Maxtoto112

F1 kiedyś i dziś...

101 postów w tym temacie

Jak ich nie lubić? ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Oglądam właśnie studio Eleven przed 1 treningiem i mam wrażenie, że Sokół i "nuter" zahaczyli o plażę w Rimini jadąc na Monzę a tam zerżnął ich gang afrykańskich przybyszów ... ja pitolę Sokół to jakby miał białaczkę - bierz jakieś sterydy człowieku.

Edytowane przez Mariusz B
Czyjaś tragedia to nie jest powód do drwin i żartów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

27 minut temu, Maxtoto112 napisał:

Oglądam właśnie studio Eleven przed 1 treningiem i mam wrażenie, że Sokół i "nuter" zahaczyli o plażę w Rimini jadąc na Monzę a tam zerżnął ich gang afrykańskich przybyszów ... ja pitolę Sokół to jakby miał białaczkę - bierz jakieś sterydy człowieku.

widzę kolega w formie słońce zwoje w mózgownicy wyprostowało w lato ? 

naprawdę musimy takie opinie czytać na forum gdzie jesteśmy dla zabawy,  może niech kolega odpocznie z tydzień z jakimś waranem ? co ? 

Edytowane przez Gustaw
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Maxtoto112 jesteś zenujacy jak reprezentacja  polski w piłkę.  

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żenujące to są te 2 kapcie z eleven sports i ja nie życzę sobie żeby ich pokazywać w tv za którą ja płacę. Wolę Aldonę od rana do wieczora.

Tragedia w Rimini, qrwa tragedia! Wysłać tam wojsko na pomoc pokrzywdzonym.

Fp3 się nie odbędzie za to humory dopisują w garażach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie kolega Max dostał warna, ale jest na dobrej drodze do odpoczynku.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żenujące to są te 2 kapcie z eleven sports i ja nie życzę sobie żeby ich pokazywać w tv za którą ja płacę. Wolę Aldonę od rana do wieczora.

Tragedia w Rimini, qrwa tragedia! Wysłać tam wojsko na pomoc pokrzywdzonym.

Fp3 się nie odbędzie za to humory dopisują w garażach.

Warning wątek 18 +, zostawcie mi ten kawałek podłogi i róbcie swoje internetowi rasiści.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max co Cię  chłopie ugryzło...zostaw Sokoła,chłopina wygląda jak wygląda ale za to pod kopułą ma dużo... a pocisk to TVN Player się należy :0shoot: buraki zmienili pakiety i teraz kanały Eleven za miesiąc kosztują 35 zł  (A kosztowało 15 zł)  ,bo do pakietu sport dodali 5 kanałów z bajkami....a na ch mi bajki? :zezloszczony: I dzisiaj nie widziałem kwali przez to wszystko! 

A Wy na czym F1 oglądacie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja oglądam streem za datmoche sky sport w sieci tak jak by torrent.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież można samą aplikacje eleven zassać i tam jest 15 zł za miesiąc:)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wiem ,ale na moim tv nie ma aplikacji eleven, tylko TVN Player, ale luz kupiłem już dostęp i przez kompa podłączę  do tv, chciałem tego uniknąć kable itp.... dlatego kupowałem TVN frayer :buuu:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam Eleven w kablówce. Max mnie kiedyś namawiał żebym pooglądał F1 i poszerzyłem pakiet kanałów... nie oglądałem żadnego wyścigu w tym sezonie :zwyciestwo2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co oni mają pod kopułą to dla mnie jest zbędne. Jak ja idę do pracy to nie chlam jak świnia i trzymam fason.

Kwalifikacje w deszczu były mega interesujące. Lewis Hamilton jest skoncentrowany i wydaje się, że te Mistrzostwa Świata są już na jego koncie, wczorajsze okrążenie pokazuje potencjał drzemiący w jego maszynie oraz to jak dobrze operuje gazem i hamulcem.

Nie sposób pominąć wyczyny ekipy z Red Bulla oraz Strolla i Ocona, młodzi kierowcy jak ryby na wodzie postawili wszystko na jedną kartę i opłaciło się, stawka lekko wywrócona do góry nogami. Ekipa Ferrari słabo, Sebastian musi jak niegdyś pokazać killing instinct i od samego startu zaatakować 2 pozycję - w przeciwnym razie Hammer go wychłoszcze - na co oczywiście pozwoli mu silnik Ferrari.

Jedynym pechowcem okazał sie Grojean, rozbijając się i narzekając na stewardów. Warto wspomnieć także o Valtterim Bottasie który wygląda bardzo kiepsko na torze i na twarzy, wyniki Lewisa potrafią załamać nie jednego kierowcę to też pokazuje jaką presję musiał znosić rzemieślnik Nico Rosberg i dlaczego musiał odpocząć. Bottas przeżywa ciężkie chwile i spędza mu to sen z powiek a kontrakt na przyszły rok wcale nie jest taki oczywisty bo może się okazać, że w Mercedesie wyląduje Fernando, Sainz, Wehrlein a może i nasz rodak.

Bart-as nigdzie się tak nie dokształcisz wyścigowo jak oglądając najszybsze maszyny świata w kanale Eleven F1... ;)

The Temple of Speed, dziś godzina 14:00.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wykupuję cały sezon za 120, czy więcej i mam ze łba :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I dalej by ich klepał po tyłkach jak by jeździł....

DJwFURpWsAAJY2P.jpg

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nico Rosberg został menago Kubicy

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie zasiadam do practice 1, Sokół i nuter w pełni fit no i tak ma być! Lecimy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwalifikacje super, Sebastian udowodnił, że Marina Bay to jego "dom" całe szczęście na plecach ekipa Red Bulla a Hammer dopiero za Kimim. Muszę przyznać, że takich rozwiązań w ogóle się nie spodziewałem, zapowiada się więc kapitalny race.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Katastrofa, tak można w skrócie ocenić GP Singapuru.

Zadecydowano że start odbędzie się nie za samochodem bezpieczeństwa jak to w deszczowych warunkach bywa co doprowadziło do kolizji Ferrari z Maxem.

Sebastian ewidentnie zawinił i myślę, że w tej sytuacji Mistrzostwo oddaliło się zupełnie. Taki prezent dla Hamiltona i kara za Azerbejdżan. Ogólnie w Ferrari od czasów Shumachera brakuje profesjonalistów i 3 Mistrzostwo w klasyfikacji kierowców w ostatniej dekadzie przelatuje im przez ręce.

Sainz przywiózł grube punkty i potwierdza dobry wybór dla Renault na przyszłość. 

Za dwa tygodnie power cirquit Sepang w Malezji, on to the next one.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Startują gorzej niż my w deszczu, a Kimi chyba jechał jak error z lotu ptaka :takaemotka:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zważywszy na warunki i moment obrotowy tych bestii to poszło im całkiem, całkiem. 

Kimi faktycznie nie pomógł ale to kolejny dowód na to, że kadry w Ferrari są do doopy a podpisanie z nim kolejnego kontraktu to czysty idiotyzm i parcie na sprzedaż gadżetów. Taka polityka.

Edytowane przez Maxtoto112

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej wina Ventyla jak Kimiego. Ventyl poszedł w Verstapena i razem w poszli w Kimasa.

Tu widać70f6033ade44d8cb8787a530b1315401.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak tylko mu okulary zaparowały i zostawił po lewej miejsca na wóz drabiniasty. Ciekawe czy dalej Seb będzie go po fiucie lizał i mówił że jest ok team player, ciekawe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz