Sir Siekier

Chevrolet Corvette C7.R - Watkins Glen - Fun Race - 13.08.2017

26 postów w tym temacie

Tak to juz bywa ze ten kto wygrywa ma prawo do wyboru eventu for Fun! Zatem tym razem wygral Tomaszan! ze swojego prawa wlasnie korzysta.  Zatem!

Zapraszamy wszystkich chętnych na zapisy do Fun Race 

Chevrolet Corvette C7.R

25156446682_45122f09fb_c.jpg

Start 21:00 Czasu PL 

Ustawienia serwera 

Godzina 14:00 

Liczba okrążeń 47 

Tor 

Watkins Glen

Watkins-Glen.jpg

Kwalifikacje 20 minut 

Zużycie opon realistyczne 

Zużycie paliwa realistyczne 

Pogoda słoneczna  

Wszystkich chętnych zapraszam do zapisów 

Tutaj!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od byt jutro będzie trenował od około 21-22 do 24.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja trenować mogę ale niestety będę w pracy do 22... Chyba, że uda mi się coś wykombinować. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wy se trenujcie, a ja zgłaszam się na wyścig. :037:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez postaram się być na wyścigu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można mnie dopisać do wyścigu :) (psn : maaaykeee) . Dzisiaj tj 11.08.17 po pracy i lidze angielskiej mogę potrenować tak do 01:00. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

klepie miejsce chyba że gdzieś na weekend wylecę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, znowu czuje sie troche rozczarowany... Nie czytacie to co jest napisane.. Aby sie zapisac na wyscig nalezy kliknac w link w pierwszym poscie. Zbliza sie nowy sezon zbliza sie nowa gra ... nowi ludzie beda przybywac i jesli nie bedziemy postepowac wg zasad to moze sie okazac ze nie dla kazdego bedzie miejsce i bedzie placz i zgrzytanie zebow.. 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A zdajesz sobie sprawę z tego co za link wrzuciłem bo klikając w to wyświetla się wyścig Silverstone @Sir Siekier

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oh czcigodny kolego moj... owszem... z tym ze to Forum przez Tapatalka nie da sie obslugiwac... wejdz przez przegladarke i twoj ilnk okaze sie prawidlowym. @sieniaczku!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakieś czasy panowie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miłego ścigania ja pakuje wędki i smigam na urlop:)

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Error po to ktoś wymyślił ta aplikacji żeby z niej korzystać a jeśli wiesz ze tak jest to powinieneś o tym napisać odrazu a nie robić wywody o złym systemie zgłoszeniowym

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1;44....

Sieniu brzuszku! Ja zawsze wierze w ludzi i jesli jest problem to wierze ze oni uczynia ze ten problem zniknie... Ty dales sobie rade, co jest najlepszym przykladem ze mozna. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem że ty wierzysz w ludzi,ja też wierzę :D
czasy z wczoraj 
error-1:44,5xxx z cięciem szykany i szerokim wyjazdem w pierwszym zakręcie 
ja-1:44,707-czysto 
Tomaszan-1:44,850-czysto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje za punkt odniesienia, 1.44.XXX, ale mi się wydaje ze koledzy trzymają coś w rękawie

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo spoko bylo... tylko ze moj wystep nie byl najlepszy... wystartowac na p2 i skonczyc na p6 to ja potrafie... Raz sie udalo kogos wyprzedzic...:/  masakra..

Oto moj Live..

Galerianki...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

No ja to się najechałem strasznie. :@

W sumie dobrze, że po 3 okrążeniach wywaliło a nie po 43.

Edytowane przez Yarek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny live error ale parę razy to takie ścianie, że aż szok :krzeslo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jechalismy wg zasady, gra pozwala to mozna. :)

Chcialem sie tylko dowiedziec co Kamyk chciales zrobic pod koniec wyscigu... Koniec koncow pomogles mi ale no tak sie nie robi.. Jestes dublowany to musisz dealowac z tym inaczej.. my o pozycje walczylismy... No nie podobalo mi sie takie zagranie...

Filmik pokazuje dokladnie ten moment.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

A to dlatego tak ci hamowanie dobrze poszlo :D

Ogolnie bylo zaj***scie, kwali p7 bez zadnego przygotowania i pierwszy raz na tym torze, z ustawieniami piewszymi lepszymi z neta. ;P Wyscig tez p7 i piekna koncowka z walka z Errorem. Przegrana jak na powyzszym filmiku, ale i tak jestem mega zadowolony. 

Edytowane przez axeMaltesse
Cenzura! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mam byc szczery Error to bardzo fajna jazda, podobalo mi sie jak na O7 udalo ci sie wydostac z poslizgu, do tego najpierw ucieczka przed Tomaszanem potem obrona i na koniec walka. Widac, ze sie dzialo i tylko zaluje, ze w pracy musialem byc. Jak skonczylem zmiane to akurat dostalem powiadomienia, ze fajny wyscig byl... Do tego dzis maja mi nowego neta wlaczyc z TalkTalka, wiec mam nadzieje, ze wróce do aktywnego udzialu w funrace :0wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny wyścig wyszedł tymi Corvette C7.R, po mimo krótkiego piątkowego treningu udało się poprawić czas w kwalifikacjach na 1:43,8xx więc nie było źle co prawda czas dał dopiero start z P5 ale udało się po starcie awansować na P3 ,fakt że długo się nie cieszyłem tą pozycją  bo zaraz na 2 okrążeniu popełniam błąd i spadam na P6. Ale dzięki temu wyścig się zrobił bardzo ciekawy bo od 6 okrążenia nęka mnie Marcin ja odpierając jego ataki próbuję się zbliżyć do Tomaszan,na 11okr udaje się wyprzedzić Tomaszan ale Marcin nie odpuszcza i nadal jedzie za mną jak cień,Dzięki temu na 17okr obaj w pierwszym zakręcie wyprzedzamy Errora ja z prawej Marcin z lewej,jeszcze przez 2 okrążenia udaje mi się utrzymać Marcina za sobą niestety na 19okr źle wychodzę na prostą S/M i Marcin mnie wyprzedza.Druga część wyścigu to nic specjalnego bo dużo samotnej jazdy,przebieg wyścigu pozwolił na zakończenie go na P4 i jestem bardzo zadowolony z takiego wyniku bo mimo że to Fun Race to poziom i tępo jak na ligowym wyścigu Dzięki i do następnego 
Wideo z mojego pokładu Start od 6:00 minuty filmu

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Bardzo fajny wyścig i znowu TOP 5. Mogło być P3 ale stare nawyki z Gran Turismo zrobiły swoje. W GT przy wjeździe do pitu wybiera się ilość paliwa jaką mają dolać do tego co masz w baku. Tutaj jest inaczej (będziesz miał tyle ile wybrałeś/nie ma czegoś takiego jak dolewka do tego co masz w baku). I przez to dwa pity zamiast jednego :0dash2:

Mam nadzieje że dobrze to wyjaśniłem.

Edytowane przez bytkuba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Sir Siekier napisał:

Jechalismy wg zasady, gra pozwala to mozna. :)

Chcialem sie tylko dowiedziec co Kamyk chciales zrobic pod koniec wyscigu... Koniec koncow pomogles mi ale no tak sie nie robi.. Jestes dublowany to musisz dealowac z tym inaczej.. my o pozycje walczylismy... No nie podobalo mi sie takie zagranie...

Filmik pokazuje dokladnie ten moment.

Masz rację Error nie mam pojęcia co we mnie wstąpiło, choć po przejechaniu lini mety już nie walczyłeś o pozycję.Bo było po wyścigu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz