Med

Runda 7 - 7.08.2017r.

41 postów w tym temacie

Np. jedziesz autem w którym już nie ma prawie paliwa (a ma bak powiedzmy 80L), ma zużyte opony i dodatkowo jest dość mocno poobijany. Zjeżdżając do PITu, wyhamowując w odpowiednim miejscu, klikając i zaznaczając wszystko i na koniec czekanie na uporanie się z tym wszystkim przez mechaników zajmie Ci ok. 1min.

Mijając start i klikając PIT pojawiasz się tam nowym, zatankowanym, na świeżych oponach autem, którym możesz od razu ruszyć i dalej się ścigać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem. A jak zrobisz teleport po przekroczeniu linii start/meta to gra nie karze w żaden sposób np. - okrążanie, a jak się zrobi przed to anuluje całe okrążenie. Dobrze rozumiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze rozumiesz, nie ma wtedy żadnej kary ;) Może patch 1.15 coś zmieni, ale póki co nie wiadomo nawet kiedy będzie. Devsi ciągle tylko 'as soon as possible' :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kiepsko to rozwiązali:/ Mimo to zakładam, że w Shuffle jeżdżą poważne osoby i takich jaj nikt nie robi. W sytuacjach wyjątkowych jak nie unieruchomienie pojazdu oraz uszkodzenia, które znacząco uniemożliwią dojazd do PITU, dodatkowo zagrażając innym uczestnikom wyścigu, teleport powinien być dopuszczalny, bo moim zdaniem część osób się z czasem po prostu odbije. Osoba, która dopuściła się teleportu powinna to zgłosić po wyścigu i załączyć materiał video.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic patch nie zmieni w tej materii, tak jest już na Pc od lat, i gdyby mogli to zmienić to by już dawno zmienili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Bilasek21 napisał:

, dodatkowo zagrażając innym uczestnikom wyścigu, teleport powinien być dopuszczalny, bo moim zdaniem część osób się z czasem po prostu odbije. Osoba, która dopuściła się teleportu powinna to zgłosić po wyścigu i załączyć materiał video.

Dokładnie tak samo myślę, co mniej wprawni kierowcy się zniechęcą i będą długie wyścigi w kilka osób.

Mariusz, miałem na myśli dodanie jakiejś kary czy coś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no o to mi chodziło, bo powinno być z automatu DSQ jak to ma miejsce w pcars.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja mimo to wolałbym, aby gra karała za teleport np. karnym okrążeniem. DSQ pustoszy pokoje w szczególności w Funrace. W Ligowych zmaganiach DSQ za teleport jest zasadna.

Edytowane przez Bilasek21

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Bilasek21 napisał:

Ja też się musiałem tydzień temu teleportować na Highlands, bo moje auto nie nadawało się do jazdy po tym jak przypadkowo Med we mnie przydzwonił. Mi się wydawało, że jak auto jest totalnie zniszczone lub nie nadaje się do jazdy to jest to dopuszczalne. Po teleporcie jest się przecież w plecy. Jak przyjmujemy, że jest dyskwalifikacja za teleport to Med odejmij mi punkty za Highlands, a połowę graczy wyklucz z wczorajszego wyścigu. Ja zakładam, że seria Shuffle to taki bardziej Funrace. Auta mamy jakie mamy i dwa ostatnie wyścigi po Highland i Black Cat to pomyłka, bo kto ogarnie takie tory w trakcie 30 min treningu. Zawsze będą jakieś akcje, bo te trasy nie wybaczają. Zlikwidujmy teleporty, restarty wyłączmy sobie HUDy, bo przecież ich też niema w "rzeczywistości" to do mety dojadą 4 auta z 13 z czego będą je dzieliły mega odległości. Ja rozumiem, że są zasady CRC, ale jak się mamy do nich stosować w 100% to powinny być równe samochody, normalne tory i pamiętajmy, że Assetto Corsa to ciągle lagi i problemy techniczne. W tej serii wg mnie powinnyśmy iść na kompromisy, bo nie jest to Liga tylko Funarce. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Hej,

mnie też musicie chyba ukarać jechałem z kokpitu z wyłączonym HUDem i skończyło mnie się paliwo :)  dla tego byłem na koniec wyścigu na tak wysokiej pozycji.

Ale jak odwrócę tabalę zobaczę Mello na czele :).

Było szeroko więc nic ciężkiego nie nabroiłem sory za Spina ale to już mi kolega wybaczył.

Pozdro dla całe stawki do następnego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam Bart za to uderzenie. Niby po odbiciu nic nie mogłem zrobić, ale nie powinienem jechać na pałę, podniecony, że mogę Ciebie wyprzedzić. Po tym crashu nawet nie wiedziałem, że kogoś walnąłem. Nie jestem pewien, czy przeze mnie w tej sytuacji jeszcze czerwone Audi nie oberwało i może ktoś jeszcze...? Sorry wszystkim :( To mój kolejny wyścig, gdy na początku po rozbiciu auta spadam na sam koniec i muszę gonić.

Pogoń opłaciła się, finalnie po problemach innych oraz wykorzystując idealny chyba tor dla Cayenne, udało się wyjść na piąte miejsce. Potencjał auta pokazały best lapy. W następnym wyścigu muszę sobie powiesić kartkę: PRZEZ PIERWSZY LAP JEDŹ SPOKOJNIE!

Co do teleportów, to generalnie uważam że nie powinno ich być, ale w sytuacji Meda (teraz obejrzałem filmik, po skomentowaniu na czacie) to nie dałby rady wrócić do pit, więc w takiej semi-fun serii takie zasady można dopuścić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to za tydzień w środę rusza już profi liga.

dzień: środa

godzina: 21.30

auto : prawdopodobnie BMW 235 racing

Kwali + wyścig, prawdopodobnie około 1h. Szczegóły u Bilaska.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Med ale shufle w poniedziałki zostaje...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, KaczyVR6 napisał:

Med ale shufle w poniedziałki zostaje...?

Tak, ale tak jak już wcześniej pisałem, będzie prowadzone na innym forum 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli tu już nie będzie tylko tam.ok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Med umknęły mi teleporty w pierwszej rundzie. Gdybym wiedział że tak jest i że tak można to nie zawracałbym Wam głowy swoją obecnością w Shuffle Racing. To co myślę o teleportowaniu i innych sztuczkach napisałem na czacie PSN i nie będę się powtarzał. Nie będę też prał naszych brudów tutaj na forum. Nie ma afery, po prostu przegapiłem ten fakt. Bawcie się dobrze. Ja od wczoraj jestem poza Shuffle Racing fun series/fun racing.

GrandeBombik nie ma problemu. Jak widziałem powtórkę ze swojego ujęcia to na napalanie z Twojej strony to nie wyglądało... taki jest Cayenne. W trakcie wyścigu myślałem że centralnie dostałem w tył i byłem trochę nakręcony, ale mi przeszło, bo okazało się że dostałem w bok w sumie w przypadkowej sytuacji. Szerokości:0wink: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miał być fajnie zmontowany film, ale mi się odechciało.

Auto świetne, toru nie znałem, obijałem się jak bobslej, dwa razy dachowałem i świetnie się bawiłem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz