Maxtoto112

F1 kiedyś i dziś...

73 postów w tym temacie

Wygląda na to że Bottas popełnił falstart w Austrii, ci sędziowie to naprawdę straszne narzędzia...

Silverstone raczy nas zmiennymi warunkami, zapowiada się mega rajcowna kwalifikacja już za niespełna 2 godziny.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i co dupa coś renault gada że od Węgier miejsce Plamera zajmie Carlos Sainz jr. znów wygrała polityka i $$$ ten ma za sobą chyba Castrola czy jakiś inny koncern paliwowy/olejowy który za nim nosi wór z $$$ ja jebie a chyba było tak blisko powrotu Roberta. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

RedBull zdementował to i Sainz zostaje w Toro Rosso

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale Renault nie. Kurczaki ja tam dalej wierze w Roberta jeszcze w tym sezonie apetytu narobili 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Renault na bank Palmera nie wychoora przed końcem sezonu.

Robert niech sobie potrenuje ile może, wykaże się i wtedy może pojawi się jakaś lepsza opcja. Może Merc, może Ferrari.

Nie dajcie się zwariować to nie piłka nożna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Niki Lauda: nie mogę doczekać się powrotu Roberta Kubicy

Wiele wskazuje na to, że powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 jest tylko kwestią czasu. Sam zawodnik nie kryje, że czuje się gotowy do rywalizacji na najwyższym poziomie, pozytywnie wyglądają też jego testy w bolidzie. Z takiego obrotu spraw cieszy się legenda F1, Niki Lauda. - Nie mogę doczekać się powrotu Roberta - mówi Austriak w rozmowie z "Super Expressem".ca

- To jedna z najlepszych informacji ze świata F1, jaką ostatnio usłyszałem. Oczywiście, nie można jeszcze przesądzać, bo wciąż to jest nieoficjalne, ale powiem wprost: nie mogę się już doczekać powrotu Kubicy. To chłopak, który nie wie, co to strach. Odważny, szybki, inteligentny i precyzyjny. Talent czystej wody - mówi Lauda.

Legendarny kierowca jest pewien, że Kubica będzie gotowy do startów w F1.

- Zaufajmy logice: skoro testuje, to przecież nie chodzi tu o zabawę. I on, i zespół sprawdzają, czy jest gotowy, żeby znów się ścigać. Jeśli się okaże, że jest, to dostanie drugą szansę w F1. Jestem pewien na 100 procent, że ktoś po niego sięgnie - cieszy się.

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dziadzia podniecony jak gwizdek, niech tam lepiej terminatorowi myje łeb o testy w Mercu dla Robo a marzenia zostawi nam.

Najgorsze że on pewnie nie ma żadnej tam mocy na stołku...

Edytowane przez Maxtoto112

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepsze Laudy marzenia jak twoje pierdzielenie głupot. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to najpewniej. 

A jaką rolę pełni teraz Niki Lauda Gustek? To będzie ciekawsza informacja.

Ale tak konkretnie nie z Super Expresu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całe F1 razem z Robertem, któremu czachę nieźle wytrzepało w Montrealu mam w doopie, ale śmiać mi się chce że powołujecie się na Laudę, który nie tak dawno (2010 rok) dosyć pogardliwie wyrażał się o naszej narodowości podczas komentowania wyścigu w Monaco. Potem jeszcze się głupio tłumaczył.

Nie może się doczekać? Ciekawe:takaemotka:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

No wytrzepało mu fest od 2008 i jeszcze przepompowano ze 100 litrów, hihi. Nie przeklinaj na forum zwłaszcza w moim wątku bo Cię wyślę do konfesjonału - dzieci się uczą ;P

Każdego dziadka trapią jakieś dolegliwości, Niki ma już niezłe dziury.

Mój ulubiony komentator i były kierowca F1, "sir" Martin Brundle, który fanastycznie wypełnił lukę po Murray Walkerze obchodzi 20 lecie grid walk. Moje wielkie uznanie dla Twojego wkładu Martin!

Edytowane przez Maxtoto112
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja przeklinam? Nie rób mi złej prasy:0dirol:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeklinasz moją ulubioną serię wyścigową i przy okazji guru polskiego racingu - klaps, klaps, klaps. Żeby mi to było przedostatni raz Bart -as! ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to Robuś dziś rozj... e system hehe... 😁

https://twitter.com/RenaultSportF1/status/892647265277489152

Zdjął Niemca z boksu hehe

https://twitter.com/RenaultSportF1/status/892642731582992384

<blockquote class="twitter-video" data-lang="pl"><p lang="en" dir="ltr">Robert <a href="https://twitter.com/hashtag/Kubica?src=hash">#Kubica</a> driving our R.S.17! <br>Even our garage was too excited! <a href="https://twitter.com/hashtag/BudaTest?src=hash">#BudaTest</a> <a href="https://t.co/f5lpilaVuJ">pic.twitter.com/f5lpilaVuJ</a></p>&mdash; Renault Sport F1 (@RenaultSportF1) <a href="https://twitter.com/RenaultSportF1/status/892642731582992384">2 sierpnia 2017</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DGNbKysW0AA27ue.jpg

DGNOkgpXsAAbQRx.jpg

DGNkwoFXsAALWp6.jpg

czasy na tą chwilę

czasynowe.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koniec testów, i prawdopodobnie marzenie o powrocie prysło jak bańka mydlana.

Bolidy F1 są teraz mega wymagające a młodych szybkich nie brakuje i jedną sprawną ręką nie da się ich tak sobie objechać.

Miło, że chociaż miał szansę się karnać te 140 okrążeń, ale szczerze wątpię by kiedykolwiek, bez wsparcia finansowego, mógł reprezentować znowu jakiś team.

Palmer jest skończony ale na jego miejsce wejdzie ktoś zza zachodniej granicy.

Ogólnie dobra robota Robo, ale dzwon i czas zrobił swoje, pora zmienić klasę i robić dzieci, duuużo dzieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max lol, ty to jednak ekspert jesteś hehe... Większość obserwatorów ocenia pozytywnie testy bo ale ty wiesz lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Największą kasę mają teamy za punktowane miejsca, a palmer ma okrągła ich sumę. Nie mówiąc już o tym, że Robert miał świetne tempo, najszybsze kółko o jakim palmer jak i reszta kierowców Renault mogliby tylko pomarzyć... Ale tak. Testy pokazały, że czas robić dzieci. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max to rodzaj kibica, Kubica jeździ to super i kubicuje, Kubica nie jeździ to buu i czas na rente, Kubica znowu jeździ huraa itd. A ja wierzę w chłopa bo ma tą determinacje w dążeniu do celu i pomimo ułomności po wypadku nie złożył broni jak by wielu chciało i go już skreśliło tylko walczy o swoje marzenia. A tym było F1 i teraz czuję się na siłach by wrócić, no i jak pokazał jest gotowy i ma dobre trmpo. Kolejna sprawa w bolidzie z tego roku siedział pierwszy raz więc chyba tłumaczyć nie trzeba co to znaczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałeś powiedzieć "Max o Ty Nasza wyrocznia znowu się nie pomyliłeś".

Tata jeździ na F1 nie tylko na Roberta bo Kubicy F1 nie potrzebuje tylko na odwrót.

Trzeba zamykać ten temat powoli i ruszyć mózgiem bo ewidentnie emocje biorą górę a czas leci.

Robert Kubica zasiądzie w bolidzie F1 jak Olimp wyłoży z 20 baniek za sezon bo przy jego formie to w F2 byłoby lanie.

Dziękuję za uwagę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Maxtoto112 napisał:

Koniec testów, i prawdopodobnie marzenie o powrocie prysło jak bańka mydlana.

Bolidy F1 są teraz mega wymagające a młodych szybkich nie brakuje i jedną sprawną ręką nie da się ich tak sobie objechać.

Miło, że chociaż miał szansę się karnać te 140 okrążeń, ale szczerze wątpię by kiedykolwiek, bez wsparcia finansowego, mógł reprezentować znowu jakiś team.

Palmer jest skończony ale na jego miejsce wejdzie ktoś zza zachodniej granicy.

Ogólnie dobra robota Robo, ale dzwon i czas zrobił swoje, pora zmienić klasę i robić dzieci, duuużo dzieci.

Boże drogi widzę kolega w formie pisania głupot szczytowej naprawdę w to wierzysz co pieprzysz 5 po 5 jaaa normalnie o pomstę do nieba woła.

Wracając do tematu mega występ Roberta mega gość równo po 6,5 roku po takiej "kontuzji" wrócił gdzie groziła mu amputacja ręki robi 4 czas i 140 kołek szacunek.

Wykręca 4 czas bolidem Renault który naprawdę jest nie najlepszy w 2017 jest mocno średni ustalmy.

I w takich testach nie chodzi o Best Lapy poczytaj trochę znafco nasz od siedmiu boleści. Rzadko kiedy w testach ustawiają auta pod BL raczej chodzi o długie stinty sprawdzenie nowych pakietów sprawdzenie awaryjności podzespołów drs kersów i innych pieprzot.

To że jakiś młody synek w Mercu który jest zdecydowanie lepszy od Renault w specyfikacji 2017 miał lepszy czas nic nie znaczy.

Fakt jeden w którym masz rację PAY nad Drive w F1 na tej zasadzie jeździ z połowa stawki i dlatego trzeba mieć ogromny szacunek dla R.K że człowiek "znikąd" z kraju bez historii w F1 u światowym motorsporcie zaszedł tak daleko bez pleców i worka $$$. Chłopak był i jest czystym samorodkiem i talentem któremu uważam że w pewnym momencie zabrakło szczęścia i może trochę rozumu i może trochę lepszego marketingu wsparcia ze strony teamu BMW bo miał wtedy szanse na tytuł ale dla zespołu z Niemiec nie było to medialne chyba żeby Polaczek był ich pierwszym kierowcą.

R.K golił jak chciał w kartach i innych open whellerach przed F1 Hamiltona i Rosberga godnym rywalem zawsze był Alonso który też po tytule mistrza w F1 nie ma "różowo"

Kończę wywód i dalej trzymam mocno kciuki za powrót Roberta do królowej motorsportu :0wink::2flaga:Forza Robert Kubica  

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znasz się na tym sporcie ale masz dużo haryzmy, zabieraj Mańka i flagę jedźcie na trybuny zaśpiewać Mazurka ooo... Sorry już za późno ;p.

Nadzieja umiera ostatnia w Indonezji zbierali siano z SMS dla kierowcy musisz Gustek zapoczątkować jakaś zbiórkę huuuurrrrraaaa! Jedziesz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz