KaczyVR6

Szósta Runda PMC & LTE -League [ Blancpain GT series ] Zolder 18.06.2017 Start 21;00

121 postów w tym temacie

4 minutes ago, Sir Siekier said:

Ja poki co mam problemy z tym nowym netem. Bede walczyl ale jak sie nie uda to pojde do jakies UK ligi aby nie miec problemow z odlegloscia.

Zrobilo sie smutno..... #smuteczek :/

Ja nie mam problemów z lagami, a net jest dziadowski. Pingi mam po 20, a w Walii taki net to cud. Co prawda zaraz sie przeprowadzam i moze byc róznie, ale ja jakos z lagami nie mialem szczególnych problemów podczas wyscigów/treningów. Z jakiego operatora masz lacze? Moze tam jest problem?

Poza tym, wyobrazasz sobie jezdzic z brytolami zamiast tutaj? :zezloszczony:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

R1 super ściganie od startu do mety z Seba Gustawę i przez chwilę chyba z Ralfinio

Naprawdę szacunek panowie jazda na żyletki bez strachu o kontakt,chociaż raz mnie tam Ralfinio uderzył w tył ale ładnie poczekał i oddał pozycje dzięki za ten wyścig

R2

Co tu dużo pisać miałem strategie jazdy na twardych gumach jak najdłużej ale niestety moje plany zostały szybko wywalone do śmietnika kiedy to oldboy postanawia mnie uderzyć w tył na nawrocie ja przez to jadę zamiast w prawo to prosto łapie trawie i zaczynam kręcić baczki po których ładuje na samym końcu stawki i tak już do końca wyścigu

Szkoda tylko ze kolega o tym nie pamięta i nawet nie wspomniał bo o oddaniu pozycji to mogłem zapomnieć,gratki dla podium które może się zmienić

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwolicie że  się włączę do dyskusji  ,wprawdzie nie startowałem  ale jak wiecie parę  wyścigów już tu zorganizowałem .Ale pytam po co wam zakładka  wnioski  skargi i kary  ..A tam pusto.Pozdrawiam.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się też z chęcią podłączę pod tą dyskusję i podgrzeję atmosferę bo czuje że spada ciśnienie, wszyscy po kolei proszę o wykazanie dokumentów poprawności zdrowia psychicznego przed kolejną rundą Miszczostw specjalnej troski...:P

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie Sieniu, nie zapomniałem. Nie pisałem o tym, bo chciałem wpierw obejrzeć powtórkę, co właśnie uczyniłem. Napiszę tak.

Po pierwsze, nie uderzyłem Cię w tył, bo na mojej powtórce nie ma między nami kontaktu. Tu jednak wiemy, że w Pcars nie musi być kontaktu żeby auto zachowało się tak, jak po uderzeniu. "Pole siłowe" działa i zadziało i tu, więc nie możesz pisać, że uderzyłem w Ciebie, bo nie uderzyłem.

Po drugie, zarówno wcześniejszą szykanę, jak i poprzedzające nawrót zakręty jechałeś wolno i nie po wyścigowej linii, więc myślałem, że masz jakieś kłopoty i widząc mnie, dość szybko się zbliżającego, chcesz mnie przepuścić. Jednak przed samym hamowaniem do nawrotu wjechałeś przede mnie na wyścigową linię i choć natychmiast wcisnąłem hamulec, auta zbliżyły się do siebie na odległość "pola siłowego". Ty zaś odpuściłeś hamulec i pojechałeś prosto zamiast skręcać, a ja wjechałem w zakręt, prawie się zatrzymałem i czekałem na Ciebie ale że nigdzie Cię nie widziałem, po chwili pojechałem dalej. Dopiero na powtórce widziałem gdzie żeś zginął.  Z mojej perspektywy w czasie wyścigu wyglądało to tak, jakbyś świadomie zjechał z toru, więc jeśli to było z mojej przyczyny, to przepraszam. Jeśli uważasz, że należy mi się za to jakaś kara, to nie ma sprawy, choć niewątpliwie byłbym tym zdziwiony :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, ADIKF1 napisał:

Pozwolicie że  się włączę do dyskusji  ,wprawdzie nie startowałem  ale jak wiecie parę  wyścigów już tu zorganizowałem .Ale pytam po co wam zakładka  wnioski  skargi i kary  ..A tam pusto.Pozdrawiam.

Dokładnie...Temat uważam za zamknięty.... w środę bedą oficjalne wyniki, po uwzględnieniu kar....:0dirol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GTPL_oldboy1957 „przepraszam" tylko to chciałem usłyszeć. No ja poczułem mocne uderzenie w tył a na trawie nie dało się hamować dla tego leciałem prosto. Ale już temat zamykamy przeprasZam usłyszałem i jestem zadowolony

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Sieniu napisał:

Ale już temat zamykamy przeprasZam usłyszałem i jestem zadowolony emoji16.png

No to ok. Oszczędziłeś mi wrzucania filmu :) Dzięki i jeszcze raz sorka :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, sebaws napisał:

Oficjalnie rezygnuje z sedziowania bo dla mnie za dużo tego.  Organizujemy ligi licz pkt rób zapisy. Dziękuję pozdrawiam 

Seba nie strasz ziom, robisz super robotę, zresztą wszyscy z sędziw :drinkwine: , dzięki za poświęcenie przecież tak drogocennego czasu...........ja po 50-tce to wie co to czas..........trzymajcie tak dalej chłopaki..... do zobaczenia w Brands Hatch.:drivingauto:

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja swego czasu sporo poświęciłem na robienie lig na forzamotorsport.pl ale w końcu dałem sobie spokój przez takie niedocenianie wkładu naszego, załatwiałem sponsorów itd. Ale w końcu pękliśmy w kilka osób i przesiedliśmy się na PC. Część też sobie dała spokój z gamingiem z różnych względów. Dla portalu forzamotorsport.pl to były ciężkie chwile, bo się tam przez jakiś czas nic nie działo, na szczęście się odbudowali. Tak że panowie i panie docenicie czas jaki Ci ludzie wkładają w to forum i community.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forza 7 na PC wychodzi. Może jeszcze Mariusz wrócisz do dawnych czasów ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj koledzy jak obiecałem jak ja spedziłem sobotę i niedziele, mam nadzieje że jestem usprawiedliwiony za nieobecność w wyścigu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pioniu nie było pytania :mixedsmiley042:

Wyniki wczorajszych zmagań 

Kwalifikacje 

Screenshot_20170618-211457.png

R1 

Screenshot_20170618-214217.png

R2 

PS_Messages_20170619_205509.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieeee to nie-mo-żli-we, dziadek PPosition w dodatku zwycięstwo w R1, przecież to się wyklucza on gra z kamery z paznokcia jest grubo po 60-tce i leje Was Mercem SLS na paździerzu? Dżizys - kurna! 

Ma ktoś podgląd z kamery z orbity na pewno uda się to jakoś wytłumaczyć, jakiś teleport czy coś...

W innym razie proszę mnie wypisać z zawodów - fuj dziadek fuuuuj - śmierdzące rączki - gratulacje :).

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, Sieniu napisał:

Seba na mojej apce ja byłem 7 a nie 8 ale zaraz sprawdzę na 100% 

Sprawdź i popraw jak będzie James Błąd :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdź i popraw jak będzie James Błąd :)

Nie mogę edytować z telefonu,wysłałem ci na PSN jak u mnie wyglądała klasyfikacja końcowa

I przy okazji zamieszczam R1 z mojej perspektywy

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sieniu ale i Ciebie też błąd Marta za mną skończyła :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Maxtoto112 napisał:

Nieeee to nie-mo-żli-we, dziadek PPosition w dodatku zwycięstwo w R1, przecież to się wyklucza on gra z kamery z paznokcia jest grubo po 60-tce i leje Was Mercem SLS na paździerzu? Dżizys - kurna!

Maksiu, Ciebie to ja objeżdżam na kiju od miotły i z kamery z monitoringu w Aldiku :D

Dzięki Max :)

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tabelka za weekend... Prosze zwrocic uwage na wartosci przy karach... Czy tak przystoi... :? hmm

W temacie klasyfikacja generalna juz tez aktualizowana tabela glowna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz