KaczyVR6

Czwarta Runda PMC&LTE - League [ Porsche Super Cup- Silverstone | Start 15.07.2017 godzina 22:00 ]

30 postów w tym temacie

Zapraszam na Czwartą Runde Porsche Super Cup na torze:

Silverstone

Circuit_Silverstone_2011.svg.png

Start 15.07.2017, godzina 22:00 czasu pl

ZAPRASZAMY!

Start w grze godzina 13:00

Data: 15.07.2017

Wyścig nr. 1

15 min- kwalifikacje 

5 min - rozgrzewka

R1- ..... okrążeń

- Widok wnętrza – Tak

- Ręczna skrzynia biegów – Tak

- Wspomaganie jazdy – Nie

- Domyślne ustawienia sił – Nie (odblokowana konfiguracja pojazdu)

- Linia jazdy – Nie

- TCS – Nie

- STM – Nie

- ABS – Nie

- Zużycie paliwa – rzeczywiste

- Zużycie opon – rzeczywiste

- Usterki mechaniczne – Tak

- Uszkodzenia – Pełne uszkodzenia

- Automatyczny start silnika – Tak

- Flagi i kary – Włączone

- progresja czasu x2

- progresja pogody x5

Pogoda: będzie podawana w dniu wyścigu ,  ustawiona na 4 sloty , zgodna z pogodą Live z aplikacji Accuweather ( Tor zgodny z kalendarzem)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hattrick obecny.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max ale ty wiesz, że liczy się Runda sobotnia...Niedziela to był trening...ale hattrick był i to bez dwóch zdań...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz że mi te punkty kołu chooora latają, możesz mi je wyzerować.

Twoja wina noobek bo miałeś przełożyć zrzucileś to na mnie i zajebiście.

Z dobrej woli możesz wziąć czas Tomaszana i ja ci udostepnię mój porównasz przekalkulujesz, podliczysz punkty jak ci tak na nich zależy hihi.

Zerżnąłem wszystkich jak leci a Tomaszan to mi może Porszaka wypucować po Silver, z dziadkami to ja nie przegrywam, taki to jest choor :p

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hahahaha Maksio, to, że raz wygrałeś z 60-cio latkiem na padzie uczącym się jazdy na ułomnym widoku i bez asyst nie oznacza, że będzie tak zawsze. W każdym razie będę się starał. Jedno jest pewne. Ani Porszaka ani niczego innego pucować Ci nie będę :D

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo My wszyscy tu to stare dziady w gierki grające...:takaemotka:a ja będę kła w sobote i na padzie was zmłuce...już nòżka nie boli...zaczynam trenować...Max punkty...a co to..?Bo ja po trzech Rundach na swoim koncie nic nie widzę palimy.gif

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Old już się nie tłumacz, ja jutro na farelce Ty na katarynce, poza tym czytaj ze zrozumieniem - to nie fair, Tomaszan pucuje lakier a Ty możesz za karę alcantarę popieścić.

Trenujcie, trenujcie dziadki, bo ja Monaco ani Brno nie trenowałem i był gwałt zbiorowy.

Silver to super tor mam nadzieję, że będzie lało i będą niespodzianki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jest dziś wyścig czy go nie jest kierownik?

Edytowane przez Maxtoto112

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max widzę że jest was dwóch...zależy od was...zostawiam wam wolną rękę...ja próbowałem padem grać....i nie bedę ukrywał że tragedia i nie bedę świrował...nawet próbowałem zamienić gaz na lewą noge, ale cieżko jest się przestawić....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Przelozmy o tydzien jesli tylko dwoch jest,co myslisz Max?

Edytowane przez GTPL_MIKOS_ 21

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok przekładamy na rozsądny termin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja czekałem na zapisy... i się nie doczekałem. Raz są, raz nie ma. Nie wiadomo o co chodzi? Ta seria jest kontynuowana? W razie czego jestem gotowy do startów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Bart przyjacielu mój zapisy są chyba od wtorku....:0bicz::swir:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już się wpisałem. Nie ogarniam tego:0shoot:Na Brno były w temacie Brna w drugim poście, a te gdzie były/są?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja też żadnego zapisu nie widziałem, a śledzę na bieżąco. Gdybym widział, to bym się zapisał. W razie co, jestem gotowy. Od tygodnia !!! :D

A zresztą co to za przygotowanie wyścigu ? Ani ilości okrążeń, ani pogody ? Jak tu się przygotować do startu ? Coś ta organizacja kuleje jak Kaczorka noga rozbolała, a Maks szuka chętnego do mycia jego bryczki. Ogarnijcie się trochę panowie organizatorzy :)

Edytowane przez GTPL_oldboy1957
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po co Bart z czatów wychodzisz...tam info było. Was tylko dwóch nie ogarnęła, reszta jak widać po zapisach zakumała bez problemu....o co chodzi gracze...?:krzeslo:

Tak Old przez tą nogę trochę  kuleje wszystko...Ale od września będzie już git...narazie dajcie odpocząć....Max miał ogarniać ale też chłopina zarobiony jest ,nie ma kiedy ...taki okres...:fuj:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co wznowienie we wrześniu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaczorku, wszystkie informacje powinny być tu, a nie na jakimś tam czacie, bo przebijanie się tam przez zalew treści wszelakiej to porażka jest. Tu jest wszystko na miejscu i czytelne, jeśli jest.

A Maksio to jakiś pechowy jest, Za co się nie złapie to się impreza sypie. Nie wiem z czego to wynika ale takie są fakty. A swoją drogą Kaczorku, to urwana noga nie jest przeszkodą aby ogarniać wszystko na forum i nawet pokój można postawić bez nóg :D

W przyszłym tygodniu w sobotę jest SGP w Cardiff, więc mogę na 22.00 nie zdążyć. Niedziela była by lepsza.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oldboy zawsze zwięźle pisze to o czym ja też myślę, więc czekam aż Adam napisze i popieram w 100%:upup:

Kaczy to Twój projekt i liczę że konsekwentnie go będziesz realizował. Seria jest super. Zasady i samochód też. Zastanów się na spokojnie co dalej i jedziemy! Jak wyleczysz kontuzję i wznowisz we wrześniu to też się świat nie zawali. Podaj plan działania tak żebyśmy wiedzieli co dalej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak bym był w domu to bym ogarniał...jestem u szwagra nad jeziorkiem kuruje się....:0dirol:

Jak chcecie mozemy zacząć od września i co sobotę Race...Mi nawet na rękę dokończe z wami....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystarczy być na bieżąco, i brać udział. Zadawać pytania i odbierać pytania innych.

Ja po GP w Brnie nie mam zamiaru już nic hostować z przyczyn oczywistych i ja tutaj nic nie ustalam.

Dla mnie idealnym dniem wyścigowym jest niedziela, w sobotę to rożnie może być.

Chcę dokończyć tą serię bo jako jedyna sprawia mi trochę satysfakcji więc mogę obiecać, że będę brał udział do końca.

Fajnie że dołącza kilku szybkich driverów z którymi mam coś do rozliczenia ;p.

Czekam na kolejny race!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra robimy tak....Runda 4 zaczniemy 3 września w Niedzielę o 21:00 ....ja do września wydobrzeje i spokojnie wszystko ogarnę ....może dokończymy już w PC2....co wy na to...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

21 minut temu, KaczyVR6 napisał:

Dobra robimy tak....Runda 4 zaczniemy 3 września w Niedzielę o 21:00 ....ja do września wydobrzeje i spokojnie wszystko ogarnę ....może dokończymy już w PC2....co wy na to...?

Jestem za. Aktualnie nie mam czasu przez sprawy ze studiami.

3 godziny temu, GTPL_oldboy1957 napisał:

Kaczorku, wszystkie informacje powinny być tu, a nie na jakimś tam czacie, bo przebijanie się tam przez zalew treści wszelakiej to porażka jest. Tu jest wszystko na miejscu i czytelne, jeśli jest.

A Maksio to jakiś pechowy jest, Za co się nie złapie to się impreza sypie. Nie wiem z czego to wynika ale takie są fakty. A swoją drogą Kaczorku, to urwana noga nie jest przeszkodą aby ogarniać wszystko na forum i nawet pokój można postawić bez nóg :D

W przyszłym tygodniu w sobotę jest SGP w Cardiff, więc mogę na 22.00 nie zdążyć. Niedziela była by lepsza.

2 godziny temu, Bart-as napisał:

Oldboy zawsze zwięźle pisze to o czym ja też myślę, więc czekam aż Adam napisze i popieram w 100%:upup:

Kaczy to Twój projekt i liczę że konsekwentnie go będziesz realizował. Seria jest super. Zasady i samochód też. Zastanów się na spokojnie co dalej i jedziemy! Jak wyleczysz kontuzję i wznowisz we wrześniu to też się świat nie zawali. Podaj plan działania tak żebyśmy wiedzieli co dalej?

:upup:

To mnie najbardziej rozbawiło jako debiutanta 

"UWAGA

Regulamin i zasady podobne jak w naszych ligach."

Edytowane przez bytkuba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie może być wrzesień i może być za tydzień co tydzień:) To będzie mój pierwszy wyścig, więc niech się chłopacy wypowiedzą jako wcześniejsi uczestnicy.

Jeśli chodzi o PC2 to na pewno nie będę miał od początku i nie popełnię tego samego błędu co przy zakupie PC1. Będzie po 50 zł w full wersji to wtedy się pochylę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz