sebaws

Dallara DW 12 Sakitto GP 23.07 21:00

39 postów w tym temacie

Może faktycznie lag był jakiś. Ja bym tam próbował jednak jechać do tego pit stopu. Pech latał wszystkim nad głowami do końca wyścigu. :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super wyścig FUN race dużo emocji i wylanego potu.Start z P5 dużo fajnej walki ze Starzi na początkowych kilku okrążeniach,po pierwszym PIT po wyjeździe bez zmiany opon gra postanowiła mi zapodać dodatkowe emocje w postaci przegrzanych opon co skutkowało robieniem o 2-3s gorszych czasów na okrążenie a w konsekwencji wymusiło to zmianę strategi na drugi zjazd,ale finalnie udało się dojechać na P3 wiec mogę być zadowolony

Wyścig z mojej perspektywy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To teraz by wypadało pomyśleć czy nie pojechać następnego wyścigu tym autem. Watkins Glen, Road America, Sonoma. Jest z czego wybierać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Yarek napisał:

To teraz by wypadało pomyśleć czy nie pojechać następnego wyścigu tym autem. Watkins Glen, Road America, Sonoma. Jest z czego wybierać :)

Pojechał bym wszystko oprócz Sonoma :D ewentualnie zamiast sonoma to SPA 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego co widać Kaczy to sam sobie ten przód zalatwiłeś, aż sie zadymiło:0dash2:  

Dzięki za wczorajszy wyścig i za w ostatniej chwili trening, jakoś poszło, najwięcej jestem zadowolony z Q1, czas udało się zrobić poniżej 1.24. bez KERS :23_134_5:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To mialem fest laga bo u mnie było uderzenie równo z zielonym światłem i nagle jestem na scianie...:0dash2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WIEM JAK TO JEST, wszyscy mówią że było inaczej a ty wiesz że z twojego widoku wyglądało ty masz racje, jedynie można Tobie współczuć..... następnym razem sie odkujesz. :kierowca:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Marta__PL tak się nie wraca :( przymusowy boks i start szansy na troszkę lepszy wynik.  Ogólnie fajne ściganie ;)

Screenshot_20170724-190125.pngScreenshot_20170724-190605.pngScreenshot_20170724-190137.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, przepraszam Sebuś :*

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Marta__PL  przeprosiny :drinkwine: przyjęte generalnie na miękko oczywiście chciałem tylko pokazać na przyszłość że jednak trzeba poczekać aż wszyscy przyjadą chociaż domyślam się że emocje ciężko opanować po takich przygodach  :diabelek:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podniósł ten wyścig ciśnienie nie ma co. Do 4 rano nie spałem potem. No a o 4:30 pobudka na 1 zmianę :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na miekko to se jajko zrob!!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto