Maxtoto112

F1 kiedyś i dziś...

106 postów w tym temacie

Miało być bez fantazji ale pozwoliłem sobie trochę wyprzedzić fakty i naszły mnie dosyć wątpliwe choć prawdopodobne możliwości.

Skoro Nico zabrał się z reklamowanie Kubicy, a Hammer ma tytuł w ręku i wyśrubowane rekordy, Wolf i Lauda zawsze ciepło wypowiadają się o Polaku to co byście powiedzieli na transfer znudzonego Hamiltona w miejsce Massy do ekipy Williams i zakontraktowanie na rok naszego rodzynka Roberta Kubicy do ekipy "Silver Arrows" - brzmi zbyt pięknie żeby było prawdziwe ale wcale nie jest idiotycznie nie możliwe, wszystko w rękach odpowiednich osób no i przede wszystkim samego Kubika. Testy w Williamsie zapewnione, teraz czekamy na wyniki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testy Roberta zbliżają się wielkimi krokami i będą zamknięte dla publiczności co jest bardzo dobrą informacją, ma się zmierzyć z torem Silverstone, a potem z Di Restą na torze Hungaroring. Czekam na wszelkie info.

W cyrku F1 kolejny dramat w Ferrari. Tym razem oba silniki zawiodły czyli wszystko się potwierdza i to Mercedes bez cienia wątpliwości zgarnie w tym roku pełną pulę.

Raikkonen nawet nie wystartował po niezłych kwalifikacjach, a Vettel widać traci swój błysk w obliczu ostatnich wydarzeń i nie potrafi wycisnąć 110% w sezonie tak jak to robił w RED BULL RACING. Wydawało się, że 3 miejsce to wynik który musi osiągnąć, ale sprawa trochę go przerosła na koniec zderzył się z żółtodziobem i dopełnił dzieła zniszczenia - amatorka w Ferrari w 2 części sezonu - rzygam... Z drugiej jednak strony Hamilton wyrasta na 4 - krotnego Mistrza Świata a przez to może jednak znudzony wymieni się z Robertem za miejsca ... ha ha ha. 

I zapomniałbym podkreślić jak młody Max zdemolował kumpla z RBR i zgarnął 2 zwycięstwo w karierze wow... what a rush!

Na koniec coś dla śmiechu:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Treningi zakończone pomyślnie i teraz czekamy na informację z ekipy Williamsa - good job Robo.

Wekend w Austin zapowiada się arcyciekawie za sprawą między innymi pojawieniem się Sainza w Renault oraz Brandona Hartleya w Toro Rosso. Do akcji powraca także "ruska torpeda" czyli Danił Kviat.

Hammer rozwiął moją wątpliwą teorię o przenosinach do Williamsa bo na dupę wjechał mu młody Max podczas wekendu na Suzuce i napompował Hamiltonowi balon motywacji na kolejne 4 sezony, szkoda, szkoda.

Alonso potwierdził pozostanie w MCL na kolejne lata. Ciekawe czy Ferrari podniesie się z gleby i czy Vettel wygra w Texasie choć moje dolores stawiam na czarną mambę, poniżej mój ulubiony dotychczas race w Austin:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie możliwe chwalisz Roberta? Przecież nie tak dawno skazywałeś go na emeryturę i inne takie :hahaha: 

A teraz cóż za odmiana. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na emeryturze też można zapier... Jak widać :kierowcaw:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Weekend w Ameryce był typowym show, kierowcy nie zawiedli także choć Hammer znów był w innej lidze.

Echo po kontrowersyjnym wyprzedzaniu Verstappena nie mija, Max choć piekielnie szybki zatracił kompletnie uczucie "fair play" a fani wraz Hornerem, Laudą i jego starym na czele, utrwalają młodego że jest ok. :23_130_2:

Sędziowie marni lecz od jakiegoś czasu coś tam potrafią zasędziować, ja ich wszystkich jednak wysyłam na ławę.

Merc Mistrzostwo ma w kieszeni - piękna robota, teraz Hamilton wypi3roli ich fszyskich komputerowo :ban:.

"Rajd Mexyku" przed nami zacieramy rączki, a ja odsyłam wszystkich do radio compilation we wspaniałej jakości, Romek dostał liścia od szefa Szwanca :0LOL: mega, polecam:

Edytowane przez Maxtoto112
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.