KaczyVR6

Pierwsza Runda PMC & LTE - League [ GT 4 Series ] Bathurst - 10.09.2017 - godzina 21:00

88 postów w tym temacie

W1

Dla mnie piękny wyścig. Dzięki bezpardonowej walce i wypadkom kolegów awansowałem na P4 i na tej pozycji dojechałem do mety :)

W2

Dobrze się zaczęło, potem dziwne zachowanie GabRielo podczas wyprzedzania (będzie protest), a po kilku początkowych kółkach kłopoty z kierownicą, która wyrzuca mnie do menu. Starałem się szybko ewakuować żeby nikomu nie zepsuć wyścigu, jeśli mimo wszystko tak się stało to bardzi przepraszam, ale to feler kierownicy daje o sobie znać... jestem z tego powodu simracingowo za-ła-ma-ny:huh:

Moje onboardy

W1

W2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to na szybko napisze...

Kwali.. Poszly bardzo ok. Spodziewalem sie dobrego wyniku i p4 nie bylo zle. 

R1. Atomomwy start typu Rosberg. Mega. Jednak czar prysl przy pierwszym zakrecie. Kierownica wariowala z FFB. I tak caly wyscig. Skonczylo sie slabo. Nie jestem zadowolony. 

R2. No tu to juz konkretny dramat. Co ja narozwalalem to auto. 

Uwagi:

Tak na szybko. Kuba Ty cos za nerwowy jestes sie zabierasz za nas jak za worki z piaskiem. Widze i czytam ze dosyc mocno sie obchodziles z niektorymi. Wydaje mi sie nalezy abys sie zastanowil i trochu uspokoil swoj poped na torze, a jeszcze na tym torze to juz wogole. 

Filmy i foto z rezultatami jutro/

Fajnie by bylo gdyby ktos zrobil fajna relacje foto z wyscigow. Wiem ze R2 nie wszystkim sie zapisal wiec jesli ktos ma taka mozliwosc to prosze bardzo. Super by bylo sobie popatrzec na te auta ! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

30 minut temu, Sir Siekier napisał:

No to na szybko napisze...

Kwali.. Poszly bardzo ok. Spodziewalem sie dobrego wyniku i p4 nie bylo zle. 

R1. Atomomwy start typu Rosberg. Mega. Jednak czar prysl przy pierwszym zakrecie. Kierownica wariowala z FFB. I tak caly wyscig. Skonczylo sie slabo. Nie jestem zadowolony. 

R2. No tu to juz konkretny dramat. Co ja narozwalalem to auto. 

Uwagi:

Tak na szybko. Kuba Ty cos za nerwowy jestes sie zabierasz za nas jak za worki z piaskiem. Widze i czytam ze dosyc mocno sie obchodziles z niektorymi. Wydaje mi sie nalezy abys sie zastanowil i trochu uspokoil swoj poped na torze, a jeszcze na tym torze to juz wogole. 

Filmy i foto z rezultatami jutro/

Fajnie by bylo gdyby ktos zrobil fajna relacje foto z wyscigow. Wiem ze R2 nie wszystkim sie zapisal wiec jesli ktos ma taka mozliwosc to prosze bardzo. Super by bylo sobie popatrzec na te auta ! 

Następnym razem się postaram :-/ Przepraszam za wszystkie incydenty. Karma wróciła w R2 na ostatnim zakręcie :)

Następnym razem się postaram nie zawadzać innym (x2). Jak sami widzicie to chyba pierwszy wyścig w którym coś... i to nie raz. A że nerwowy to prawda. Przed wyścigiem stało się coś nie dobrego... . A oliwy do ognia dolał spin w R1 i osoby które nie wiedzą jak się dubluję + popsute kółko w kwali przez wolną zygzakowatą jazdę Gebskyta. Gebskytowi też pomogłem wyjechać poza tor tam gdzie Geluninowi . Na szczęście też złapałem trawę. 

Mam nadzieje że za tydzień będzie poprawa zachowania i mniej nerwowej atmosfery przed wyścigiem. 

Edytowane przez bytkuba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy super, drugi  super  :P

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bart-as to jakaś dziwna sklejka była.Ja miałem odwrotne wrażenie,szkoda,że powtórek nie mamy to byśmy wiedzieli więcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

R1 :kierowcaw:  R2 :kierowcaw:         nie jestem zbyt zadowolony z Q....... i z R1 R2 dużo szcescia bylo.... koledzy musza potrenowac powroty na tor,,,,az sie płakać chce... nie wspomne o obranie, 1-dna zmiana toru jazdy a nie latanie jakn żyd po pustym sklepie.......teraz juz wiedzą niektórzy dlaczego ja zawsze trenuje wyprzedzanie, tak własnie uczymy sie zachowan rywali i jazdy obok siebie, tory zawsze sa na tyle szerokie że we dwoje można jechać obok i miejsca starcza....z ArsenalHD nie raz jechaliśmy i nawet do siebie zdążyliśmy sobie pomachać hahahaha, tak wiec zamiast tych kółek Q to może potrenujmy jazde obok siebie, dobieżmy się w pary i jazda obok siebie a potem na zmiane dojazd, wyprzedzanie, blokowanie z 1-dną zmianą toru jazdy a potem ucieczka, do następnego :0wink:

Edytowane przez pioniu
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja powiem tyle że tym BMW nie da się rywalizować. Jak by auto niższej klasy. :( Nawet uszkodzony Aston był szybszy od BMW na prostej. Męczarnia cały wyścig :( event spisany na straty słabo przygotowane Auto przez zespół z Bawarii .

Mój przejazd

1:58:40 karma wróciła @bytkuba. :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Maldonado :drinkwine:

A dosłownie 10s wcześniej od momentu obserwacji naszej dwójki incydent z GabRielo i cała przewaga nad Mietkiem... .

Edytowane przez bytkuba
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to aby aktualizowac moja wypowiedz 

R1:

R2:

Galeria:

Facebook (Jesli ktos ma jakies fotki ze wczorajszego wyscigu, np relacje foto, to prosze o kontakt to wrzucimy i wtedy kazdy bedzie mogl zobaczyc co zescie zrobili)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i jak ktoś tabelki z wynikami ma bo nie wiem czy moje są aktualne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek w Link Facebook zajrzyj.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Gelunino, prosze sie odzywac dopiero jak plansza z wynikami sie wyswietli. Pozatym brawa za przestrzeganie tego ze nie odzywamy sie podczas wyścigu.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rewelacyjne kwalifikacje i P2 w R1. Niestety Gina słabo startuje i ma mniejszą prędkość na prostej, co przyniosło stratę 2 pozycji. Na szczęście Errora udało się wyprzedzić i przede mną został Mietek i Kuba. Po jakimś czasie Kuba gdzieś się zaplątał i wylądowałem na P2 za Mietkiem. Ten też miał chwilowe kłopoty i na krótko udało się wdrapać na P1. Na krótko, bo przewaga prędkości na prostej pozwoliła Mietkowi wrócić na P1. Potem drobny błąd i na plecach wylądował mi Pioniu. Kolejna prosta i spadam na P3. Myślę, nie jest źle. Ale w połowie ostatniego okrążenia przypadkowo zredukowałem bieg w niewłaściwym miejscu, co skończyło się kontaktem z betonem, kilkoma obrotami wokół własnej osi i zaparkowaniem odwrotnie do kierunku jazdy. A że tor w tym miejscu był wąski, więc nawracanie trochę mi zajęło. No i musiałem przepuścić Kubę i Barta, którzy zdążyli już do mnie dojechać. Meta w rozbitym aucie i na P5, to i tak lepiej niż się spodziewałem na tym torze.

W R2 spokojny początek aż do chwili, kiedy Kuba manewrem policyjnym wpasował mnie w bandę i bezczelnie wyprzedził  nie pytając nawet czy wszystko ze mną w porządku. Uszkodzeń nie było, więc jechałem dalej planując zemstę na późniejszych okrążeniach :D Niestety, chyba na 5 okrążeniu kogoś postawiło w poprzek tuż przede mną na wyjściu z ostatniego zakrętu (nie mam powtórki więc nie wiem kto to) i był spory dzwon, po którym konieczne było zjechanie do pit. Całe okrążenie jazdy złomem. Potem pogoń połączona z oszczędzaniem opon i przy dużej dozie szczęścia i pecha innych ponownie P5 na mecie.

Graty dla pudeł i dzięki wszystkim za fajne ściganko. Do zobaczenia  w Ameryce. Tam Gina ma mniejsze szanse ale będziemy walczyć :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Maldonado x5 :drinkwine: :0dash2:

Edytowane przez bytkuba
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się