Sieniu

Fun Race 29.06.2017 godzina 21:30

39 postów w tym temacie

Fun Race 29.06.2017 godzina 21:30

Zapraszam wszystkich na kolejny fun race w Assetto Corsa.Tym razem pojedziemy samochodem Porsche 911 GT3 CUP 2017
Assetto Corsa_83.jpg

Na torze Redbull Ring GP
Assetto Corsa_82.jpg

Ustawienia serwera
Assetto Corsa_81.jpg

Zapraszam do zapisów kto pierwszy ten lepszy.Nazwa i hasło serwera zostanie podane w dniu GP

1.Sieniu

2.sebaws

3.kaczy-out
4.error

5. camel

6. medmaxx

7.p_kwiatek

8. Diego

9. Bart-as

10. Gustaw

11.Kupczyk

12. Sylwester

13.Rashid

14.

15.

16.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

medmaxx89

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jade

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bart-as - jadę!

Zobaczcie to! Jaki zbieg okoliczności:23_134_5:Wprawdzie to nie Porsche GT3, ale reszta się zgadza:shy:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zglaszam sie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie czasy moi drodzy?? Ja zrobilem jesli mnie pamiec nie myli 1:32.... :/ i nie wiem czy bedzie w tyle czy na przodzie..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie czasy w assetto sa najwazniejsze a systematycznosc.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy już dołączymy do pokoju mamy od razu kontynuować, czy czekamy na hasło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o dopisanie do listy kolegi Rashid_spy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Med chcesz moderatora? Sam zaczniesz ogarniać tutaj co i jak zamiast czekać aż Ci ktoś coś zedytuje. Będziesz odpowiedzialny za dział Asseto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie nie będzie. Przeszła burza i tak się porobiło, że prąd może będę miał jutro :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wszystkim za udział w kolejnym Fun Race,wielkie gratulacje dla Diego i Sylwestra panowie byliście bezkonkurencyjni dziś,zero szans na dogonienie.

Mój wyścig to Kwali P3 rzutem na taśmę przeskoczyłem Errora ,którego przez cały wyścig utrzymywałem za sobą i dzięki temu wywalczona pozycja w kwalifikacjach była na koniec wyścigu czyli P3

Jeszcze raz przepraszam za błąd z ilością okrążeń

Wyścig z mojej perspektywy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No faktycznie bardzo sympatyczne sciganie... Spocil sie czlowiek i rozemocjonowal i tak naprawde nic nie dal rady zrobic.. Za Sieniem caly wyscig. Najgorsze ze ani razu nie mialem szansy na atak. 

Oczywiscie chlopaki z P1 i P2 to juz zupelnie dawno inna liga. :/

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje dla zwycięzcy i pozostałych (alieny kurna:zwyciestwo2:). Wszyscy bardzo szybko jechali... oprócz mnie:shy: Może ktoś wrzucić tutaj set do tego Porsche na RBR? Chcę sprawdzić czy to ja, czy samochód? Na 99% ja, ale jeszcze się pocieszam:th_dash1:

Troszkę więcej się spodziewałem wrażeń po samochodzie, ale jak dla mnie jakiś taki surowy i bez wyrazu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyścig przyjemny, z tyły stawki poziom kierowców był dość wyrównany.

Niestety na (chyba) 5 okrążeniu, wjechałem w dupę na wzniesieniu dla Rashida. Sory ziom, wiedząc że jesteś szybszy ode mnie nie wpadło mi do głowy, że za wcześnie zaczniesz hamować :-/ No nic, to ja byłem tym z tyłu więc powinienem zachować większą czujność.Widziałem też, że moje uderzenie nie spowodowało Twojego wylotu poza tor, spina czy coś. To zdarzyło się przed zakrętem.

Za zakrętem natomiast, uderzyłem kogoś stojącego na środku drogi - to chyba znowu był Rashid, albo Camel. W każdym bądź razie jeden z nich stał w poprzek drogi a drugi chyba w niego przydzwonił :huh: Wyminąłem panów i pojechałem dalej, goniąc Bart-asa. Po kilku okraążeniach Bart sam mi się podłożył. Dalej to już powolne oddalanie się od Camela, aż po metę.

Graty dla alienów oraz semi-alienów za pierwsze 4 miejsca :clap:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u mnie fajnie fajnie poprawiłem czas o 1,5 sekundy na wyścigu już się wjeżdżałem w te RSR super sprawa , na początku pierwszy zakręt z mojej strony lipa i zaczyna się gonitwa.

po dojechaniu do bart'esa sorki był tam stuk ale strasznie wolno ten przedostatni zakręt jechałeś nie spodziewałem się

później ciąg dalszy na maxsa i kilka aut się wyłożyło  i koniec wyścigu ostanie 3-4 kółka jedziemy 3 auta blisko siebie w kontakcie jest już fajne ściganie 

i kumulacja moich nerwów i znów wkur$%&*a ostanie kółko 2 zakręt Remus bawimy się tam we trzech wyprzedzam kolegę Camela chyba jadę do krawężnika i wchodzę dość wolno żeby mu zostawić miejsce na wyjściu tak jestem i to był mój błąd dostaję strzała w dupsko od któregoś z nowych kolegów co był za mną spin w pi*du i pojechał winowajca łaskawie nawet nie zaczekał żeby pozycję oddać no nagannie.

sorki za nerwy na komunikatorze ale się pośmialiście chociaż 

RSR super im bardziej się człowiek w to wkręcał tym lepiej jechało im agresywniej tym bardziej opony nagrzane super odwzorowany jest też red bull dziury i niuanse super 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chlopaki to nie jest RSR  tylko zwykłe Cupowe GT3. 

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gustaw nie ma problemu, nawet nie kojarzę:shy: Miałem tempo wozu z węglem i dlatego tak zwalniałem w zakrętach... podsterowny był strasznie... nagrzebałem w zawieszeniu że szok.

Sieniu proszę wrzuć swój set, bo widzę że u Ciebie dosyć fajne prowadzenie auta.

Error tak płakałeś nad zmianami widoku, a tutaj ciśniesz z kokpitu i jakoś nie widać żeby to był dla Ciebie kłopot:0dirol: W konia nas robisz:0bicz:Kara musi być:takaemotka:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Bart-as tutaj cię zaskoczę jechałem na ustawieniach default jedyne co zrobiłem to dałem ciśnienie opon na maxa w dół bodajże po 15 psi (chyba tak to się nazywa) a tak nic nie robiłem w tej 911 CUP

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ona bardzo mało grzebania potrzebowała jeszcze tam kąty chyba poszyły przody na 80 tyły na 20 jednostek i wsio w asseto mało trzeba grzebać sylwester na takim setupie jeździł tu mam wrażenie trzeba agresywnie jechać tym autem mocno cisnąć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz