SzczwanyGapa

Godzilla vs. Mechagodzilla by NR

49 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

15619000138_700e841315_c.jpg

Klub Night Riders* ma zaszczyt zaprosić do udziału w turnieju:

JcdyrZN.jpg

Godzilla kontra Mechagodzilla

W rolach głównych:

Godzilla - Nissan Skyline GTR R34 V-Spec

Mechagodzilla - Nissan GT-R Nismo

Monstra siać będą destrukcję w następujących lokacjach:

- Mugello

- Brands Hatch GP

- Imola

- Red Bull

- Vallelunga

- Barcelona Moto

Przebieg zawodów:

Na początek ok. 20-sto minutowy wyścig R34, poprzedzony 10-cio minutowymi kwalifikacjami. Następnie przesiadamy się do GT-R'a (de facto do nowoutworzonego pokoju) i wszystko odbywa się w ten sam sposób.

Zatem odbędzie się 12 wyścigów w 6 piątkowych wieczorów, począwszy od 4 sierpnia 2017 roku o godzinie 22:00.

WYNIKI:
http://imgur.com/a/bSWu1

KLASYFIKACJA GENERALNA
po 5 rundach (10 wyścigach)

1. 227 pkt - Bart-as
2. 116 pkt - Bilasek21
3. 107 pkt - revetion
4. 101 pkt - p_kwiatek
5. 100 pkt - GrandeBombik
6. 79 pkt - skowronPL1
7. 78 pkt - GTPL_doman70R
8. 65 pkt - krzychu1407
9. 46 pkt - Diego043
10. 41 pkt - sychal_
11. 38 pkt - aliench*jen
12. 28 pkt - pepe_0909
13. 14 pkt - FinekPL
14. 12 pkt - Warm_Beer_FTW
15. 12 pkt - errorpl
16. 7 pkt - mattaman_PL
17. 0 pkt - siniak

Edytowane przez SzczwanyGapa
aktualizacja wyników

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ależ oczywiście. Jak dotąd lista chętnych wygląda tak:

1. p_kwiatek

2. FinekPL

3. revetion

4. siniak (oprócz pierwszego wyścigu - urlop)

5. mataman

6. Bart-as

7. Error

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko kwiatek żeby twój Event nie kolidował z tymi już istniejącymi....

A tak na marginesie prośba żebyś konsultował wczesniej z nami takie Eventy...bo co by było gdyby tak nagle wszyscy forumowicze zrobili po Evencie.....? Ale wydaje mi się że w piątki jest WEC Seby...pisalem Ci na pw chyba wyraźnie.

Zmień termin zawodów na inny.

Nie ma samowoli...:0LOL:

Masz wolne dni od wtorku do czwartku, wybierz jeden z nich i startuj z zawodami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z którymi eventami koliduje? Z poniedziałkowym Shuffle, czy z czwartkowym Fun Race?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak może kolidować z poniedzialkiem i czwartkiem jak ty chcesz to robić w piątek...?

Poniedzialek-shufle

Wtorek - wolne

Sroda- wolne 

Czwartek Fun Race teraz jest w niedziele czyli czwartek też wolny, reszta dni jest zajęta. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zatem jeśli ktoś ma ochotę pościgać się w piątkowe wieczory, ale nie w Project CARS, to nie może? Albo pC albo nic? Czy ktokolwiek napisał, że ma w nosie serię, w której aktualnie bierze udział i idzie do Kwiatka ścigać się Nissanami w AC?

Bądźmy poważni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwiatek nie mogłeś zostać na tamtym forum? Ludzi mogłeś organizować przez PSN dodatkowo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na każdym forum gdzie są forumowe ścigania to one są prirytetem, bo może ktoś chcieć jechać i oficjalne wyścigi i te fun race, więc żeby ktoś nie musiał wybierać robi się te fun race w inne dni, to chyba zrozumiałe. I nim się nie musi gdzieś przenosić, wystarczy współpraca.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, SzczwanyGapa napisał:

Zatem jeśli ktoś ma ochotę pościgać się w piątkowe wieczory, ale nie w Project CARS, to nie może? Albo pC albo nic? Czy ktokolwiek napisał, że ma w nosie serię, w której aktualnie bierze udział i idzie do Kwiatka ścigać się Nissanami w AC?

Bądźmy poważni.

Kwiatek a jeździj sobie z kim chcesz w co i kiedy chcesz ,nikt Ci nie broni ,ale nie może być sytuacji że są dwa Eventy w jeden dzień...ukrylem twój Temat i wyjaśniłem  Ci dlaczego wszystko na pw. Ja nie jestem przeciwnikiem broń Boże. Takie spontan wyscigi to jeździj kiedy chcesz a to twoje to juz nie spontan tylko normalny Event...a ty bez pytania kogo kolwiek z Moderatorow czy Administracji i jeszcze w Meda Shuffle Racing zakładasz swój temat ze swoim Eventem...no sory ale tak nie wypada....ale spoko...potem wyraźnie napisałem  Ci na pw żebyśmy się dogadali co i jak, a Ty nagle tworzysz nowy Temat z Eventem....Hmmmm

Ale ok są Wakacje ,gorąco może nie skumałeś.... To teraz pisze że tylko wtorek , środa ,czwartek jest wolny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Źle cię zrozumiałem na początku i myślałem, że chodzi tylko o to, że napisałem nie w tym temacie co trzeba. Nie wiedziałem, że macie zasadę iż jednego dnia odbywać się może tylko jeden event i założyłem, że każda gra może mieć oddzielny kalendarz. Mea culpa.

Godzillę zorganizuję na innym forum, a tutaj może we wrześniu mi się uda coś zorganizować. Może być?

Swoją drogą, to wypadałoby zmienić nazwy działów z "Online" na "Shuffle Racing", a "Dyskusja ogólna" na "FunRace" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi bardziej o dzień i godzinę, jak w piątek jesteś wstanie jechać o innej godzinie np. Po oficjalnym wyścigu lub przed tak żeby skończyć przed rozpoczęciem oficjala to pewnie by dało radę, tylko czy znajdą się tacy zapaleńcy co przejdą z wyścigu na wyścig.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłbym chętny na piątkowe ściganie o tej porze. Czy w takim razie ktoś w AC organizuje eventy w piątek ok. 22:00?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że w ten piątek nie ma oficjalnych wyścigów,  nie widzę wiec problemy żebyście jechali w ten piątek....ale tak jak szczwanemu pisałem na pw jak będzie WEC Seby to bedziecie musieli przełożyć termin...narazie daje wam zielone światło :)

Szerokości przyczepności :drivingauto:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To w takim razie proszę mnie dopisać na piątek: Bilasek21

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Skoro mamy zielone światło, to zaktualizuję listę:

1. p_kwiatek

2. FinekPL

3. revetion

4. siniak (oprócz pierwszego wyścigu - urlop)

5. mataman

6. Bart-as

7. Error

8. GrandeBombik

9. Bilasek21

10. Diego (oprócz pierwszego wyścigu)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwa bardzo intensywne 10-cio okrążeniowe wyścigi za nami:dresiarz:

Gratulacje Pepe za W1 i Bilasek za W2:23_130_2:Piękna jazda:2puchar:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajne ściganko mieliście w piątek, czekam na jakiś podrasowany onboard od Kwiatka :upup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Pierwsze koty za płoty.
Organizacyjnie chyba nie było źle, chociaż pierwszy pokój postawiłem nie taki jak trzeba :P, a z założeniem drugiego miałem jakieś trudności techniczne, bo tak: wyszukiwarka serwerów zamulała, wywalało mnie podczas zakładania pokoju, pokazywało że nie udało się stworzyć pokoju, a po resecie, że pokój o takiej nazwie już istnieje, bo okazało się, że jednak założyłem pokój tylko mnie z niego wywaliło zanim do niego wszedłem :v

Pierwszy wyścig zakończył się restartem, bo połowa stawki nie pokonała nawet jednego zakrętu :) Fakt, że po kwalifikacjach miałem skręconą kierownicę i ruszając wyrżnąłem w aliena, to szczegół.

Po restarcie już nie było tak źle, chociaż mataman próbując ominąć Barta zahaczył revetiona i poszedł w bandę. Za trzecim zakrętem krzychu złapał zielonego i wracając na tor wyeliminował z dalszej jazdy Bilaska. Nie spodziewałem się tak szybkiego awansu z P7 na P4. Ożeszwmorde podium w zasięgu. Długo się tą pozycją nie nacieszyłem, bo Finek miał większą prędkość na wyjściu i wyprzedził mnie w szykanie składającej się z zakrętów 4-5. Ale nie wytrzymał ciśnienia, bo trzymałem się go jak rzep psiego ogona i czuł mój oddech na karku i wziął wypadł na pierwszym zakręcie drugiego okrążenia. Tak się tym faktem podjarałem, że za szybko wszedłem w 2 zakręt, źle się złożyłem w 3, złapałem trawy i stanąłem obrócony o 180 na środku toru. Mataman dzielnie przyjął kolejnego strzała (niemal czołowo) i gdyby nie jego wizyta w boksie, to dojechałbym ostatni. Samochód miałem jakiś rozdygotany i niepewny w zakrętach, więc resztę wyścigu po prostu jechałem bez przygód.

http://www.youtube.com/watch?v=Ygo_9Xmy6uI

Drugi wyścig poszedł mi jeszcze gorzej: dostałem strzał zaraz po starcie i już nikogo więcej nie dogoniłem. Nagrania nie mam, bo nie zapisałem przed wyłączeniem gry.
Dzięki za wysoką frekwencję, mam nadzieję że się podobało i do zobaczenia na Brands Hatch GP.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozwaliłeś system tym startem ze skręconymi kołami :037::upup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Runda 2. Brands Hatch GP, piątek 11 sierpnia 2017, pokój od ok. godz. 21:45

Lista chętnych:

1. p_kwiatek

2. revetion

PS wyniki rundy pierwszej będą jutro, bo miałem bałagan w screenshotach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, SzczwanyGapa napisał:

Lista chętnych:

1. p_kwiatek

2. revetion

3. bilasek21

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach