KaczyVR6

Czwarta Runda PMC&LTE - League [ Porsche Super Cup- Silverstone | Start 03.09.2017 godzina 22:00 ]

83 postów w tym temacie

Daj link do video bo ja nie wiem kompletnie o czy ty mowisz... Ten rzeznik to dobrze czy nie dobrze czy isc pod prysznic czy raczej do kosciola?

Interpunkcja tak nie boli jak bluzgi.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukaj jest na forum, gdyby nie miszcz cinquecento to by ci doszła ksywa dubel, bo mi mało zabrakło, hłe hłe.

Zależy co kogo boli :

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te brutal pomóż poecie... kiera się rypie :huh: Przy szybkich, krótkich kontrach włącza się "ST"/"Options" i wyskakuje menu. Mam tak we wszystkich grach, czyli coś z kierą nie tak. Nie da się jeździć. Dzisiaj na Bathurst włączyło się przed ścianą i po wszystkim. Jakieś rady?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to jest T300 albo T500 to

Odkręć i przykręć obręcz ponownie. 

Rozbierz obręcz i zobacz czy się kurzu/paprochów nie nazbierało na przyciskach. 

Wgraj jest firmware ponownie przez peceta. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To na bank kara za jazdę ślimakiem ;p.

Przeładuj firmware i zmniejsz FFB potem zrób 5 km na rowerze i pięć podskoków. Daj znać czy komuś pomogło bo słyszałem że jesteś załamany. Pozdro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Bart-as napisał:

Te brutal pomóż poecie... kiera się rypie :huh: Przy szybkich, krótkich kontrach włącza się "ST"/"Options" i wyskakuje menu. Mam tak we wszystkich grach, czyli coś z kierą nie tak. Nie da się jeździć. Dzisiaj na Bathurst włączyło się przed ścianą i po wszystkim. Jakieś rady?

ostatnio miałem podobnie grając w F1 2017 co trochę mi się  w grze włączało cofanie czasu ni z tego i owego plus nie zawsze chciały załapać manetki zmiany biegów, odkręciłem obręcz i ponownie ją skręciłem i na razie jest gitara i problem minął .

Kiera to thrustmaster TX z Add-on Leather (obręcz)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to jest T500. Dzięki Pany, będę działał. Kiedyś oprogramowanie chciałem zaktualizować i coś mi nie wyszło :cry: Najpierw odkręcę, wyczyszczę, a potem jeszcze raz aktualizację spróbuję zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obręcz rozkręcona i skręcona na nowo. W środku było czysto. Jedynie trzy śruby z tyłu przytrzymujące obudowę były dziwnie słabo dokręcone. Mogło to powodować problemy jakie miałem. Dodatkowo wgrałem najnowszy soft zgodnie z Waszą sugestią. Oby było dobrze, a moje simracingowe załamanie odeszło w zapomnienie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz