Maxtoto112

Maxtoto112 i jego życiowe przemyślenia

10 postów w tym temacie

Bardzo nie ładnie że moderujesz co napisałem, ale znam to nie od dziś i jestem pewny, że za komucha dostajesz jakieś prezenty. Ja mam swój sposób na poruszanie pewnych spraw i wydaje mi się że nikogo i niczego tutaj nie naruszyłem. 

Skoro Axe przywołuje tutaj jakieś cudowne algorytmy jakie będą zastosowane to ja chcę też uruchomić swoją fantazję. Trochę Was nauczyć o wyścigach bo pojęcia zielonego że rower bym się bał pożyczyć :). Polski poziom wyścigowy to dramat a najgorsze, że takie fora "wyścigowe" to na pewno niczego dobrego nie nauczą.

Myślcie ludzie sami bo boty za Was tego nie zrobią trochę fantazji i ogłady bo wstyd...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Maxtoto112 po pierwsze jakbys obejrzal wywiad to od minuty 12:30 jest wyraznie powiedziane to co ja przytoczylem w cytacie. To nie jest fantazja, a cytat z wypowiedzi przedstawiciela SMS. Poza tym takie algorytmy sa w wielu grach juz zaimplementowane, wiec nie widze problemów dlaczego w Pcars2 takiego mialoby nie byc. 

9 minutes ago, Maxtoto112 said:

Polski poziom wyścigowy to dramat a najgorsze, że takie fora "wyścigowe" to na pewno niczego dobrego nie nauczą.

To idz sie scigac za granice, droga wolna. Wyslij fotke z toru jak ci poszlo :0wink:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Pcars są bazowe problemy z architekturą więc jest czym się zająć. Takie pitolenie o selekcji graczy to mnie przeraża bo ciekawe co tu by się z Wami nawyrabiało takich tu mamy simracerów, że ciężko to sobie wyobrazić. Baza, zajmijmy się bazą - fantazja PCARS 2 potem. 

No nie ma się co oszukiwać, Polska wyścigami nie stoi, za to imbecylami z Wielką fantazją a minimalnym pojęciem tak więc nie ma się czym chwalić - Kubica by Ci coś o tym powiedział, raczej lepszy autorytet ode mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, nie ma sprawy. Przedstawie to ze swojego pupnktu widzenia.

Temat jest poswiecony newsom odnosnie pcars2, nie tym czym jest polskie sciganie jaki jest tego poziom itd. Jakbys sledzil watek od poczatku to bys wiedzial, ze baza to jest to czym zajeli sie developerzy w pierwszej kolejnosci, zostala ona napisana od nowa, a w kazdym wywiadzie jest to podkreslane. To tez nie jest selekcja graczy, a ranking graczy i to jest dobre, bo jest masa idiotów w internecie, którzy tylko i wylacznie wchodza na wyscig, zeby go innym popsuc.

Mnie z kolei poziom jakim polska stoi i co Kubica o tym sadzi nie interesuje bo: Nie bylem, nie bede i nie zamierzam byc profesjonalna osoba zajmujaca sie sciganiem. Biore udzial w wyscigach tutaj for fun, ucze sie jazdy, a motoryzacja to moja pasja i tyle. O wiele bardziej podoba mi sie programowanie gier i troche sie na tym znam, takze prosze cie, jak masz zamiar szerzyc swoje przekonania to rób to w odpowiednim dziale/temacie na forum. Tutaj jest temat poswiecony róznym informacja odnosnie drugiej czesci carsów, a nie dyskusja na temat problemów czesci pierwszej, polski, czy tez poziomu naszego scigania. Mam nadzieje, ze temat zostal wyjasniony i zamkniety. Nie ma go co drazyc jak tej zadymy z wyjazdami.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że wszędzie jest miejsce na konkretną rozmowę i przedstawianie faktów.

Całe szczęście jesteś świadomy że Motorsport i wszystko co z nim związane narodził się na drodze i w garażu , a pcars2 fantastyczny twór który powoduje szybsze bicie serca i podnietę każdym improwizowanym uczuciem poruszania się czymś na monitorze. Czy to będzie pcars 1,2,3 czy 10 nie ma to żadnego znaczenia skoro ludzie którzy w to grają nie czerpią wiedzy z motosportu w dodatku na forach wyścigowych prześcigają się w błazenadach.

Dajcie ludziom pracować i czekajcie na wyniki.

Miło by było widzieć ostatnie forum Ps4 gdzie panuje atmosfera wiedzy, umiejętności i ogłady a przy tym niech każdy patrzy na siebie i swoje umiejętności bo jest ich niewiele a to chyba podstawa do podnoszenia poprzeczki i wymagania czegoś od developerów.

Przez takie sprawy ekipa codemasters z obiecującego racera F1 2010 tworzy jakieś patologie. 

Baza, baza, baza a nie ficzery. Beta wersja, wersja demo - proszę. Potem zarabianie kaski i hype.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spasiba Mario, ja Cię jednak lubię. Pożycz Ps4 zrobimy sparing bo nie ma winnych :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od  czasu do czasu nachodzą mnie myśli żeby kupić playaka 4 (pro) bo fajna ekipa jest do wyścigów, ale mało czasu na granie , trzecie dziecko w drodze ,więc będzie tego czasu jeszcze mniej. Nie wiem czy nie sprzedam kieraka bo stoi i się głównie kurzy :th_dash1:,  a jak znajdę chwilę żeby pojeździć to może ze 2 godziny w tygodniu , tak że chyba w moim przypadku PS4 by się głównie kurzyło.

I proszę Cie nie spamuj już tam. :mixedsmiley042:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ty szczęściarzu, gratulacje. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Jeszcze się mam nadzieję znajdziemy, pewnie ......

W lipcu Brno, tor mało opanowany więc szukam winnych mojej przegranej, jest tu jakiś cwaniak?

K... Ewer no to mi pasuje, tam mi zrób taki znaczek... :P

Edytowane przez Maxtoto112
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Martusia" za kółkiem - uwaga sexy!

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Goodwood festival, petrol-head event UWAGA! 18+