sebaws

Fun Race 15.06.2017 godzina 21:30

19 postów w tym temacie

Zapraszam do zapisów na fun Race w Assetto Corsa.  Tym razem polecimy jeden wyścig na torze który ma troszkę kilometrów ;)

O to samochód

PS_Messages_20170612_100820.jpg

Ustawienia serwera

_20170612_123353.JPG

i tor ;) 

PS_Messages_20170612_094124.jpg

Zapraszam do zapisów.  Nazwę serwera i hasło podamy w dniu GP 

1 sebaws 

2 error 

3 sieniu 

4 sylwester 

5 Gustaw 

6 Pela 

7 Medmaxx89

8 kaczy ( jak będzie mógł :)) 

9 kupczyk 

10 Yarek 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w miarę czasu chętnie proszę miejsce jak coś się zmieni dam znać 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pela222. Raczej będę...jak nie dam znać w dniu wyścigu.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

medmaxx89

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będę miał czas to będę, dopisz mnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinienem się uporać z grypą do czwartku, także proszę o dopisanie. Jeżeli nie będę miał siły to dam znać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się uda wrócić wcześniej to będę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgłaszam się.

Dzień dobry, przede wszystkim :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to dodaj mnie - kaczyvr6, Sebaws , sieniu ,errorpl do znajomych, zebyśmy mogli zapke tobie wysłać, i odrazu dodam  Cię do naszego czatu na psn...:0wink:

O 14.06.2017 o 12:40, SzczwanyGapa napisał:

Zgłaszam się.

Dzień dobry, przede wszystkim :)

Szczwany to samo tyczy się Ciebie....:037:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodajcie mnie prosze na psn,  nick jak tu: franchack

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Cóż to był za występ! NOT!

Start z P11 (tak dużo treningów, taki dobry czas wykręcony, such wow) trochę zwaliłem, bo ArsenalHD postanowił pobawić się radiem zamiast wystartować ;) Strata dwóch pozycji zaraz na starcie to nie tragedia, więc się wielce nie przejąłem. Na trzecim zakręcie wyobracało franchacka, ale jego auto zatrzymało się w bezpiecznym miejscu, więc ominęliśmy go bez stresu, lecz na wyjściu z zakrętu ArsenalHD złapał trawy, ja widząc że zwalnia zjechałem do lewej, żeby nie wjechać mu w bagażnik, lecz w chwili gdy wcisnąłem gaz w podłogę obróciło go i nawet nie zdążyłem zareagować niszcząc doszczętnie jego samochód samemu prawie dachując. Nie ma to jak udany debiut 8)

Nic to, awans na P10, dwa zakręty dalej axeMaltese wypada z drogi i już jestem dziewiąty. Na wejściu w Adenauer Forst obróciło errora i myk! - P7 (w międzyczasie kogoś rozłączyło). Później błąd na dohamowaniu - dzwon - samochód przekoszony i musiałem "doić krowę" żeby jechać prosto. Nie było tak źle, ale przy większych prędkościach musiałem "doić" szybciej, więc łatwiej błąd. Zwłaszcza prowadząc jedną ręką zmieniając bieg na zakręcie na wzniesieniu - kolejny błąd, samochód przekoszony jeszcze bardziej doboksuraczejniedojade. Na początku prostej zarzuciło - złapałem trawy - wyrżnąłem w bandę - silnik umarł - dla mnie trud skończony. Jeszcze mnie teleportowało do boksu i przejechałem dwa okrążenia, ale tylko rekreacyjnie.

Skłamałbym gdybym napisał, że dobrze się jechało, bo błąd na błędzie i mogłem poświęcić więcej czasu na treningi. Jakiś setup zawieszenia by się przydał. Trudno, było minęło, czekam na kolejną rundę. Co złego to nie ja :)

Edytowane przez SzczwanyGapa
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten tor w tej grze na prawdę robi robotę. Fajne zestawienie auta z torem, szkoda jedynie że tak mało różnorodne livery do wyboru sa.

Sam wyścig, podobnie jak u kolegi wyżej, pełny błędów i wypadków. Już na pierwszym okrążeniu uderzam kogoś spinujacego przede mną. Myślałem że to Kaczy, ale później mijałem go w dalszej części toru więc to chyba nie on :rolleyes: 

Pod koniec 1okr. Siadłem za Errorem i tak jechałem za nim rozwalonym autem, próbując wywrzeć na nim presje. Niestety ale to ja stałem się ofiarą samego siebie, rozbijając doszczętnie swoją bawarke gdzieś tam na drugim okrążeniu. Szybki teleport do pit i odrabianie strat. Poza paroma niegroźnymi wypadami z toru, dojeżdżam na metę na 3 miejscu :23_134_5:

Przez cały wyścig kogoś goniłem lub przed kimś uciekałem, więc nudno nie było. 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Działo się!

Wpadłem do domu z rozbiegu nawet nie wiedząc na co się pisze, Legendarny tor znałem jedynie z Gran Turismo Sport i to w becie, gdzie tymi kartonami strasznie majtało a jakakolwiek styczność z trawą to był festival bączków. Tor znany tylko z obrazka i ja na nim... parodia :2rower:

Jechało się świetnie i już po pierwszych minutach, żałowałem, że nie odpaliłem AC wcześniej. Doznania zupełnie inne od tych, które towarzyszyły mi w becie, a gra świetnie oddawała to co się działo z samochodem. Sylwester podrzucił podstawowy setup za co dzięki :0wink:. Troche go przestawiłem pod moje umiejętności i pozmieniałem kąty kół, bo samochodem strasznie trzepało. 

W Wyścigu leciałem z ostatniej pozycji, mimo, że gra pokazywała mnie na 7! :0shoot: Pierwsze zakręty to destruction derby i DC jednego z uczestników. Zacząłem od awansu i pościgu peletonu, który udało mi się dopaść na chwile przed moją bandą, którą widać na filmiku kwiatka. Generalnie wyścig jechałem na 6 miejscu i byłem pewien, że jestem ostatni, więc testowałem do granic możliwości samochód jak i moje umiejętności co skończyło się totalnym rozbiciem auta na prostej i wyprzedzeniem przez Errora... To ktoś był za mną? 

Wyścig ukończony na 7 miejscu, czyli względem pozycji startowej +4. Nie jest źle jak na dziewicze spotkanie z torem jak i samochodem. Długa droga przede mną ale w końcu was na tym przodzie dopadne :0bicz:!

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyniki wczorajszych zmagań PS_Messages_20170616_121510.jpg

Strategia była jedna. Paliwo na full ,  twarda guma i jazda spokojna bez błędów i regularnie.  I to się udało.  W kwalifikacjach na super miękkich start z 4 pozycji. Wyścig spokojna jazda z regularnymi czasami na poziomie 8 minut i żadnego błędu.  Opłaciło się P2.  Dzięki gratulacje dla turbolota Sylwka hehe 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strasznie slaby jestem, trenowac mi sie nie chce.. poraz rzucic to wszystko i pojechac w bieszczady.... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Także ten, rozłączyło mnie z serwerem raz na treningu i drugi raz po 3 zakręcie, więc sie najeździłem... do następnego!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz