KaczyVR6

Pierwsza Runda PMC & LTE - League [ GT 4 Series ] Bathurst - 10.09.2017 - godzina 21:00

88 postów w tym temacie

Musisz zdrady BMW dokonać i będzie szło lepiej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aj nie wiem dlaczego ta data się zmieniła. Ale nic jak można czas poprawić to pojawi się kolejny filmik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym bardzo słabym czasem to Error nie przesadzaj bo zniechęcasz slabszych.Co ja mam powiedzieć na swoje 2.20 ?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nagrane,czeka na lepsze czasy ;)

Zresztą pytałem czy link do filmiku ma być ma być ostateczny i pisałeś,że tak.Czyli rozumiem,że nie można poprawiać ?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mozna poprawiac. Ralfinio92 pytal i na te chwile mozna.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to mój przejazd pomiarowy 2:15,554

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sieniu piękny przejazd, perfect linia jazdy, pełny PRO:0wink:

13 godzin temu, gabdob napisał:

Z tym bardzo słabym czasem to Error nie przesadzaj bo zniechęcasz slabszych.Co ja mam powiedzieć na swoje 2.20 ?

z tym czasem to do D grupy Error pujdzie

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No super! Ja mowilem Ginia to petarda! Zaczyna sie robic ciekawie z czasami.

Pioniu na te chwile jestem w A :) to od was zalezy czy trafie do Dy!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój czas 2:15.930

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

2.19.504

Edytowane przez Danek8889
2.19.574
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Pierwszy i ostatni raz to robie, uwazam to za kwalifikacje do pokoju A lub B a od nastepnego razu wg normalnych zasad jak w poprzednim sezonie , czyli przechodza 1.2.3 do pokoju A

Edytowane przez pioniu
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój przejazd 2.17.303 (ABS i tak mi chyba nie działał mimo, że był niby włączony, albo coś namieszałem :0LOL:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, jak zwykle komentarz gdy jest wymaganay.

Danek ty maly Oszuscie :) miales czas 2:19:574 a nie 504... Ja widze wszystko :D  jak patrze :) 

Juz widze kolejne filmy wypadaja calkiem dobrze. 

Jedna uwaga. Pamietajcie bowiem ze zrobienie czasu to nie wszystko! Nalezy rowniez zaznaczyc swoja obecnosc w kalendarzu:

Taki Bowiem Pioniu masz Top czas ale nie ma cie w kalendarzu... w sensie nie ma cie na wyscigu :) 

Jeszcze raz chcialem tylko poiwedziec ze my wiemy ze wam sie wydaje ze tylko klody pod nogi rzucamy zeby wam ciezej bylo w tych waszych i tak ciezkich zywotach... Jednak moze tak pomyslcie sobie ze poprzez marudzenia narzekania oraz po prostu olewanie tego co jest i jak jest w regulaminie nie szanujecie swoich wspolzawodnikow... Juz nie mowie tu o nas misiach co to pisza organizuja czy sprawdzaja.. My to wiemy ze guzik z pentelka dostaniemy a nie szacunek ( a ja to juz wogole, Tyle ze ja to robie dla wlasnego ego) jednak moze przez szacunek dla takiego Danka Yarka Sylwka Martusi po prostu ogarniecie to. Pozatym naprawde jest tyle jest miejsc do scigania w internecie... Ja sie bede cieszyl jak bedzie 10 osob ktore sa szczesliwe z tego ze zrobily cos dobrze wg zasad. 

No i najwazniejsze. Dopuki nie zobaczymy innej drogi eliminacyjnego to po prostu trzymamy sie tego co jest na te chwile. Sa eliminacje w tej formie i w tej formie beda. Do kazdego wyscigu w tej serii.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

GabRieloS73 2.19.103

Edytowane przez gabdob
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dodam do tego co napisał Error, że taka forma kwalifikacji przed każdym wyścigiem jest bardzo dobra, bo eliminuje tych wszystkich, którzy wpadają na wyścig nieprzygotowani i w ostatniej chwili, pytają "czym jedziemy i czy ktoś poda jakiś setup" i w efekcie dojeżdżają do mety lub nie, czyniąc po drodze większe lub mniejsze zamieszanie na torze. Ja wiem, że w związku z taki rozwiązaniem trzeba poświęcić nieco więcej czasu niż dotychczas ale w życiu nie ma nic za darmo. Ja potrzebuję trochę treningu żeby na torze nikogo nie zabić i wielu z nas ma tak samo, bo takich sylwestrów zbyt wielu w naszym gronie nie ma, co to przyjdzie, wsiądzie wygra z godzinną przewagą i jeszcze nikogo po drodze nie uszkodzi :) Dlatego osobiście takie wymuszenie przygotowania uważam za bardzo dobre i może każdemu tylko pomóc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pełna zgoda. Godzinka lub dwie na trening. Odpalasz 5 minut wyścig i jest duża szansa, że wyjdzie coś z tego.  

Ale nie każdemu pasuje. Jak każda forma eliminacji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mili Państwo...

PMC&LTE League - Yasiek.B - Bathurst 2:32.959

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro cię widzę o 20:00 na treningu Yasiek. 10 sekund będziemy urywać. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja powiem tak że ta forma Q promuje szybkich a nie tych co jeżdżą regularnie :) . Możesz co dwa tygodnie wpadać na event w końcu Q tygodniowe mówią o podziale pokojów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yasiek, kolejny gosc ktory wymyslil cos nowego! Brawo. Tak dlugo trasmitujesz az ci wyjdzie przez co w sumie nie tracisz czasu na ciagle kombinacje z trasmisja lub brakiem. Super!. Kolko choc wolne to zaliczone :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz