Sir Siekier

Jeremy Clarkson Fun Race - 20.08.2017

7 postów w tym temacie

Tak to juz bywa ze ten kto wygrywa ma prawo do wyboru eventu for Fun! Zatem tym razem wygral Sylwester! ze swojego prawa wlasnie korzysta.  Zatem!

Zapraszamy wszystkich chętnych na zapisy do Jeremy Clarkson Fun Race, 

Auto
P1.jpg

Start 21:00 Czasu PL 

Ustawienia serwera 

Godzina 14:00 

Liczba okrążeń 33

Tor 

Spa

2014Spa24_sh_3518.jpg

Kwalifikacje 20 minut 

Zużycie opon realistyczne 

Zużycie paliwa realistyczne 

Pogoda: Lekkie Zachmurzenie.

Wymog specjalny!  

Nalezy zjechac na zmiane opon (przynajmniej raz) na inna mieszanke. Czyli jesli jechales na miekkich musisz zmienic na srednie badz twarde, jesli jechales na twardych musisz zmienic na miekkie lub srednie. 

Asysty :

ABS dostepny, reszta off.

Wszystkich chętnych zapraszam do zapisów 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez treningu, bez setupu, bez większych nadziei na ukończenie, a jednak. Wpadłem na wyścig. Zacząłem ostatni piętnasty, trochę z Pelą powalczyłem i skończyłem siódmy.  Z 0,8 litra wachy w baku.

Git malina, alleluja i do przodu :cool:

Dziękuję za wyścig i do następnego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alez byla zabawa...

Powiem szczerze ze jesli tak bym wchodzi w kazdy wyscig trenujac 50 min przed wyscigiem to ja biore taki sposob w ciemno. 

W zwiazku z faktem ze sa to Fun Race to naprawde polecam troszke wiecej wyluzowania. Ja wiem ze bylo napisane 33 lapsy ale nie chcielismy tez tak dlugo jechac. Gadalismy w czasie kwali czy w wyscigu bo po prostu mozna... w czasie Faktycznej ligi juz tak nie bedzie mozna. Dajcie nam sie troche zrelaksowac i ogolnie wybawic zanim zaczniemy faktycznie spinac sie na prawdziwe sciganie... ktore juz naprawde niedlugo. 

Jednak wracajac do samego scigania dzis... ech co to sie stalo... Moje kolko z kwali nalezalo do tych .. Jeden przeciwko wszystkim. Starzi z Mietkiem przez mikrofon katowali mnie smiejac sie ze mnie ze jestem slaby i na pewno nie zrobie dobrego czasu... Ja spocilem sie strasznie ale p3 wykrecilem ... i sie chlopaki wyciszyli :)

20914416_1602336329824295_73741806519900

Sam wyscig... Coz to byl za wyscig... W sumie to na lapsie pierwszym Kamyka wyprzedzam. Kolega chyba nie ogarnal DRS i nie wciskal go manulanie bo na prostej go mialem. Wyprzedzilem i wtedy zaczely sie szachy... Za Sylwkiem nie bylo co ganiac, on podobno gotowal ryz bo znajoma przyjezdzala i dlatego jego czas (przewaga) oscylowal w ok 2 sek szybicej niz moj. Wiecie ryz wymaga uwagi... Walki ze Starzi nie mialem za duzo do ostatnich minut wyscigu... Gdzie zdarzylo sie to:

Caly wyscig skonczylem na p3... Zabawa przednia.. Gratki dla Sylwka!

20994275_1602336346490960_13487215871576

Tu caly Wyscig... 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje Sylwester:2puchar: Wybrałeś samochód, zdobyłeś PP i wygrałeś... czyli komplet:45chill:Czasy kosmiczne:0shoot:

Super wyścig. Dla mnie szczególnie jazda po ostatnim pitstopie i walka z Kamykiem. Kolega szybszy, ale pilnowałem krawężników i udało się dowieźć 4 miejsce. Dzięki Kamyk za super walkę:0wink:

Error te 3 okrążenia faktycznie skróciły wyścig, a Ci co rano muszą wstać pospali dłużej:takaemotka: "Szyjesz" zasady pod siebie i zmieniasz w ostatniej chwili. Ale to był fun race i można:yahoo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bartas.... Ja jestem czlowiek czynu.... Przed startem uslyszalem ze za dlugi wyscig ze lepiej 25kolek... No to przyklepalem zmiany na 30... Sylwek zmienil. Moja wina ze kazalem zmienic. Przepraszam. Juz sie wiecej nie powtorzy... Ale czlowiekiem czynu i akcji pozostane.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bartas Tobie też dziękuję za czystą walkę.Wyscig mega jak każdy dla mnie w lidze LTE &PMC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz