KaczyVR6

Shuffle Racing - wyścigi losowe [ Dyskusja ogólna ]

81 postów w tym temacie

Kolega Med zaprasza wszystkich na  Fun Race by Assetto Corsa....:23_134_5::clap::zwyciestwo::dresiarz:....:0ulan:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty no to dyskutujemy... a wlasciwie moze kolega kilka zdan od siebie (wielokrotnie zlozonych).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zapraszam do wzięcia udziału w serii Shuffle Racing – wyścigi losowe.  Każdy sezon składał się będzie z 8 wyścigów. Przez cały sezon zawodnicy objeżdżają 8 różnych aut, każdy wyścig innym autem. Samochody zostały przeze mnie przetestowane i dobrane do siebie pod względem osiągów. Przed każdym wyścigiem losowany będzie tor.

Tak to wyglądało mniej więcej, jak prowadziłem taką serię w GT. Udało mi się poprowadzić 11 sezonów tej serii, z czego trzy pierwsze serie cierpiały na słabą frekwencję. Raczej nikt nie narzekał  na różnice osiągów, które wychodziły na innych torach niż ten testowy - w końcu nie były to wielkie różnice. A następny wyścig to inne auto. Tylko że w GT było ~500 różnych drogowych aut, dlatego w AC zamiast 16 różnych aut będzie 2 x 8 odmiennych. 

Silverstone Grand Prix Circuit 1.jpg

Wyścigi odbywały by się w każdy poniedziałek:

21.00 – losowanie toru, zakładanie pokoju, trening

21.50 – 22.00 – kwalifikacje

22.00 – start wyścigu, wyścig trwa 50-60min.

Obowiązkowa znajomość i przestrzeganie zasad CRC.

Pierwszy wyścig odbędzie się 26.06.2017r. na torze Zandvoort, czyli moim testowym. Gdyby do tego dnia nie zebrało się co najmniej ośmiu chętnych, start serii przesuwam na kolejny poniedziałek. Kolejne tory będą wybierane drogą losowania. 

Powoli uzupełniać będę resztę tematów.

Edytowane przez Med
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W czwartek przed fun race, tzn w godzinach 20-21 mam zamiar postawić pokój z treningiem,10min kwali i ok. 20min. Wyścigu. Zapraszam nasze skromne grono i pozostałych niezdecydowanych do zapisania się do tej serii :zwyciestwo:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety, na treningu nie zjawił się nikt. Miało też wpaść parę osób z poza forum, ale nie wpadli. Mam przeczucie, że seria nie wypali, szkoda :-/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Med tak jak pisałem, okres wakacyjny, ja sam z checią bym pojechał, ale brak czasu...teraz tylko czwartki mam okienko na Funn Race, nie poddawaj się, próbuj dalej.....:upup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wyżej - brałem udział w Fun Race i nie mogłem się zjawić na treningu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Med spojnie, dasz radę:0dirol:

Kręci mnie AC coraz bardziej. W simie najważniejsza jest jazda (a nie wodotryski), a w AC jazda i wrażenia są na wysokim poziomie:0wink:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciężko dotrzeć do grających w AC, a do tych do których trafiam i zapraszam (nie tylko do siebie ale i do Fun Race) to niestety nie korzystają z zaproszenia :-/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trening z Pepe i Jay, nowymi kierowcami w Shuffle i, być może, fun race'ach :rolleyes: oboje jeżdżą na h-shifterach i bez ABS - szacun. 

Zapraszam do zapisów panowie :shy:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy nowych scigantów....:clap:

I zapraszamy do naszych lig i Fun Race....

Szerokości ,przyczepności :dresiarz:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezłe chłopaki:23_132_5:

Muszę parę kółej zrobić po tym torze, bo nigdy nie miałem przyjemności:2rower:

W AC przydałoby się jeszcze takie szarpnięcie przy zmianie biegów, a reszta ok. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj miałem okazję w końcu odpalić najnowszy "symulator". Na pierwszy ogień poszedł od razu - my dream car V8 biturbo Ferrari F40.

Przez półtorej godziny nie mogłem zrobić czystego okrążenia - masssakra. 

Podsumowując AC to połączenie Gran Turismo 6 na oponach komfort ze smaczkami Forza Motorsport 4 do szczęścia brakuje dynamicznych warunków i pory, blokady kamery, paczek z autami i torami, jakieś kosmetyki. Teraz tylko liczyć na to, że ta ekipa tego projektu nie zarzuci - mega racer.

Jeśli ktoś będzie organizował Hardcorowe wyścigi H-shifter i te sprawy to ja automatycznie się zapisuję, oczywiście tylko w weekendy.

F40 i Mad Max, no respecting eachother:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh, u mnie też po zakupie na pierwszy ogień poszło F40. Masakra :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pare kółek zrobionych i chyba Max co z tego Auta, bez grzebania w nim i bez wspowalniaczy....:0dirol: 20170624225631.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znając życie z trudem zejdę poniżej 2:10 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam że jedyne zmiany jakie można w aucie zrobić, to ustawić poziom paliwa oraz ustawić opony semi slick (o ile jest taka możliwość ):rolleyes:

Spokojnie, każde auto bez problemu osiągnie 2.05.xxx. Przy dobrym obeznaniu toru będzie to 2.03.xxx.

Kaczy, Ty jedziesz Lotusem, pamiętasz ?:0dance3:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 godzin temu, Med napisał:

1. medmaxx89

2. p_kwiatek

3. kupczyk

4. Bart-as

5. Kaczyvr6 - Toyota AE86 Tuned

6. aqwa970

7. pepe_9090

8. RR_Jay_2ol2

Jak lotusem...?pisaleś że Toyota? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw zapisales się jako rezerwowy ( tak to odebrałem, a takim ja dobieram auta według regulaminu) a pozniej wybrałeś numer (a wybierają tylko stali bywalcy tzn. Tacy, co na 8 wyścigów powinni być co najmniej 6 razy). Więc jak w końcu jest ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, w takim wypadku zostajesz przy AE86 :rolleyes:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 25.06.2017 o 00:13, SzczwanyGapa napisał:

Znając życie z trudem zejdę poniżej 2:10 :)

Cud się stał - 2:09.4xx

O 25.06.2017 o 09:15, Med napisał:

Spokojnie, każde auto bez problemu osiągnie 2.05.xxx. Przy dobrym obeznaniu toru będzie to 2.03.xxx.

Za cienki w uszach jestem na takie wyniki :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czym jedziesz, ustawiłeś opony na semislick? :dodgy: Da rade, na pewno da rade 2.05.xxx zrobić :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Supra, semislick, skrzyni nie ruszałem, bo nie wolno.

Spoko, na wyścigu zawsze lepsze czasy wykręcam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Med a powiedz mi czy jest możliwośc zablokowania setupu czy jedziemy na słowo, że nikt nie rusza setupu...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz