Sir Siekier

Project Cars 2 i wasze nastawienie do planow Portalu

Wstepne okreslenie sie w sprawie Nowej Ligi Project Cars 2 na tym forum   39 głosów

1. 1. Prosze wybrac najbardziej pasujaca fraze do twojego planu zwiazanego z Project Cars 2.

• Planuje zakupic Project Cars 2 oraz brac udzial w lidze LTE&PMC na zasadach przez nich okreslonych (Widok z kokpitu, ostre sedziowanie, full profesjonalna liga)
    • Planuje zakupic Project Cars 2 oraz brac udzial w lidze LTE&PMC na zasadach amatorskich ( podobnie jak to mialo miejsce w Project Cars)
    • Planuje zakupic Project Cars 2 oraz brac udzial w wyscigach Fun Racing
      0
    • Nie Planuje zakupu Project Cars 2
      0
    • Nie jestem zdecydowany co zrobie, gra jeszcze nie wyszla i nie wiemy co z nia bedzie.

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

49 postów w tym temacie

Witam serdecznie moi drodzy...

W zwiazku z tym ze jak wiadomo my jako organizatorzy lig LTE&PMC nie spimy i ciagle myslimy co by zrobic aby wam dobra zabawe zapewnic na okres szarej jesinie zimnej zimy i wiejacej wiosny postanowilismy przebadac rynek..(czyli Was robaczki nasze kochane). 

Prosze okreslic sie w ankiecie i wybrac najbardziej pasujace stwierdzenie ktore da nam odpowiedz jak bardzo mamy myslec i w jakiej skali!  Dlatego zapraszamy do ankiety.

Ankieta ma wlaczona opcje pokazywania nickow, tu chodzi o to aby zobaczyc czy nowe osoby tez sa zainteresowane naszym pomyslem.

No i na koniec konkurs!!

Zapraszamy do wymyslenia nazwy naszej ligi.. Na te chwile jak wiadomo jest to LTE&PMC liga wiec moze ktos ma pomysl lepszy... Ja ze swoje strony moge zupelnie niesmialo dac pomysl w stylu Liga McErrror :)

Dla urzytkownikow Tapa talka... Prosimy wejsc przez przegladarke!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje Pytanie. Kiedy startowałaby liga? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zaleznosci od sprawnosci Online.. Gdzies pazdziernik. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak celujecie w dzień wyścigu? weekendy? mam nadzieje, że piątek lub najlepiej sobota :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liga w PC2 startuje na poczatku października a pierwszy Event po wakacjach jeszcze w PC1 startuje 10.09.2017 godzina 21:30...niedługo więcej info.

A co do nazwy to znasz moją propozycję....PEL

Polish 

Elite

League

:fajnie:

Albo bez zmian....:hipnotyzowac:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się niestety pojawię dopiero po powrocie z wakacji. Co do ligi to jestem za jak najbardziej. Wydaje mi się, że nazwa powinna zawierać narodowość oraz być otwartą na inne narodowości... Podoba mi się PEL, ale nie wiem czy nie brzmi to jak POL - polish only league... 

No i jak mocno profesjonalna ona ma być? Nie wiem czy będę mieć odpowiedni staż do tej ligi :2rower:, nie wiem czy też to nie zamknie drogi nowym osobom. No ale to tylko moje przemyślenia. Lte kojarzy się z internetem... Może PRL - polish racing league. 

Takie dwa w jednym. Sędziowie jak za PRL będą problemy rozwiązywać :hahaha:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pol nie... Bo mamy kolege z UK. Plan jest ich wiecej sciagnac. PRL... No ja cie przepraszam...:(

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do godziny startów w PC 2 zostawmy 21;00 bo znów będzie tak ze skończymy GP i wszyscy odrazu się zawiną i nie będzie czasu na komentarze na świeżo :).  

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wnioskuję o 21.30 w niedzielę

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie też 21:30 najlepsza godzina

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

możemy wspólnie pomyśleć nad nową marką (nazwą) i na pc i na PS4 / XO mi jakoś PMC tez nie leży .

Można by np PCP co jest skrótem Project Cars Polska, ale to takie mało krzykliwe :zapytanie: więc czekamy na jakąś chwytliwą nazwę forumowych lig (marki) :pomysl2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe... proszę kto zawitał , oby nie po to by robić borute ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko, my z errorem znamy się od lat i przeżyliśmy nie jeden "kontakt" :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żartuje 😋

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pcp nie jest zle... Ja dalej obstaje PRL - polish racing league... Tylko error tutaj otwarte sprzeciwy wnosił! :diabelek:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego! Ten skrot ma zabarwienie historyczne... Nie i koniec:) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seba i ja polubilismy post Errora więc zgadzamy się z jego zdanien na temat skrótu PRL. I nie będzie takowego.

Polubilismy też twój ale raczej do momentu w którym wspomniałeś o PRL

😎
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja jestem za PEL ...coś z PMC i LTE w nazwie będzie :)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może by tak to odwrócić..? EPL :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale tu jest ograniczenie narodowe... Celujmy globalnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no ten PRL jest wiadomo z jakim zabarwieniem i od początku był bardziej humorystyczny niż jakkolwiek poważny. Tak szczerze to miało raczej to za zadanie rozbawienia a nie propozycji :clap:... 

Perl - polish elite racing league :037:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko wszystkim ale osobiscie myslalem ze wiecej osob wezmie udzial w calej ankiecie.. no na te chwile to wyglada to na to ze na 1 pokoj sie bedziemy bawic.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Error jeden pokój, ale za to same kozaki :zwyciestwo2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.