Sir Siekier

Powrot do przeszlosci Fun Race - 27.08.2017

25 postów w tym temacie

Zapraszamy na ostatni For Fun Race w tym sezonie wakacyjnym! 

Zapraszamy wszystkich chętnych na zapisy do Powrot do przeszlosci Fun Race, 

Auto
GINETTA G40 junior 

maxresdefault.jpg

Start 21:00 Czasu PL 

Ustawienia serwera 

Godzina 14:00 

Liczba okrążeń 41

Tor 

Brands Hatch GP 

cook_03.jpg

Kwalifikacje 15 minut 

Zużycie opon realistyczne 

Zużycie paliwa realistyczne 

Pogoda: Sloneczko

Wymog specjalny!  

Widok ze srodka!

Asysty :

Fabryczne.

Wszystkich chętnych zapraszam do zapisów ponizej (posze pamietac ze przy wiekszej liczbie osob zainteresowanych pierwszenstwo maja osoby zglaszajace sie przez ponizszy kalendarz! )

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tym razem nie dam sie chorobie. :0shoot:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedługo rowerami będziemy się scigac:)

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam dobre buty do biegania:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gelu... kochany ale chyba nie jestes zly wczoraj za gadanie.. Mielismy taki Flow ze az sympatycznie bylo... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie powiem ze to był miód dla mojego ucha ale skoro wam bylo dobrze to luz:)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest gdzies jakas lista bo ja jade <3

:0LOL:

znalazlem

:2spam:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda ze na Le Mans nie jedziemy, bo można było  by się drzemnac na prostych.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Gelunino napisał:

Niedługo rowerami będziemy się scigac:)

rowerem nie nadążysz za tym autem czego się czepiasz dobry set w słabych autach liczy się technika najlepsza zabawa była w BMW 2002 turbo :) a to słabiak jak nie wiem każde 0,5 km/h się liczyło.

zapisuję się ale error setup dla Gustawa ślij 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Się nie zapisujesz Gustaw bo pokój już pełny. :)

BMW 2002 było słabe. Kiepskie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to pierwszy w rezerwie jestem widzę.

ja tam w BMW się dobrze bawiłem i kilka innych osób też. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gustawson! ty karty pamieci  zapisuj kamery i filmy krec na nurbie aby byla ladna relacja... Tylko nie w stylu Vloga bo musialbym ogladac twoja facjate.. Wazne sa auta i emocje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam czy to ważne jakie auto??  Pany ważne że w dużym towarzystwie fajne ściganie się zapowiada :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha... Szkoda. Modem się się sam restartowal i dupa blada.

Jechało się mega. Uwielbiam auta o takich osiągach. No cóż szkoda. W momencie disconnected walczyłem z Tomaszan chyba o P5... :(. Wcześniej super walka z Gelunio I kilkoma innymi scigantami.

Ps.

Mnie teraz raczej nie będzie. Nie zapisuje się do nowego eventu a potem to się okaże... Ale możliwe że jako stały uczestnik dopiero po nowym roku. Teraz może coś z do skoku pojadę.

Pozdrawiam

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piękny wyścig... szkoda że nie dla mnie :( Fun race, ale miałem wobec niego wielkie plany:2puchar: Nie dałem rady, bo koledzy za szybcy:0wink:

Gratulacje Sieniu, Kuba i Error :zwyciestwo2:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co mowic mam... No znowu perfrect Qwali.. p3. Potem dobry start i jazda na p3 przez dlugi czas. Problemy sie zaczely gdy chcailem zdublowac Yaska i wypadlem. zaczela sie walka z Bartasem i Kuba i potem oni w jednym momencie pojechali w kuwete... ja z kolei tak dlugo liczylem ile paliwa mam zalac ze stracilem wszelka predkosc.. potem juz bylo tylko gorzej... P4 na koniec. Gratulacje. Dzieki za fajne niedzielne fun race. Teraz poraz usiasc do eventu nowego! zapraszamy!:

Moj przejazd:

Tak jak wczoraj pisalem aby nowe chlopaki zrobili relacje foto z wyscigu. Dzieki!

Wyniki:

21193038_1608763589181569_58479789393010

21150321_1608763585848236_42470463141961

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślałem że Error był trzeci. Gratulacje PIONIU za pudło:upup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bart-as ty mnie puściłeś świadomie na ostatnim kółku? Bo jadąc za tobą miałem wrażenie, że cie tam pociągnęło na szybkim luku i wytraciłeś prędkość, a z twojej relacji wynika, że specjalnie zwolniłeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co tu napisać hmm Start do wyścigu z P1 po perfekcyjnych kwalifikacjach w których udało się wykręcić 1:41,759

Startowałem do wyścigu mając 12l paliwa a wszystko po to żeby zbudować bezpieczna przewagę i zjechać na 10okr do PIT,pierwsze udało się utrzymywałem przewagę od 1,2s do 8s nad@bytkuba ,ale pod koniec 7 okrążenia skurcz błąd i spin zmusiły mnie do wcześniejszego zjazdu,zmiana opony tankowanie wyjazd na P11 i od teraz zaczęła się zabawa w ganianego. Najpierw@sebaws do którego traciłem 10s odrobiłem stratę na 2 okr ,kolejny na liście @TheKhasius strata 18s mówię sobie będzie ciężko ale błąd kolegi spowodował ze na 13 okr go wyprzedzam i zaczynam gonić@Gebskyt tutaj strata to ok 2s udaje się wywrzeć presję i na 14 okr wyprzedzić, Kolejny to@Tomaszan 7,5s straty,dość szybko odrabiam stratę i pod koniec 16 okr wyprzedzam,później walki już nie było tylko odrabianie strat i kręcenie regularnych czasów,fakt goniłem jeszcze@Gelunino ale on miał jeszcze zjazd do PIT (który okazał się dla niego pechowy bo gra postanowiła go tam zatrzymać) i tak od 27 okrążenia wróciłem na P1 i tak już do końca wyścigu.

Wideo z mojej Ginetta

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Awaria internetu w niedzielne popołudnie pozbawiła mnie przyjemności jazdy z wami. A że mój "dostawca" w łikendy nie naprawia niczego, net wrócił dopiero dziś. Graty dla wsiech i dozo w sobotę ... mam nadzieję że już bez takich niespodzianek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Khasius puszczałem wszystkich co się do mnie szybko zbliżali. Samochód po ostrym wypadku (nie wiem z kim?) przed samym zjazdem do PIT totalnie "siadł". Ze 100 koni zostało jakieś 80 i w drugiej połowie wyścigu marzyłem tylko o tym żeby ten horror się skończył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niestety jak zwykle pechowo. Podczas pierwszego wyjazdu (Error  i Bart mnie dogonili) wyłączył mi się pad który robi za słuchawkę i mikrofon. Chciałem go szybko włączyć no i myk."Niebieski" ekran. Dobrze że to było na prostej i nie skończyło się na ścianie tylko w piachu. Drugi wyjazd (tam gdzie Bart) zakończył się krzywą kierownicą. Na szczęście było to w połowie wyścigu przed pitem. Jak na 90 minut treningu bez wcześniejszego przygotowania to wynik rewelacyjny.

Też miałem problemy ze zdublowaniem Yaska. Skończyło się to kontaktem i stratą przewagi nad Errorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yaskiem sie dopiero ogarnia.. Byl ponad miesiac w Amazonii. Dajcie mu troche czasu. Musi znowu przywyknac do naszego klimatu. Chlopak jest swiatowej klasy ornitologiem i badal nowe gatunki amazonskiej dzungli... Mega!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yasiek swój chłop.  :2puchar:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto