Med

Runda 7 - 7.08.2017r.

41 postów w tym temacie

Zapraszam do zapisów na rundę 7

Tor losuje: sychal

Pokój postaram się założyć ok. 21.00, zaraz po losowaniu

Jak nie uzbiera się grupa co najmniej 6 osób, wyścig przekładamy na za tydzień (14.08.2017)

Obowiązuje całkowity zakaz robienia jakichkolwiek setupów w aucie !!

Startujemy Z odwróconym GRIDEM. Wszelkie informacje z tym związane opisane są w regulaminie.

Proszę o skopiowanie listy:

1. medmaxx89

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

4. p_kwiatek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

4. p_kwiatek

5. warzyone - Lotus Elise (nie na 100%)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

4. p_kwiatek

6. Mello - bez paków

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, MelloYello83 napisał:

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

4. p_kwiatek

6. Mello - bez paków

7. Bilasek21 - teraz Porsche mi przypada?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz będzie Supra a na finał Porsche ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jak dobrze:) To tym bardziej jestem;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

4. p_kwiatek

6. Mello - bez paków

8. kupczyk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

4. p_kwiatek

6. Mello - bez paków

8. kupczyk

9.sychal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

4. p_kwiatek

6. Mello - Lotus elise 

7. Bilasek21 

8. kupczyk

9.sychal

10. Potulwojtek (na 90%) - nissan 370z nismo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

4. p_kwiatek

5. warzyone - Lotus Elise 

6. Mello - Lotus elise 

7. Bilasek21 

8. kupczyk

9.sychal

11. Dr-yogi-reborn - toyota supra 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

4. p_kwiatek

6. Mello - Lotus elise 

7. Bilasek21 

8. kupczyk

9.sychal

12. Rashid_spy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. medmaxx89

2. GrandeBombik

3. Bart-as

4. p_kwiatek

6. Mello - Lotus elise 

7. Bilasek21 

8. kupczyk

9.sychal

10. Potulwojtek (na 90%) - nissan r34 gtr

12. Rashid_spy

13. YasiekB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy komuś będzie przeszkadzało, że dwa ostatnie wyścigi (czyli dziś i za tydzień) pojedziemy o 21.40 i będą trwały 50min. ? W zamian 2 zawodników zasili nasze szeregi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A losowanie i pokój od której?

...mi pasuje... wszystko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kłamiesz :) mogę o 20.40 zrobić losowanie i postawić, żeby była ta ustawowa godzina 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra załapałeś mnie:) Zaraz się włączam:dresiarz:

Takumi do boju!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak Takumi jeździł i wszystko wygrywał tą taczką? 

Czwarte miejsce i tak nieźle... po kilku wypadkach:2rower: Pierwszy po kontakcie z GrandeBombikiem (niestety ani On, ani ja nie mogliśmy uniknąć kolizji), a potem chyba ze trzy razy spiny na własne życzenie. Jedyne usprawiedliwienie że miałem od prawie samego początku uszkodzony samochód i skrzywioną kierownicę.

Przepraszam kolegę w żółtym Lotusie że po moim bączku zagrodziłem mu przejazd, ale ładnie dał radę ominąć:0dirol:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runda 7 za nami, fajnie było, frekwencja już lepsza.

Na początku miałem mega lagi (pierwsza minuta filmu mówi sama za siebie), nie wiem o co chodzi, z łącza korzystałem tylko ja. Na szczęście jeszcz przed startem wszystko wróciło do normy. Całe szczęście że wróciło, bo gdyby trzeba było robić restart to zaraz ekipa by się zaczęła wykruszać.

Po starcie powoli zacząłem przebijać się do przodu. Dzięki wielkiej mocy, spokojnie dawałem sobie radę z autami oponentów na prostych. Na zakrętach starałem się trzymać optymalną linię i w ten sposób nie dawać się wyprzedzić. I tak sobie trwałem bliżej przodu stawki, aż na szóstym okr. wydzwoniłem. Auto zrobiło rolkę i nie było w stanie jechać do przodu (26:20 na onboardzie). Po tym jak nie byłem w stanie ruszyć z miejsca, teleportowałem się do PIT i zacząłem gonić.

Niestety dla Barta nie spodobało się to, mimo że na 1 Rundzie również to uczyniłem i tam nie miał zarzutów :huh: No chyba że Ci to umknęło Bart? Teleportowałem się w 1:50 min okrążenia, także nawet najdłuższe posiedzenie w PIT było by krótsze i żadnych sekund na tym nie zyskałem. Wiadomo że coś takiego w realnym ściganiu nie istnieje. Ale w realnym ściganiu nie ma też takiej fun-serii jak Shuffle (albo jest baaardzo mało znana), wszyscy jeżdżą dla $$, rozgłosu i ogólnie żeby karierę pchnąć do przodu. Prawdziwi kierowcy z tego żyją. A to co my robimy na konsolach to tylko i wyłącznie zabawa. Bardziej lub mniej naśladująca real driving, ale to wciąż zabawa. Więc, według mnie, można iść na odstępstwa od prawdziwych zawodów.

Wszystkim nie dogodzisz niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczorajszy tor to była dla mnie czarna magia, ale nadeszła pora (chcąc/nie chcąc), aby się z nim zmierzyć:) Tor fajnie pokazywał różnice (plusy i minusy) pomiędzy pojazdami: Porsche mogło w końcu rozwinąć skrzydła na prostych doskonałe, ale w zakrętach już pewnie pojawiał się problem, AE86 świetnie składały się w zakrętach, ale niestety traciły na prostej przez krótką skrzynię (może w przyszłych seriach przy tak zróżnicowanych samochodach należy dać możliwość ustawienia skrzyni), Lotus miał to czego brakowało AE86 był świetny w wolnych/szybkich zakrętach i niezły na prostych, a moja supra coś nie chciała się składać w szybkich zakrętach, ale nadrabiała za to na prostych:) Ogólnie wyścig udany bez większych przygód poza awaryjnymi hamowaniami przed wypadkami. Gratulacje dla Piotrka za wygraną i świetne czasy:) Wrzuciłem cały przejazd łącznie z procedurą zmiany gridu, gdyż to co pokazał Med jadać na dwóch kołach... No no... 007 jest malutki przy Tobie;) 

U ciebie Med to się dopiero działo na początku (pierwsza minuta):huh: U mnie to było spokojniej poza twoimi popisami:cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też się musiałem tydzień temu teleportować na Highlands, bo moje auto nie nadawało się do jazdy po tym jak przypadkowo Med we mnie przydzwonił. Mi się wydawało, że jak auto jest totalnie zniszczone lub nie nadaje się do jazdy to jest to dopuszczalne. Po teleporcie jest się przecież w plecy. Jak przyjmujemy, że jest dyskwalifikacja za teleport to Med odejmij mi punkty za Highlands, a połowę graczy wyklucz z wczorajszego wyścigu. Ja zakładam, że seria Shuffle to taki bardziej Funrace. Auta mamy jakie mamy i dwa ostatnie wyścigi po Highland i Black Cat to pomyłka, bo kto ogarnie takie tory w trakcie 30 min treningu. Zawsze będą jakieś akcje, bo te trasy nie wybaczają. Zlikwidujmy teleporty, restarty wyłączmy sobie HUDy, bo przecież ich też niema w "rzeczywistości" to do mety dojadą 4 auta z 13 z czego będą je dzieliły mega odległości. Ja rozumiem, że są zasady CRC, ale jak się mamy do nich stosować w 100% to powinny być równe samochody, normalne tory i pamiętajmy, że Assetto Corsa to ciągle lagi i problemy techniczne. W tej serii wg mnie powinnyśmy iść na kompromisy, bo nie jest to Liga tylko Funarce. Przynajmniej ja to tak odbieram.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są okoliczności w których teleport daje in + w stosunku do standardowego zjazdu do PIT, czyli np. celowy teleport zaraz za minięciem linii S/M. Ale za takie będą DSQ. Kontynuując Twój wpis, po tym jak dojedzie do mety 4 zawodników, na następny wyścig zgłosi się zamiast 10+ osób to może z 6.

Zapomniałem wcześniej napisać:

- Sychal otrzymuje ostrzeżenie za mocne ścięcie białej linii (4:10 na moim filmie)

- Rashid - 2 pkt. za kilka ścinek bez odpuszczania gazu (14:05 , 14:25)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Med napisał:

...np. celowy teleport zaraz za minięciem linii S/M....

Możesz rozwinąć myśl:) Jakie to daje korzyści? Ja rozumiem, że jak się teleportujemy jak najszybciej od chwili przekroczenia linii startu to tracimy najmniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz