Gustaw

Nurburgring SimExpo i Wyścig Gt3 15-17 września '17

4 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

15-17 września jest taki wyjazd na Nurburgring SimExpo i Wyścig Gt3  BLANCPAIN SPRINT SERIES

mam przyklepane miejsce z klubem od iRacingu na 80% będę jechał. 

może społeczność PCarsów się coś zorganizuję naprawdę wyjazd nie wychodzi drogo noclegi ze śniadaniem można po 35 euro poszukać 

na miejscu ceny też nie powalają bez wygłupów można się zamknąć w 1200,- złotych z paliwem z dojazdem np osobówką w 4.

będzie to "nasz" ich chyba już 4 wyjazd byłem z chłopakami za pierwszym razem, dla takich oszołomów jak my Nurb to świątynia gorąco polecam nawet wizyta na stacji cywilnej benzynowej to przeżycie :) 

są jakieś pytania czy kontakt w sprawach organizacyjnych żeby coś podpowiedzieć to mogę dać namiar na kierownika wycieczki z klubu iRacingu.

na zachętę podpinam z tego wyjazdy pierwszego kilka zdjęć. 

zdjęć mamy kilka setek wybrane naprawdę losowo. 

DSC04871.jpg

DSC04951.jpg

DSC04973.jpg

DSC05074.jpg

DSC05166.jpg

DSC05123.jpg

Edytowane przez Gustaw
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak pogoda dopisze podobnie jak na Wec to pewnie się pojawię, ale w 2014 na simexpo to był mexyk sztorm.

Ekipa tequilla sunrise... Hihi ładnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

teraz są już dwa busy i osobówka z tego co do mnie dotarło plus osobniki z Niemiec i Szwajcarii nie wiem czy ktoś z Brytanii doleci 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co nikt się nie garnie na wyjazd nie wychodzi to drogo naprawdę booking.com dużo noclegów po 30 kilka euro ze śniadaniem jak się dobrze poszuka dojazd dobry we 3-4 osobówką za paliwo wychodzą nie duże pieniądze. 

bilety na tor po 19 - 25 euro na weekend z możliwością wejścia na padok i do pitline 

wódka z czarnej porzeczki z domowej destylarni już odłożona w dębowej beczce ... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz