tomessi

Propozycje, przemyślenia, dyskusja na temat nowego sezonu Project CARS 2

7 postów w tym temacie

Tak pomyślałem, że można podobny temat zapodać jak chłopaki z PS4 :)

Na początek po wyjściu gry zapodałbym jakąś krótką zapoznawczą ligę (aby spr błędy itp) powiedzmy 4-5 wyścigi. W miedzy czasie będzie można na spokojnie przygotować cały nowy schemat lub podobny do pc1 ligi lub lig ;)

A widziałbym to tak.. dość ostro.. :D Jedyne forum w Polsce z kilkoma ligami z grą pC2 :D

Niedziela 2 ligi na przemian, start godz 20:00 :D nie znudziłoby się tak szybko jazda co tydzień jednym autem.

- Jedna liga mocno PRO (jedna myśl GT3 :D), ale bez przesady.. bądźmy otwarci dla wszystkich chętnych kierowców.

- Druga liga mniej wymagająca ;)

Przydała by się jakaś również mini liga w tygodniu.. np: liga miesięczna (4 wyścigi), a nawet dwie ligi miesięczne które śmigają na zmianę. Przykładowo dzień: wtorek, godz 21:00 (czas zabawy ok 1,5h) lub

Wydaje się sporo. ale to jest do ogarnięcia jeśli przyjmiemy prosty czytelny system :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysł mi się podoba. Ja bym wręcz jedna stała cykliczna ligę Gt3 zrobił plus dodatkowe ligi/a z innymi autami

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GT3 może być jedna cykliczna na stałe + 1 zmienna liga niedzielna + 2 zmienne mini ligi w tygodniu :)

GT3 będzie mega wybór więc można długo śmigać.. Długość sezonu hmm 6 - 7 rund.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No mniej więcej. A Gt3 ponad 10 fur więc można się pobawić będzie fajnie

😀

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można zrobić to jak w AORze. Stałe GT3 i w przerwach inne dla urozmaicenia..

Ja osobiście widziałbym jakieś multiklasowe endurance (gdyby było sporo osób). Właściwie w PC2 oprócz Shanghaiu będą wszystkie tory po których ściga się WEC.

Można też zrobić jakieś ligi stockowych aut.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupię dopiero, jak zobaczę, że jest dużo chętnych do ścigania, a gra jest stabilna. Oczywiście wszystkim powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o stabilność to raczej się nie martwię w końcu to odświeżony pC1 + nowości. Jedynie spodziewajmy się jakiś bugów, ale to chyba normalne ;) także po premierze warto porządnie testować grę pod ligę i miedzy czasie szykować regulamin itp. i jazda z zapisami. Myślę, że 4 tyg testów po premierze pozwoli na spokojne odpalenie ligi.. być może nawet dwóch.. Zobaczymy wszystko po premierze co nam zapoda gra :) i zobaczymy jakie będzie zainteresowanie ludzie odnośnie jazdy w regularnej lidze w pC2 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz