KaczyVR6

PMC & LTE - League [ Dyskusja ogólna ]

112 postów w tym temacie

Trochę bez sensu jakby był wymóg jazdy do końca, przecież zawsze pierwsze kółko możesz pojechać wolniej i nie zdążysz trzeciego nawet zacząć. Wtedy też lejesz mniej paliwa. Wszystko to kwestia tego ile kto chce wyrobić pomiarowych kółek.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no pytam tylko. 

Inne pytanie mi się nasuwa. Może czas założyć kanał ligowy na YT? Skoro w PCars2 będzie można transmitować wyścig z pozycji reżysera. Może znajdzie się ktoś kto by fajnie ogarniał takie transmisje i robił ciekawy komentarz? 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obiecałem że potwierdzę czy mogę jeździć, czy nie ze względu na awarie kiery. Wydaje mi się że po kilku testach jest wszystko ok, więc jadę dalej :0dirol:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yarek bardzo dobry pomysl!! ja bym chcial poznac sposob komentowania tutaj niektorych! naprawde super inicjatywa..  Ja jako znany youtuber moge nawet crossa zrobic z kanalem aby wiekszy hype!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawiązując do postu Barta z innego tematu chciałbym stwierdzić, że chłop ma sporo racji. Szanowni moderatorzy działu, a więc osoby odpowiedzialne między innymi za bieżące pilnowanie porządku, robią to na hura i dopiero gdy ktoś zwróci na to uwagę, tak jak ostatnio ja. Jakie efekty ? Takie jak widać, czyli "co nagle, to po diable". Dodam także, że sami organizatorzy popełniając błędy wprowadzają pewien chaos, wynikiem czego nie dopuścili do startu w poprzedniej rundzie Boxera, choć ten zrobił wszystko tak, jak było opisane w pierwszym poście tematu tamtej rundy. Zamiast przeprosić za zamieszanie i dopuścić go do startu w pokoju Pro pokazują jasno, że "władza ma zawsze rację", nawet gdy jej nie ma. Więc mam prośbę do szanownych kolegów moderatorów/organizatorów o najpierw trochę więcej samodyscypliny, samokontroli i samokrytyki, a dopiero później ostrzeżenia, usuwanie i przenoszenie postów, i niedopuszczanie do startów innych.

Róbmy po prostu swoje, a będzie i porządek i przyjemna atmosfera.

Edytowane przez GTPL_oldboy1957
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nawiązując do postu Barta z innego tematu chciałbym stwierdzić, że chłop ma sporo racji. Szanowni moderatorzy działu, a więc osoby odpowiedzialne między innymi za bieżące pilnowanie porządku, robią to na hura i dopiero gdy ktoś zwróci na to uwagę, tak jak ostatnio ja. Jakie efekty ? Takie jak widać, czyli "co nagle, to po diable". Dodam także, że sami organizatorzy popełniając błędy wprowadzają pewien chaos, wynikiem czego nie dopuścili do startu w poprzedniej rundzie Boxera, choć ten zrobił wszystko tak, jak było opisane w pierwszym poście tematu tamtej rundy. Zamiast przeprosić za zamieszanie i dopuścić go do startu w pokoju Pro pokazują jasno, że "władza ma zawsze rację", nawet gdy jej nie ma. Więc mam prośbę do szanownych kolegów moderatorów/organizatorów o najpierw trochę więcej samodyscypliny, samokontroli i samokrytyki, a dopiero później ostrzeżenia, usuwanie i przenoszenie postów, i niedopuszczanie do startów innych.

Róbmy po prostu swoje, a będzie i porządek i przyjemna atmosfera.

To ja odpalilem kolege Boxera nikt inni. Tak wyszlo.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Old 100% racji,a z tym boxerem error spier... dostał za to zje...y.

Może i Bart ma racji trochę,  ale też przesadza,  co widzę go na innych forach, to tam też swoje mądrości wylewa, nigdzie mu nie pasi....

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich serdecznie mamy ogłoszenie informacyjne dotyczące pewnych zmian w zarządzie ligi.

Ostatnio wiele się działo padło kilka niemiłych słów oraz karygodnych błędów które niosły za sobą wiele nerwów i niepotrzebnych przepychanek,dla tego tez podjęliśmy trudną ale wartościowa decyzje o odsunięciu kolegi Errora z zarządu w trybie natychmiastowy od następnego eventu który prawdopodobnie odbędzie się już w grze Project cars 2, teraz jeszcze będzie pełnił swoją funkcje zważywszy na jego dokonania i wkład w ligę lecz jest to jego ostatni sezon jako członka zarządu. Czyli pCars 2 nowa gra bez Errora. Jest nam przykro ale tak trzeba dla dobra wszystkich uczestników. Dziękuje za uwagę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha... nie spodziewalem sie.. :/ grubo ! najgorsze ze cos tam bylo inaczej ostatnio ale nie az tak...  Musze chyba przemyslec swoj los...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No żeby aż tak ? Ja myślę, że errorek jest do uratowania. Przemyśli co trzeba, walnie się w klatę i ogarnie temat :) Ja bym dał jeszcze jedną szansę :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no raczej każdemu czasem cos palnol ale żeby go zaraz wywalać no bez przesady jesteśmy jedna ekipa i każdy ma prawo do pomyłek wiec panowie zastanowcie się

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Errorek będzie dalej jezdził z nami, tylko nie będzie już o niczym decydował...:hahah:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaczy daruj sobie zwracanie mi uwagi publicznie i daruj sobie sugerowanie mi czegokolwiek. Stary zrezygnowałeś z ligi mimo że zakładałeś dla niej tematy i usunąłeś siebie spod numeru 1. Wczoraj się wpisałeś z powrotem i rozpocząłeś "porządki" wpadajac jak diabeł tasmański do tematu kar przy okazji usuwając wątki, które Ciebie nie dotyczyły, bo nie odjechałeś ani jednego wyścigu w GT4 i przez to stworzyłeś burdel. Jeśli uważasz że tam był wg Ciebie spam to mogłeś poinformować że nadal jesteś tutaj moderatorem i nie życzysz sobie wg Ciebie jałowych dyskusji z których wg Ciebie nic nie wynika, albo to po prostu olać i ich nie czytać. Robisz ze mnie trolla, spamera (strasznie łatwo Ci to przychodzi) pisząc o innych forach gdzie podobno się mocno udzielam i jestem dla wszystkich problemem (oczywiście wg Ciebie). Nie pisz gówno prawdy na mój temat, bo mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz. Jestem aktualnie zarejestrowany na trzech forach simracingowych (z jednego zrezygnuję niebawem). Co mi nie pasi i gdzie?? Jeżdżę u Ciebie w Porsche Super Cup i co był ze mną jakiś problem? Jeżdżę na simrace.pl u Kwiatka i co był ze mną jakiś problem? Jeżdżę na assetto.bos.biz.pl ligę w BMW 235i (z której zrezygnowałeś) i co był ze mną jakiś problem (jedynie miałem prośbę o podniesienie damage z 60% na 100% i po kilku postach i wymianie argumentacji organizator na nią przystał)? Najdłuższe wywody jakie popełniłem znajdowały się (do momentu usunięcia przez Ciebie) w dziale dot. GT4 i nie miały w sobie jak to nazwałeś obraźliwie lania wody, tylko starałem się być merytoryczny, a że "zarząd" się nie zgadzał z moimi wpisami to inna para kaloszy. Zawsze można napisać że nie chce się żadnych nowych pomysłów, tylko konsekwentnie się będzie realizowało swój plan i nikt z twórców ligii nie będzie niczego innego brał pod uwagę poza swoja wizją. Wtedy ja i myślę że kilka innych osób dostałoby jasny przekaz i burzy mózgów w czasie trwania ligii by nie było, tylko decyzje o ewentualnym uczestnictwie w niej lub nie. 

Co do warna od Ciebie to ręce opadają człowieku. W ogóle nie przyjmuję do wiadomości że coś takiego otrzymałem od jakiegoś (jednego z wielu) moderatora na tym portalu. Jak czujesz się tak wszechwładny w tym miejscu internetowym to daj mi bana i będziesz miał problem (wg Ciebie) o nazwie Bart-as (nie głupkowate Bart-kat) z bani. 

Wszystko z mojej strony jeśli chodzi o Twoje uwagi na mój temat. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Error wymyślał wymyślał i się doigrał :) . Został zwolniony przez Prezesa :ban:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie widzę, że znów jak mnie nie ma to was ponosi :krzeslo:...

Od początku zacznę I od tego co tą burzę wywołało. Najpierw był wszechobecny chaos, przez co doszło do wybuchu na starcie i wszechobecny ból dolnej części pleców nie pozwolił niektórym ukończyć nawet jednego kółka w wyścigu. Afera przeniosła się do działu z karami i uwagami, gdzie każdy zaczął wygłaszac swoje opinie i powstał kolejny chaos tym razem na forum. 

Zaczyna się psuć atmosfera jak za czasów 2 wojny wyjazdowej I kabla podpietego do konsoli... :2spam:

Ksiądz Ligowy @pioniu dobrze prawil kazanie o większej ilości treningów z wyprzedzania jak i powrotów na tor. Zaraz wychodzi nowa gra, nowa liga, teoretycznie pojawia się nowe osoby. Postarajmy się to utrzymać w dobrej atmosferze rywalizacji... Nie musimy się  wszyscy kochać ale nie trzeba od razu się bić I przepychac, bo to rodzic będzie tylko kolejne kwasy.

Kaczy I Bartas wierzę, że możecie swój problem rozwiązać prywatnie i nie trzeba tutaj pisać wywodów... Ewentualnie na tor I się poscigajcie :kierowca:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez mi się wydaje ze za grubo co do Errora.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, axeMaltesse napisał:

Panowie widzę, że znów jak mnie nie ma to was ponosi :krzeslo:...

Kaczy I Bartas wierzę, że możecie swój problem rozwiązać prywatnie i nie trzeba tutaj pisać wywodów... Ewentualnie na tor I się poscigajcie :kierowca:

Taaa, w necie gwiazda na torze piz...:p.

Przypominam, że dziś Porsche Cup. Kto ostatni ten zgniłe jajo :).

Za dużo tu gadacie za mało jeździcie. Zróbcie sobie turniej w fifkę 2006.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Bart-as napisał:

Kaczy daruj sobie zwracanie mi uwagi publicznie i daruj sobie sugerowanie mi czegokolwiek. Stary zrezygnowałeś z ligi mimo że zakładałeś dla niej tematy i usunąłeś siebie spod numeru 1. Wczoraj się wpisałeś z powrotem i rozpocząłeś "porządki" wpadajac jak diabeł tasmański do tematu kar przy okazji usuwając wątki, które Ciebie nie dotyczyły, bo nie odjechałeś ani jednego wyścigu w GT4 i przez to stworzyłeś burdel. Jeśli uważasz że tam był wg Ciebie spam to mogłeś poinformować że nadal jesteś tutaj moderatorem i nie życzysz sobie wg Ciebie jałowych dyskusji z których wg Ciebie nic nie wynika, albo to po prostu olać i ich nie czytać. Robisz ze mnie trolla, spamera (strasznie łatwo Ci to przychodzi) pisząc o innych forach gdzie podobno się mocno udzielam i jestem dla wszystkich problemem (oczywiście wg Ciebie). Nie pisz gówno prawdy na mój temat, bo mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz. Jestem aktualnie zarejestrowany na trzech forach simracingowych (z jednego zrezygnuję niebawem). Co mi nie pasi i gdzie?? Jeżdżę u Ciebie w Porsche Super Cup i co był ze mną jakiś problem? Jeżdżę na simrace.pl u Kwiatka i co był ze mną jakiś problem? Jeżdżę na assetto.bos.biz.pl ligę w BMW 235i (z której zrezygnowałeś) i co był ze mną jakiś problem (jedynie miałem prośbę o podniesienie damage z 60% na 100% i po kilku postach i wymianie argumentacji organizator na nią przystał)? Najdłuższe wywody jakie popełniłem znajdowały się (do momentu usunięcia przez Ciebie) w dziale dot. GT4 i nie miały w sobie jak to nazwałeś obraźliwie lania wody, tylko starałem się być merytoryczny, a że "zarząd" się nie zgadzał z moimi wpisami to inna para kaloszy. Zawsze można napisać że nie chce się żadnych nowych pomysłów, tylko konsekwentnie się będzie realizowało swój plan i nikt z twórców ligii nie będzie niczego innego brał pod uwagę poza swoja wizją. Wtedy ja i myślę że kilka innych osób dostałoby jasny przekaz i burzy mózgów w czasie trwania ligii by nie było, tylko decyzje o ewentualnym uczestnictwie w niej lub nie. 

Co do warna od Ciebie to ręce opadają człowieku. W ogóle nie przyjmuję do wiadomości że coś takiego otrzymałem od jakiegoś (jednego z wielu) moderatora na tym portalu. Jak czujesz się tak wszechwładny w tym miejscu internetowym to daj mi bana i będziesz miał problem (wg Ciebie) o nazwie Bart-as (nie głupkowate Bart-kat) z bani. 

Wszystko z mojej strony jeśli chodzi o Twoje uwagi na mój temat. Pozdrawiam.

No Bart, żale wylane z obu stron i gitara. Do zobaczenia na torze :kierowca:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 hour ago, Maxtoto112 said:

Kozak w necie jak klapa w klozecie...

Ps. To wszystko przez te zakręty na tych torach :0ulan:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Maxtoto112 napisał:

Przypominam, że dziś Porsche Cup. Kto ostatni ten zgniłe jajo :).

Za dużo tu gadacie za mało jeździcie. Zróbcie sobie turniej w fifkę 2006.

A jak Fifa to dawaj na turniej, rusza w piątek....

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopiero narzekali na spam, a sami teraz spamuja... :0dash2:

Co do ligi, to czy można prosić o zakładanie pokoju na wyścig z 30min (czy tam 15min) treningu i na spokojnie w tym czasie dołączać osoby? To zapraszanie na szybko 15-10min przed wyścigiem i potem czekanie w lobby do godziny zero, jakieś takie nudne jest. :037:Zawsze można by było coś tam jeszcze pomajstrować w setupie, albo coś pojeździć.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest takie powiedzenie,  jak się nie najadłeś   to się nie naliżesz...30 czy 15 min przed startem, mieszać w setupie to raczej nic nie pomoże.

Ja jak Hostuje, pokój zakładam 15 min przed startem i wysyłam zapki, przed tym możesz sobie trenować do woli.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnie zdanie to nie cel tej zmiany, tylko alternatywa do siedzenia 10-15min w lobby. :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem,  w takim razie zaproszenia, będę wysyłał 5 min przed wyścigiem :fajnie:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz