sebastian.ittner.9

Kilka pytań dot ustawień Project Cars

3 posty w tym temacie

Witam,

Smigam już z dwa miesiące na G29, jest pięknie tylko kilku rzeczy nie rozumiem..

1. Czy istnieje możliwość ustawienia filtrów na serwerach np : chciałbym żeby wyswietlalo mi serwery tylko z manualną skrzynia? Tracę dużo czasu na znalezienie serwerów gdzie nie ma automatu.

2. Póki co jeżdżę Road C1 lub F1 - za każdym razem muszę zmieniać w opcjach automatyczne sprzęgło i przestawiac biegi z manetek na shifter. Czy istnieje możliwość zapisu ustawień pod konkretny pojazd?

3. Jak zresetować ustawienia huda? Coś pomieszalem i zniknął mi gear indicator w F1, jest na 'innym ekranie' huda zamiast na głównym.

Dzięki!

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Nie ma takiego filtra. Wszystko zależy od ustawień serwera gdzie każdy z osobna wybiera na jakiej skrzynie biegów śmiga (manual bądź automat).

2. Nie ma takiej możliwości. Sprzęgło automatyczne można z góry wyłączyć w opcjach lub przypisać sobie również pod jakiś przycisk aby wyłączać/włączać podczas wyścigu. Co zmiany biegów pC nie zapamiętuje jakie auto w realu ma biegi (łopatki, h shifter, sq) także musisz to ręcznie robić w zależności od auta przestawiasz w ust gry z łopatek na shifter sq. Ja akurat zawsze zmieniam tak jak jest to w prawdziwym aucie. Jedynie Assetto corsa zapamiętuje ust aut i od razu masz ust biegi jak w prawdziwym aucie (H shifter lub łopatki).

3. W opcjach gry możesz przypisać przycisk który zmienia hud lub wyświetlacz motec w danym aucie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz