszkadzać innym.:zezloszczony: Rezygnuj z dalszej jazdy.  Bez treningu nie siadam już do GP. :0dash2:

Co do cięć jeśli macie filmy zdjęcia kogoś to scinal proszę o dowody. Sory wszystkich za krzyk do mikrofonu na koniec R1.  Tomaszan Ciebie też poniosło

:mixedsmiley042:

Gratulacje dla Mietka za jazdę w R2.  Oczywiście gratuluję Zwycięzcom i do zobaczenia na torze 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tu też napiszę bo na listę zapisów nie każdy wejdzie

Napisano 9 godzin temu · 

Ja dziękuję organizatorom, rezygnuje z tej serii przynajmniej 1/2 STAWKI ma w dupie zasady crc i dwa kola na czarnym cięcie szykan to norma inaczej do tych najszybszych nie można dojechać.

Teraz jechałem za starzi123 dwie szykany 4 razy poza torem 4 kółka można mnożyć ja mam to w dupie bo trzeba za wami tak samo jechac zeby nadarzyc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@sebaws: dobrze by sędzia oceniający miał dostęp do powtórki - nie masz, nie oceniaj, niech zrobi to inny sędzia - delikwent podany na tacy. Średnio też fajnie, że bez wyraźnego powodu wychodzisz z wyścigu w jego trakcie. Sędziowie powinni dawać wzór - zaczynasz wyścig to go ukończ, nawet na P16. Przecież nikt nie wymaga byś jechał w tempie mistrza świata. Patrz na mapę, nie utrudniaj i rób swoje.

@Gustaw: bądź poważny, ktoś inny knoci a Ty chcesz się wycofywać? Zrobimy porządek z oszukantami i będzie się jeździło jak należy. Choćby nawet i w pięciu ;)

Edytowane przez cieglo
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O Boże....co to się tam wczoraj wyrabiało...?:zezloszczony:

Panowie spokojnie nie ma co pochopnych decyzji podejmować....wszystki co ścinali i nie stosuja sie do zasad crc będą odpowiednio pokarani....

Jeszcze jedno ...co to się stalo że kolega leslawmadziala10 zrezygnował z Ligi....?

Kto coś wie proszę o odpowiedz :0LOL:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, cieglo napisał:

@sebaws: dobrze by sędzia oceniający miał dostęp do powtórki - nie masz, nie oceniaj, niech zrobi to inny sędzia - delikwent podany na tacy. Średnio też fajnie, że bez wyraźnego powodu wychodzisz z wyścigu w jego trakcie. Sędziowie powinni dawać wzór - zaczynasz wyścig to go ukończ, nawet na P16. Przecież nikt nie wymaga byś jechał w tempie mistrza świata. Patrz na mapę, nie utrudniaj i rób swoje.

@Gustaw: bądź poważny, ktoś inny knoci a Ty chcesz się wycofywać? Zrobimy porządek z oszukantami i będzie się jeździło jak należy. Choćby nawet i w pięciu ;)

Ile razy można mi się nie chce w pcars pierwszy raz wychodzę z pokoju ale gówno już się rozlało mam w dupie takie ściganie non stop z oszukiwaniem nie trafia do pewnych osobników nic,

później tłumaczenia ale ja jadę z środka nie widzę że tnę ale mnie bolał trochę duży palec u nogi nie widzę że tnę każdą szykanę w 26 kółek z rzędu x2 na każdej 52 razy off track jakieś o,300 - o,500 i się ku*wa robi średnio 20 sekund na wyścig

nie mam ochoty tak się bawić dlatego tak piszę nie mam czasu i wolę jechać w pięciu co nie oszukują lub pograć w tym czasie w River Ride na Atarii 

powiem tak pewnie będzie niechęć (do mnie) ale od sezonu wrzesień/październik może już w pc2  chciałbym współtworzyć serię z selekcją żadnych przypadkowych osób nowi będą musieli spełniać nasze oczekiwania i zasady CRC i jazdy w granicach toru , u nas wiadomo kto jak jeździ jakaś 1/3 osób nie dostałby zaproszenia do tej serii 

Edytowane przez Mariusz B
Nie klnij , puki co słowne ostrzeżenie bo rozumiem Twoją frustracje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj widzę się działo. 

Ja niestety kilka dni zmarnowałem na szkolenia poza domem, a na weekend córeczka mi zachorowała i dupa ze ścigania. :0dash2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niestety zmuszony jestem zrezygnować z dalszych startów. Kierownica odmówiła współpracy i pewnie znowu z 2 m-ce będę się przepychał z serwisem.

Jeżeli chodzi o temat regulaminu to pozwolę sobie na pewną podpowiedź –  należy wszystkie wymogi dokładnie przemyśleć czy istnieje możliwość ich wyegzekwowania oraz czy kary są adekwatne do wykroczeń i tak np.

1b. HEADSET (hs) podczas wyscigu musi byc wylaczony. Nie stosowanie sie do tego przepisu oznacza DSQ.

Wielokrotnie słyszałem osoby niestosujące się do powyższego i bez konsekwencji. Uważam, że tym przypadku powinna być kara „lżejsza” a dopiero nagminne niestosowanie się np. po 2 krotnym upomnieniu DSQ., ale to musi być "jasno" napisane i konsekwentnie egzekwowane, tak samo"ścinki" itp. Jeżeli regulamin mówi, że za coś jest DSQ - to ma być DSQ, a nie np. -2 pkt.

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, cieglo napisał:

Szkoda, że zdołałem wyprzedzić go dopiero pod koniec i na odrabianie strat do Olda zostało mi tylko jedno okrążenie. Na nim samym urwałem chyba z 1 sek. więc pościg miał spory potencjał.

Teoretycznie tak ale musze zauważyć, że ostatnie okrążenia jechałem bardzo ostrożnie żeby nie wykręcić jakiegoś babola, jak w Barcelonie :D

9 godzin temu, cieglo napisał:

chcę przeprosić Olda bo w R2 mieliśmy dwa spięcia, które kończyły się lekkim popchnięciem Merca. W pierwszym przypadku, na pierwszym zakręcie nie zdążyłem w porę wyhamować. W drugim uślizg Olda i nagłe zwolnienie w szykanie - nie spodziewałem się, że zatrzymasz się niemalże do zera.

Nic się nie stało, takie sytuacje to przecież normalka, a później zachowałeś się jak trzeba. A w szykanie sam ledwo wyhamowałem, bo ci dwaj przede mną się przyblokowali i stąd to zatrzymanie :)

1 godzinę temu, Gustaw napisał:

przynajmniej 1/2 STAWKI ma w dupie zasady crc i dwa kola na czarnym cięcie szykan to norma inaczej do tych najszybszych nie można dojechać.

Chyba nie czytali mojej dyskusji z "szefostwem" w ubiegłym tygodniu. Niestety wyszło na moje i wcale mnie to nie cieszy.

1 godzinę temu, KaczyVR6 napisał:

O Boże....co to się tam wczoraj wyrabiało...?

W sumie nic. Trudny tor, większość słabo przygotowana, stąd błędy, spiny, kolizje i jazda poza torem.

O moim R1 nie ma co pisać, bo nic ciekawego się nie zdarzyło, poza tym, że to mój pierwszy wygrany wyścig w Pcars :D Drobny kontakt w pierwszym zakręcie z Topru ale udało się wyratować, więc "no problemo". Przy okazji mam pytanie. Czy za toczenie się przed startem są jakieś regulaminowe kary, choć gra ich nie dała ? Ja startuję z ręcznego, więc moje auto stoi nieruchomo ale widziałem, że nie wszyscy stoją.

W R2 pech za pechem. Procedurę startową pominę, bo tu też znowu wyszło na moje ale Error zmian nie przewiduje. A później się zaczęło. Najpierw Sebaws z czyjąś pomocą staje mi przed nosem w poprzek toru, więc poprawiam wygląd lewej strony jego auta, samemu uszkadzając zawieszenie i tracąc kilka koni z silnika. Potem Marcie nie podobał się wygląd mojego lewego tyłu, więc postanowiła go przemodelować. Jej praca miała niestety zgubny wpływ na zachowanie się tylnego zawiasu, więc jechało się jeszcze gorzej. Później Gustek, bez niczyjej pomocy, postanowił stanąć w poprzek tuż przed moim autem, jak wcześniej Sebaws, więc po demolce jego lewej strony, układ kierowniczy w moim Mercu działał jeszcze gorzej, a z silnika uciekło kolejnych kilkanaście koni. Jechało się trudno i traciłem cenny czas, więc zjechałem już na 12 okr. Udało się odrobić kilka pozycji ale że generalnie na Zolder nie ma specjalnie gdzie czysto wyprzedzać, więc utknąłem za wolniejszymi autami z cienglarzem na tylnym zderzaku. Tak więc P6 po tylu przygodach, to nie jest tak źle. Do Peli zabrakło jeszcze jednego okrążenia :D

Graty dla pudeł, dzięki wszystkim za ściganie i do zobaczenia za tydzień. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyszedłem bo wczorajsze zachowanie na torze to pomyłka cięcie szykan wypuchanie z toru.  Podziękował za taką jazdę.  Ja nie tne szykany a za mną Pan z 4 sekund starty robi 1.7.   no sory mogę dokończyć GP nawet na ostatnim miejscu ale po co skoro do zasad większość się nie stosowała. Mój błąd wczoraj odezwałem się na koniec E1 sorry 

O to dwa filmy po których straciłem cierpliwość 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, sebaws napisał:

Topru postanowił mnie bardziej ukarać w tylek mi wjeżdża bo ja szybciej hamuje obrót spadam na ostatnie miejsce.

ja pewno o mnie chodzi? nie przypominam sobie zeby na dohamowaniu kogos w dupe walic. ktore kolko, zobacze replaya.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krzysio jak dla mnie DSQ następne ubieganie się o udział w wyścigach u nas 1 październik 2017

za zmianę kierunku 2x i więcej podczas wyprzedzania za wypychanie z toru , za niezostawienie miejsca w zakręcie i jeszcze za nie oddanie czy nie utrzymanie swojej pozycji po wypchnięciu

Godzinę temu, KaczyVR6 napisał:

Jak wiesz kto gadał w czasie wyscigu to dawaj ich niki bedą DSQ.

Ja gadałem bo nie mogłem na te ścinki patrzeć i na to jak się jeździ proszę o DSQ do końca serii ;) 

Edytowane przez Gustaw
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinniście się zaudać na korepetycje do Nervusa z ps3forum. Serio. Zadziwiające, że każda kolejna liga musi przechodzić przez problemy, które zostały już dawno rozpoznane i pozamiatane. Dopuszczacie do startów niesprawdzonych zawodników, każdy nowy powinien przejść oficjalny trening, po którym można wydać opinię i zdecydować o możliwości uczestnictwa. To powinien być priorytet, to się potem przekłada na jakość ekipy i ostatecznie jakość ścigania. A jak jest bylejakość to jak widać jest efekt odwrotny od zamierzonego - arcadowe towarzystwo wchodzi na jeszcze wyższe poziomy rozpasania a sprawdzeni odchodzą bo tracą cierpliwość. Jest masa detali, które liczą się w organizacji ligi i wszystkie bez wyjątku mieliśmy w GTbN poukładane jak w zegarku już w okolicach 2013 roku. Serio, walcie do Nervusa, on to dopiero potrafił za mordę trzymać i każdy jest mu za to wdzięczny (w ogólnym rozrachunku). Nie wyważajcie otwartych drzwi. 

Poza tym, w poważnej lidze mamy poważnych sędziów. Poważny sędzia nie wychodzi znudzony albo zniechęcony w trakcie wyścigu bo mu arcadowcy na głowę wchodzą. Kto jeśli nie sędzia ma wymagać i dawać przykład?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oficjalnie rezygnuje z sedziowania bo dla mnie za dużo tego.  Organizujemy ligi licz pkt rób zapisy. Dziękuję pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, cieglo napisał:

Powinniście się zaudać na korepetycje do Nervusa z ps3forum. Serio. Zadziwiające, że każda kolejna liga musi przechodzić przez problemy, które zostały już dawno rozpoznane i pozamiatane. Dopuszczacie do startów niesprawdzonych zawodników, każdy nowy powinien przejść oficjalny trening, po którym można wydać opinię i zdecydować o możliwości uczestnictwa. To powinien być priorytet, to się potem przekłada na jakość ekipy i ostatecznie jakość ścigania. A jak jest bylejakość to jak widać jest efekt odwrotny od zamierzonego - arcadowe towarzystwo wchodzi na jeszcze wyższe poziomy rozpasania a sprawdzeni odchodzą bo tracą cierpliwość. Jest masa detali, które liczą się w organizacji ligi i wszystkie bez wyjątku mieliśmy w GTbN poukładane jak w zegarku już w okolicach 2013 roku. Serio, walcie do Nervusa, on to dopiero potrafił za mordę trzymać i każdy jest mu za to wdzięczny (w ogólnym rozrachunku). Nie wyważajcie otwartych drzwi. 

Poza tym, w poważnej lidze mamy poważnych sędziów. Poważny sędzia nie wychodzi znudzony albo zniechęcony w trakcie wyścigu bo mu arcadowcy na głowę wchodzą. Kto jeśli nie sędzia ma wymagać i dawać przykład?

Cieglo jest już plan od września/października organizacja serii na zasadach selekcji osób jak to było gt by night zaproszę ciebie do dyskusji 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, cieglo napisał:

Powinniście się zaudać na korepetycje do Nervusa z ps3forum. Serio.

OT

Nie wiem jak to wyglądało po 2013roku, ale wcześniej było średnio. Stronniczość, fałszowanie na swoją korzyść itp. No i jego prawa ręka, która to zawsze broniła organizatora przed punktami karnymi i spinami z innymi niezadowolonymi driverami. Sam byłem ofiarą jego (Nerva) 'analiz' z wyścigów.

EOT

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sebaws, ja na GTPL organizowałem kilkanaście różnych serii wyścigowych i grubo ponad setke wyścigów. I w zasadzie wszystko sam. Ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy rezygnować, bo roboty za dużo albo ludzie nie wszyscy kumaci. Trzeba po prostu być stanowczym, wytrwałym i trzymać się zasady, że jak już cos robisz, to rób to dobrze i do końca. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i fajnie Oldboy ja rezygnuje z sedziowania tylko. Widać nie nadaje się :):0dash2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Med napisał:

OT

Nie wiem jak to wyglądało po 2013roku, ale wcześniej było średnio. Stronniczość, fałszowanie na swoją korzyść itp. No i jego prawa ręka, która to zawsze broniła organizatora przed punktami karnymi i spinami z innymi niezadowolonymi driverami. Sam byłem ofiarą jego (Nerva) 'analiz' z wyścigów.

EOT

Med, napisałem, że w ogólnym rozrachunku wszystko grało. Zdarzały się zgrzyty ale pod względem organizacji próżno szukać lepszej ligi. Mi się zasady tam podobały bo były jasne, promowały bezpieczeństwo i fair play na torze a eliminowały cwaniaków. Fakt, że Yogi często brał stronę Nerva ale nie pamiętam wielu incydentów, w których ktoś ewidentnie ucierpiał. Każdy ma prawo do własnej oceny ale fakty są takie, że to na czym nam najbardziej zależy - stabilna, spora frekwencja i sprawdzone grono - działało tam bez zarzutu. Pokój zawsze był na czas, problemy techniczne były eliminowane bo właśnie Yogi + Nerv (często wymiennie) mieli na to receptę. To, że z ludźmi można mieć nie po drodze to rozumiem ale nie sposób nie docenić ogólnego poziomu ogarnięcia. Inna sprawa, że tam była tylko jedna liga/pokój ale myślę, że problematyka jest skalowalna i o ile ma się zaufanych ludzi - można ogarnąć ligę o większych rozmiarach. To + selekcja bo tam nie było specjalnie opcji udziału osób niesprawdzonych a i jeśli ktoś rozrabiał i nie przejawiał skruchy to słusznie i bez specjalnej zwłoki dostawał kopa w tyłek. Popieram taki styl życia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwi mnie tylko ta spina jesli chodzi o wyjazdy. Jest zapis, ze osoby wyjezdzajace dostana DSQ, wiec nie wiem czemu ktos jadacy za taka osoba sie przejmuje, skoro i tak beda wyciagniete konsekwencje. My jak jezdzilismy z @Ralfinio92 i @mietekpl, to zrobilismy jeden wyscig na zasadach R1, zapisalismy powtórki i kazdy z nas sprawdzil, czy obecna jazda jest zgodna z przepisami, czy tez nie. Codziennie byly przynajmniej dwie sesje z treningami, bo Zolder jest jednak wymagajacym torem i osoby z mniejszym bagazem doswiadczenia jak ja czy mietek po prostu cwiczylismy. Zaluje, ze nie moglem dolaczyc do wyscigu, bo spedzilem z dobre 6h na zolder, scigajac sie, trenujac i sprawdzajac samochody... :0dash2: 

Kazdemu moga puscic nerwy, szczególnie, ze wchodzimy tutaj po to by uczciewie rywalizowac, zeby przestrzegac zasad CRC i czerpac przyjemnosc ze wspólnej jazdy. Troche ostatnio to nam nie wychodzi. Wiadomo, ze incydenty sie zdarzaja, ale jezeli sa ewidentnie osoby, które nie przestrzegaja zasad i psuja zabawe innym (nie choodzi tutaj o lagi) to po prostu powinny zostac usuniete. 

Nie wiem ile lat tworzycie ta serie, ale przesledzilem troch ps3forum, troche tutaj i wydaje mi sie, ze szkoda to wszystko rzucac, bo ktos wyjechal w jedym wyscigu, czy w innym zrobil rage quita. Wazne jest to, zeby uczciwie sedziowac. @sebaws, nie poddawaj sie, bo dobra robote robicie, a psuje zdyskwalifikujcie. :upup:

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
36 minut temu, sebaws napisał:

ja rezygnuje z sedziowania tylko. Widać nie nadaje się :):0dash2:

A czy ktoś zarzuca Ci jakieś błędy w wydawanych werdyktach ? Nie. Koledzy maja tylko niesmak po Twoim wyjściu z wyścigu z takiej czy innej przyczyny. Dla mnie to trochę nie fair w stosunku do innych, a czy robisz to Ty, Gustek czy ktoś inny, to bez znaczenia. Więc żeby z tego powodu rezygnować z sędziowania, to trochę nadwrażliwość :)

23 minut temu, axeMaltesse napisał:

Dziwi mnie tylko ta spina jesli chodzi o wyjazdy. Jest zapis, ze osoby wyjezdzajace dostana DSQ, wiec nie wiem czemu ktos jadacy za taka osoba sie przejmuje, skoro i tak beda wyciagniete konsekwencje.

:0dance3:Nie ruszam już tego tematu :0ulan:

Edytowane przez GTPL_oldboy1957
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 7.06.2017 o 13:18, Tomaszan napisał:

To chyba nie moja wina ze lagowalem

Tomek powiedz mi dlaczego zwyzywaleś nowego kolege przez to, że Lagował....? Kolega przez ciebie opuscił nasze ligi....

Dostajesz ode mnie ustne ostrzeżenie,  nie bluzgaj ludzi proszę nigdy więcej....spokojnie trzeba podchodzić do tematu, nowy chłopak, a ty go ciśniesz, chodz ostatnio to ty jesteś najwiekszym Lagowiczem chyba na forum i powinieneś mieć trochę dystansu..... Jest takie powiedzenie...."przygarniał kocioł garnkowi"....:krzeslo:

19 minut temu, cieglo napisał:

W niedzielę rozumiem Brands Hatch już jedziemy?

Tak w tą niedzielę  Brands Hatch jedziemy.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś kto laguje ciśnie po innym że laguje haha grubo... Więcej pokory.

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za duzo slonca za duzo alkoholu... Generalnie sa wakacje. Zakonczmy i rozejdzmy sie do wrzesnia. Z taka mysla ze jesli bedzie jakas watpliwosc to mozesz nie wystartowac. Niestety stare lisy cisna nowych a potem sami nie jada i jest stosunek 3 do 2 na korzysc nowych. Stara ekipa musi byc zawsze na wyscigu. To nowi moga sie zmieniac. Ja poki co mam problemy z tym nowym netem. Bede walczyl ale jak sie nie uda to pojde do jakies UK ligi aby nie miec problemow z odlegloscia.

Zrobilo sie smutno..... #smuteczek :/

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.