KaczyVR6

Shuffle Racing - wyścigi losowe [ Dyskusja ogólna ]

81 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Aut z season passa też nie ma specjalnie wiele, więc takie osoby mogły by jechać albo drugi raz autem z podstawki za kogoś, albo jakimś 'zastepczakiem' :)

Edytowane przez Med

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tylko ceny masła idą ostro w górę, ale Sony też ma dla nas niespodziankę i będzie podwyżka za PSN... rok 240 PLN! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bodajże sierpień ostatni dzwonek na zakup po starej cenie. Także komu się kończy to najlepszy czas na przedłużenie abo

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Panowie,

prośbę mam jakie paczki aut polecacie w kolejności kupić.

Czy kupować po kolei według zainteresowań?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej to czekać na promocję season passa na 50-60zł i wtedy go kupić. Szczególnie można się tego spodziewać w okolicach premiery PC2 - GTS, ale nie jest to 100% pewne.

Z tych 5 paczek ciężko wybrać która najfajniejsza a która najmniej. Mnie np. mało interesują auta wyścigowe, więc pod względem aut taki RED Pack to dla mnie ostatnie miejsce. Ale z drugiej strony w Red Packu jest tor Red Bull, więc całościowo nie mogę go tam postawić. Japanese Pack ma sporo fajnych autek, więc go też bym kupił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1.Ruszyły zapisy do sezonu 2 serii shuffle racing.

start wyścigu 21.40, jego czas to ok. 50min. Dzień pozostaje bez zmian, czyli poniedziałek. Prowadził serię będę na innym forum, jak ktoś zainteresowany to zapraszam na PW.

2. Za tydzień w środę rusza liga AC. 6 wyścigów co środę, start godzina 21.30. W tym momencie jest 13 osób zapisanych, jak kto zainteresowany to zapraszam na PW. Auto to BMW 235 racing, Kwali + wyścig ~60min.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz