Yarek

Mercedes Benz 190E 2.5-16 Evo2 DTM Brno Fun Race

29 postów w tym temacie

Mi na deszczu samochód w ogóle nie skręcał, więc się spokojnie ciągnąłem na końcu. Po zmianie opon znacznie lepiej się jechało i nawet byłem w stanie trzymać niezłe tempo, co pozwoliło sukcesywnie zmniejszać stratę do Seby. Niestety jak go dogoniłem, to za cholerę nie szło go wyprzedzić, bo zapomniałem wydłużyć skrzynię przed wyścigiem...:0dash2: i tak przez ładnych kilka okrążeń, aż do samej mety.

Ogólnie zabawa przednia. :0wink:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, bytkuba napisał:

Co Wy macie z moim nickiem. Ile razy mam pisać że jest to połączenie początku nazwiska i imienia. Jest to pierwsze forum na którym mój nick budzi takie zainteresowanie :23_130_2:

Kolego... My tu traktujemy sie jak rodzina i jak wiemy w rodzinie zna sie pewne smaczki o sobie nawzajem...  Niektorzy maja gadanko inni po prostu sa kosmitami bo szybko zasuwaja.. Inni no jezdza Passatem :) a jeszcze inni maja ciekawe nicki :)  Tobie padla opcja ostatnia... Nie trafilo ci sie najgorzej ale co najwazniejsze juz jestes w naszej grupie jakis  juz jestes okreslony masz swoj charakter...  Kazdy z nasz prowadzi swoj Byt jak potrafi.. Dlatego tez od Bytu swojego staraj sie chronic i nie daj sie nikomu na torze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, bytkuba napisał:

Co Wy macie z moim nickiem. Ile razy mam pisać że jest to połączenie początku nazwiska i imienia. Jest to pierwsze forum na którym mój nick budzi takie zainteresowanie :23_130_2:

Nie przejmuj się Kuba ,niektórym przedrostek byt kojarzy się z bytem a niektórym z odbytem, wszystko zależy od preferencji seksualnych.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie jak Tomaszan pisze. Niektórzy lubią żyć normalnie, bo a niektórzy lubią rzyć... :0ulan:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz