Maxtoto112

F1 kiedyś i dziś...

101 postów w tym temacie

Ciekawe Max co powiesz jak Robert wróci....ba ,i wygra nie jeden wyścig, ...Wtedy to wszyscy bedą mówić jaki to kozak z jedna czy dwoma rekami...ale nie zapominaj że głowa to 90% sukcesu reszta to mieśnie przez nią poruszane....Ja wierze że wróci, jak nia na SPA to w 2018 roku na bank.

Forza Robert :2flaga:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chciałeś powiedzieć "Max o Ty Nasza wyrocznia znowu się nie pomyliłeś".

Tata jeździ na F1 nie tylko na Roberta bo Kubicy F1 nie potrzebuje tylko na odwrót.

Trzeba zamykać ten temat powoli i ruszyć mózgiem bo ewidentnie emocje biorą górę a czas leci.

Robert Kubica zasiądzie w bolidzie F1 jak Olimp wyłoży z 20 baniek za sezon bo przy jego formie to w F2 byłoby lanie.

Dziękuję za uwagę...

Ta Palmer zapłacił 6mln £ i kupił sobie miejsce no ale Robson na wywalić 20 lol. A co do mojego zainteresowania F1 to panie Maksiu podejrzewam że jest dłuższe jak twoje, bo już ponad 20 letnie. Tak że ten tego szukaj roboty w Sky sport lub Elewen jako ekspert F1 myślę że z otwartymi rencyma cię wezmą. A na koniec, jak Robson wróci do F1 to tu czekam na oficjalne sprostowanie pod groźba bana perm w razie nie wypełnienia tego hehe.. 😉
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Mówiłem już, że to jest wątek fakty, a nie marzenia polskich znafcuf F1.

Faktem jest że jednoręki kierowca bez zaplecza finansowego i z wielkimi brakami w nowych bolidach F1 nie jest w stanie być konkurencyjnym a co dopiero wygrywać wyścigi F1.

Oglądając F1 od ponad 20 lat - ciekawe w jakiej TV ;p, masz niedostateczne podejście do poważnej serii wyścigowej i najpewniej jak większość kierujesz się historią i wybujałą fantazją.

Testów w F1 już nie ma, a jeśli są to nikt nie będzie pompował kasy w starego, niekompletnego kierowcę.

Możecie bujać i bujać ale prędzej szansę dostanie Di Resta niż Robert, co mnie wcale nie cieszy ale takie są fakty w świecie F1. 

Za miesiąc SPA, Ferrari się nie poddaje a Vettel wygrał uszkodzonym bolidem, mega. Dodatkowo Raikkonen podniósł poprzeczkę i może uda mu się w końcu wygrać, na ulubionym torze. Mercedesy będą na pewno wściekłe.

SPA Francorschamps - bring it on!

Edytowane przez Maxtoto112

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maksiu Kubica z pełnym bakiem notował lepsze czasy jak Hulk i Palmer w GP Węgier to jest fakt nr1. Fakt nr2 jak miałem 15 lat to miałem już w domu tv satelitarna z RTL mam teraz 44 lata to sobie policz mistrzu 😎. Fakt nr3 Większość ekspertów z zachodu i Polski oceniło testy Robsona pozytywnie i to nawet bardzo. Fakt nr4 Ribson testował również nowe pakiety areo, i bodajże podłogę, ponoć miał skręcony silnik i nie miał fuull power ale to nie potwierdzone ale bardzo prawdopodobne patrząc na temperatury tego dnia i to że w tym bolidzue dzień wcześniej wywaliło silnik. No ale co tam cały świat ekspertów się myli jest tylko jeden prawilny Maxtoto który prawi prawdy objawione. Ja Ci powiem nie wiem co tam palisz ale zmiejsz dawkę 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co tam notował to ja nie wiem, ale czas jaki uzyskał mi mówi bardzo dużo.

No to fajnie, ale to i tak nie dłużej niż fachura Max choć nie będziemy się licytować.

Większość fachowców zamknęła ryja bo boi się cokolwiek sensownego napisać żeby potem nie wyjść na durnia publicznie i wypowiada się bardzo ostrożnie, mi to nie grozi i tak uznają mnie za idiotę więc mogę napisać co zechcę.

Fakt jest taki, że były idealne warunki do tego żeby jebnąć czas równy Vettelowi z quali a jemu się nie udało mimo Ultrasoft i tak naprawdę w moim przekonaniu pogrzebał jedyną szansę - w mojej ocenie i przy moim rozumowaniu - na powrót do ścigania.

Palę zdecydowanie za mało zważywszy jak bardzo się tu udzielam... :P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojawiło się kolejne info symulacje qwali miał robić w ostatniej godzinie ale wywiesili czerwone flagi, nie wiem co tam się za działo ale to kolejny fakt. Jak dla ciebie 40 stopni powietrza i pewnie z 50+ toru to idealne warunki no to nie wiem co powiedzieć hehe... Silnik to wiesz żeby uzyskać pełna moc potrzebuje chłodnego powietrza a przy 40 stopniach raczej o to trudno. 😎

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj czytalem , że Robert miał nową podłogę w aucie i sprawdzał nowy pakiet aero...a tak na marginesie gościu jechał tym autem pierwszy raz w życiu, opony też były nowością...wszystko było dla niego nowością a po kilku okrążeniach krecił czasy jak etatowi kierowcy Renault...co tu więcej pisać...Mistrz jest jeden....:016:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Maxtoto112 napisał:

i to zdanie tez wiele mówi o Tobie że jesteś nie doinformowany o tych testach i pieprzysz głupoty :0dash2: , jak dla ciebie ma znaczenie czas jednego kołka, weź sobie zobacz czasy jego stintów gdzie leciał około 20 kółek a różnica czasowa pomiędzy nimi to były tysięczne, czyli powtarzalność na wysokim poziomie :23_134_5:, i to było tempo wyścigowe z pełnym bakiem i w tym czasie notował lepsze czasy jak etatowi kierowcy Renault, więc to chyba coś świadczy skoro Kubek siedzi pierwszy raz w tym bolidzie w życiu i notuje takie czasy, i podejrzewam ze jak by mu dali 3 dni pojeździć w tych testach to by na koniec ich walił 1:17 jak nie niżej ;). Do tego sam Kubica mówił że jeździł cały czas zatankowany a dopiero na koniec testów miał jeździć z małą ilością paliwa i testować kwali ale nie wyszło bo się pojawiła Red Flag.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam pomysł myślę że trollowi Maxowi nie odpowiadać nie dyskutować po prostu nie karmić trolla niech sam ze sobą prowadzi monolog "znafca" nasz jedyny.

Pozdrawiam wszystkich prócz torlla Maxsa.    

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moglibyśmy dalej wymieniać argumenty Maniek ale sądzę, że to wystarczy narazie. 

Podsumowując wypowiedział się:

Miłośnik Kubicy 1 - Kaczy:

Na SPA zobaczymy Roberta w bolidzie 46 a Palmer będzie opierał box przed otarciami.

Miłośnik Kubicy 2 - Gustaw:

To samo z tym, że Kubica wygra wyścig.

Miłośnik Kubicy 3, Marzyciel F1 - Mariusz:

Kubica był świetny, ale nie zdążył zagrać Mazurka bo mu czasu nie starczyło i jeszcze 3 treningi i będzie jeździć za Palmera.

Miłośnik F1, Realista, Troll Kubicy - Max

Kubica udowodnił że jest w stanie prowadzić obecny bolid F1 ale prawdopodobnie już nigdy nie wystartuje w Mistrzostwach bo nie był w stanie oszołomić swoją jazdą, a był wrzucony od razu na głęboką wodę. Obecna F1 wymaga, szybkości od zaraz, pieniędzy a konkurencja jest ogromna - Buemi, J E V, Di Resta, Leclerc i wielu innych czeka na siodło.

Czy Renault da szansę Kubicy?

Według mnie Palmer musiał by się ostro rozsypać a po GP Węgier jego akcje poszły w górę niestety. 

Na tym kończę trollololo i czekam na SPA, teraz pompa i baseny dziadzia w sanatorium ...hihi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekaj czekaj a co Palmer pokazał w GP Węgier że mu akcje wzrosły, bo 12 pozycja w wyścigu to chyba nie i ten rewelacyjny wynik chodzi 😎. I nadal ma okrągłą sumę punktów 0 hehe... No Maks jak ty się jarasz takim wynikiem no to ten tego ZERO hehe pytań. 😉

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, Maxtoto112 napisał:

No to fajnie, ale to i tak nie dłużej niż fachura Max choć nie będziemy się licytować.

Większość fachowców zamknęła ryja bo boi się cokolwiek sensownego napisać żeby potem nie wyjść na durnia publicznie i wypowiada się bardzo ostrożnie, mi to nie grozi i tak uznają mnie za idiotę więc mogę napisać co zechcę.

Fakt jest taki, że były idealne warunki do tego żeby jebnąć czas równy Vettelowi z quali a jemu się nie udało mimo Ultrasoft i tak naprawdę w moim przekonaniu pogrzebał jedyną szansę - w mojej ocenie i przy moim rozumowaniu - na powrót do ścigania.

Palę zdecydowanie za mało zważywszy jak bardzo się tu udzielam... :P.

Max, proszę poczytaj

https://m.onet.pl/sport/formula-1,dmtys5

fachowcy nie pozamykali jednak ryjów ...wszyscy go chwalą jak narazie...

Zobaczymy, ale rok 2018 i ,że Robert zbuduje bolid pod siebie z Renault jest też realne...ale ten sezon  jeszcze nie jest przegrany za 5 miejsce w generalce jest 20 mln bonusu od FiA, a Palmer jak narazie 0 po 11 wyścigach...to Robson bez siana może wskoczyć bo przez jego jazdę Renault zgarnie bonusik za 5 miejsce...hehe jak fajnie sobie pomarzyć :zwyciestwo2: :0LOL:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Mariusz B napisał:

Czekaj czekaj a co Palmer pokazał w GP Węgier że mu akcje wzrosły, bo 12 pozycja w wyścigu to chyba nie i ten rewelacyjny wynik chodzi . I nadal ma okrągłą sumę punktów 0 hehe... No Maks jak ty się jarasz takim wynikiem no to ten tego ZERO hehe pytań. 

Ty chyba słuchasz F1 z audycji radiowych przez te 20 lat.

Proponuję obejrzeć dokładnie wyścig, twoim tokiem myślenia Alonso to porażka i trzeba go natentychmiast zamienić na Kubicę.

Kaczy czytaj, czytaj ze zrozumieniem, i napisz co to za fachowcy tam się udzielają. Nazwiska, stopień wojskowy, stan cywilny...

4 godziny temu, Mariusz B napisał:

Wykasować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maks sorry ale piszesz takie pierdoły że dyskusja z tobą nie ma sensu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale się żrecie:0ulan:Nie można się wymienić poglądami, tylko trzeba sobie za wszelką cenę udowadniać kto ma rację? Nikt z Was nie ma informacji z pierwszej ręki... nawet sam Kubica nie ma, a jest uczestnikiem tej "gry". 

Nigdy w Kubicy nie widzałem żadnej magii, tylko porządnego wykwalifikowanego rzemieślnika.  Fakt, tak jak napisał Gustaw samorodek, zdeterminowany i konsekwentnie prowadzony przez ojca (w czasach juniorskich) do celu. Co mu się udało i osiagnął szczyt w postaci angażu do F1 co bez zaplecza finansowego (nie tak dużego jak u innych) było niewiarygodnym sukcesem! Chwała mu za to, bo dla kibiców motosportu znad Wisły jest legendą i na pewno sobie zasłużył na ten status. Ok, może nie miał szczęścia do zespołów i samochodów dzięki którym mogła nastąpić eksplozja jego talentu? Ale wg mnie to jest tylko tłumaczenie. Zazwyczaj jak pamiętam jego starty w F1, czy w rajdach to coś mu nie pasowało. Zawsze był jakiś problem. Nie był typem człowieka/sportowca, który w krytycznych momentach umiał ulepić z gówna bat (nic innego mi nie przychodzi do głowy). Ogólnie interesuję się sportem i trochę bywałem/bywam na różnych imprezach i mogłem zobaczyć jak jeden zawodnik jest w stanie pociągnąć cały zespół za sobą w ciężkich chwilach (i to wielokrotnie), albo w przypadku sportów indywidualnych podnieść się "z kolan" w trakcie rozgrywki i odwrócić jej losy na swoją korzyść. Zawsze u Roberta mi tego brakowało. 

A teraz coś aktualnego bez sentymentalnych dyrdymałów:rolleyes: Zgadzałem się z Maxem że szanse na powrót są znikome, ale w ostatnich dniach zaczynam zmieniać zdanie. Może po testach ludzie z Renault widzą że mają doczynienia z lepszą wersją Roberta jak przed feralnym wypadkiem? Mimo że wtedy był w 100% zdrowy, ale teraz dzięki tym wszystkim doświadczeniom jest o wiele bardziej zdeterminowany? Może właśnie dopiero w tym momencie ma to "coś"? Jak słucham jego aktualnych wywiadów to wydaje się być pewny swego, wyluzowany, pozytywnie nastawiony. Nie tak jak kiedyś zazwyczaj marudzący. Jeśli chodzi o kwestie finansowe to paradoksalnie Kubica może zespołowi zapewnić w najbliższym czasie niemałe wpływy. Zobaczcie ilu polskich kibiców było na testach. Nie wiem jaki procent trafia do zespołu ze sprzedaży gadżetów, ale patrząc na rzeszę fanów sprzedaż w przypadku powrotu będzie duża. Skoro chcą zapłacić odszkodowanie Palmerowi i zatrudnić Kubicę to wiedzą co robią (nie wiem czy to jeszcze aktualne i prawdziwe?). 

Na luzaku obserwuję co będzie dalej? Jeśli chodzi o F1 i Kubicę to bliżej mi do Janusza sprzed TV niż do kibica, który pojedzie go zobaczyć. Luzik i nie kłóćcie się już ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się nie kłócę tylko kładę na stół fakty i argumenty, z Tobą zawsze można podyskutować natomiast tutaj pojawiają się nacjonalistyczne aspekty i udowadnianie typu, a Lewandowski jest lepszy od CR7.

Kwestia kibiców, na F1 jadą bardzo często bydlaki co mają IQ 45 potem stoję patrzę i nie wierzę czy się chować czy co to robić. Kubica w 2010 też się tego wstydził i dalej by się wstydził gdyby nie feralny wypadek.Teraz zmiękczony i zupełnie do siebie nie podobny.

Na treningu była garstka i to właśnie pijoków co drą ryja, to nie piłka nożna i nie stadion narodowy tutaj show robią piekielne maszyny i kierowcy co mogą jechać bez publiki. Robert był na pewno i tak wystarczająco zesrany, że ludzie mogli mu przynosić tylko dodatkowy stres a wpływy to mogą być jak tym opojom będą tam serwować Polskie browary bo się założę, że tam w plecakach przemycili.

Zamykam temat Roberta Kubicy w F1 do kolejnego oficjalnego występu w tym wątku - za niedługo kolejne GP i mile widziane komentarze na ten i inne tematy.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Przerwa wakacyjna zawsze przynosi trochę nudy i ten czas oczekiwania, pompuje atmosferę tym bardziej, że Grand Prix Węgier poruszyło emocje do granic możliwości w wielu garażach.

Zacznijmy od Ferrari, połowa sezonu i w momencie gdy " hot streak" trwał na dobre w Mercedesie Vettel i Raikkonen w czerwonych maszynach dowieźli "one two" mimo że Seb jechał z przekoszoną kierownicą - niesamowite, Kimi pod naciskiem Marchione zmienił ewidentnie ton i można się spodziewać namiastki starego Ice mana do końca sezonu - będzie bardzo ciężko ale wszystkie elementy w Maranello działają nadwyraz dobrze. 

Mercedes, zaskoczony siłą Ferrari jednak na nich nie ciąży żadna presja zwycięstwa, mogą się skupić tylko na swoich kierowcach i tutaj pojawiło się wiele kontrowersji po ostatnim GP. VB dał się wyprzedzić, potem jednak stało się coś dziwnego bo Hammer oddał 3 miejsce chcąc dotrzymać strategii wcześniej ustalonej. Kontrowersji nie ma końca ale ja uważam, że Lewis nie obawia się kolegi tak bardzo jak SV i chciał przed wakacjami mieć po prostu czysty umysł. Mimo, że Valteri zarzeka się iż jest w stanie obu zdominować i wygrać w tym sezonie to mi się wydaje że to tylko woda na młyn dla obu Legend i do końca sezonu będą wymiany ciosów jak tylko Ferrari utrzyma formę.

Red Bull, ha! Riccardo w końcu został ofiarą Maxa który zawsze jedzie na 110 % i wykoleił Riccardo, Vestappen mimo fantastycznego wyścigu do boksu wracał z kupą na bieliźnie więc bezpośrednio po wyścigu przeprosił na antenie swojego kumpla za brak szacunku na torze, a że Ric jest super chłopak to obyło się bez klepania maski. Red Bull ma naprawdę świetny squad. Czekamy na nowe "updejty".

Mclaren, Fernando ewidentnie jak zwykle zresztą jeździ ponad normę inteligencja, prędkość, intensywność i stabilność formy - bez wątpienia Legenda nie gaśnie. Vandorne pobudzony  niezawodnością Hondy zaczyna jeździć mniej bojaźliwie i bardzo możliwe, że pokaże coś więcej do końca sezonu.

To be continued...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem go na FB. Fajny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eurosport GP

"F1: Renault podjęło decyzję w sprawie Roberta Kubicy

Nie spełnią się marzenia polskich kibiców Formuły 1 o powrocie Roberta Kubicy do królowej sportów motorowych już od zbliżającego się wielkimi krokami wyścigu o Grand Prix Belgii. Sternik zespołu Renault, Cyril Abiteboul poinformował, że na Spa-Francorchamps wystąpią etatowi reprezentanci drużyny, Nico Huelkenberg oraz Jolyon Palmer.

Polak, który zaliczył z francuskim teamem bardzo udany dzień testowy na Hungaroringu, był przez wiele osób typowany do zajęcia kokpitu wspomnianego Brytyjczyka już od trzynastej rundy sezonu 2017, czyli zawodach w Belgii wznawiających zmagania w F1 po wakacjach. Stało się jednak tak, jak od początku zapowiadali przedstawiciele stajni z Enstone, którzy cały czas zapewniali, że nie zamierzają zmieniać swojego składu w trakcie mistrzostw.

- Ciężko nie wspomnieć o testach Roberta Kubicy na torze Hungaroring. Bez wątpienia, to był bardzo udany i produktywny dzień dla wszystkich członków naszego zespołu. Podróż Roberta do tego miejsca oraz ponowna możliwość poprowadzenia przez niego maszyny Formuły 1 była czymś absolutnie niebywałym - ocenił Francuz.

- Wspólnie z Nicholasem Latifim znacząco przyczynili się do rozwoju naszego bolidu. Nico Huelkenberg i Jolyon Palmer powinni skorzystać na ich pracy, w trakcie zbliżającego się weekendu wyścigowego w Belgii - dodał 39-latek przekreślając szansę Polaka na występ już w trakcie najbliższej odsłony trwającego sezonu.

Przypomnijmy, że aktualnie ekipa Renault zajmuje w klasyfikacji konstruktorów dopiero ósme miejsce wyprzedzając wyłącznie McLarena i Saubera. Dotychczas, francuska drużyna zdołała zgromadzić na swoim koncie 26. oczek, których autorem jest wyłącznie Huelkenberg. Drugi z kierowców teamu, Jolyon Palmer wciąż czeka na swoje pierwsze punkty."

----------------------------------------------------------------------------------------

No nic pozostaje czekanie na sezon 2018 może wtedy ?!#$@!? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szefowie Reno od razu zapowiadali że nie ma szans na to żeby Robson pojechał na Spa i ze na 100% będzie to Palmer, ale .... im dalej w las tym więcej nie wiadomych, dodatkowo pojawiają się na Tweterze Reno dziwne filmiki itd. ;) zobaczymy co się dalej będzie działo .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

też może być po części zasłona dymna nigdy na 100% nie wiadomo ,

a gdyby tak Palmer na rowerze nóżkę skręcił na urlopie proszę Boże :) 

i by pojechał jak  Nico Hulkenberg w czwartek siedział pierwszy raz w bolidzie z 2017 a w niedziele pojechał wyścig na Węgrzech :)

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Cyrk F1 ruszył pełną parą.

Force India Mercedes,  

obaj kierowcy stają na wysokości zadania dzięki czemu team jest o krok od podium w mistrzostwach.Perez robi co może ale młody Esteban poprzeczkę stawia bardzo wysoko. Vijay ma spory problem bo nie ma wpływu na to co się na torze,  ich zacięta walka może doprowadzić do tragedii. Zobaczymy kto pierwszy zginie... Żarcik.

Williams Mercedes,

troszkę przykro patrzeć jak Claire i ekipa goni tyły bo przecież w 2014 było tak dobrze. Kierowcy słabo się spisują i jakby ewolucja bolidu nie następuje co jest charakterystyczne ostatnio. Czas żeby Felippe ktoś zastąpił,  najlepiej F.A. tak od zaraz.

Torro Rosso Renault,

rozwój bolidu nie zapewnił dużego potencjału co frustruje obu młodych kierowców przy czym Kwiat ewidentnie się "zwalnia" a Sainz marudzi i może być sprzedany, szkoda że Ferrari nie postawiło na Juniora.

Renault F1,

ekipa z Enstone mimo wszelkich starań nie znajduje sposobu na znalezienie cennych sekund przy czym jednostka napędowa wydajesię być wyżyłowana co przynosi sporo problemów. Palmer liczy na lepszą połowę sezonu a Hulk po prostu wymiata, brawo.

Sauber Ferrari,

nowy szef i wizja przejęcia teamu przez Ferrari napawa wszystkich optymizmem bo ewidentny kryzys powoduje wysoki spadek formy choć ogólnie to i tak chłopcy dają radę w maszynach którymi dysponują.

Spa Francorschamps za nami i moje przewidywania się sprawdzają. Merc wygląda jakby miał jeszcze coś w zanadrzu i Ferrari musi zagrać vabank, podjąć jakieś ryzyko żeby utrzymać prowadzenie w klasyfikacji kierowców, a gdzie mają tego nie dokonać jak nie na Monza GP przed wszechobecnymi tifosi...Forza Ferrari. Zapraszam gorąco już w ten weekend.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny ten sezon, straszyli że będzie zero walki a tu proszę co wyścig coś się dzieję, oby tak do końca.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz